Jump to content
Dogomania

Ma cudowny dom! SUM od lat ból: łańcuch wrastający w ciało. rany,klatka, zimno, ciągłe niedożywienie


AgaG

Recommended Posts

To zdjęcie: https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/1782125_881992851816215_5659253164794138445_n.jpg?oh=e3cf04cc29de90360c77d6ee4c99172c&oe=55607C76 aż poraża bijącym z fotki cierpieniem :( udręczonego psa. Czy można tego nie widzieć ? Jak można twierdzić, że ten zmaltretowany pies miał dobrą opiekę ?

Link to comment
Share on other sites

AgaG dopisz moje 20 zł do deklaracji stałych.
********************************************************************************************
Może by tak przy KTOZ-ie stworzyć grupę interwencyjną do kontaktów z miejscowymi proboszczami
w tych wiochach gdzie stwierdzono podobne makabry.
(wellington ! - wiem, wiem, wiem ... że to prawie w każdej wiosze, wiem ...)

A skoro jestem przy tym temacie to ciekawa jestem czy ksiądz po kolędzie już był
w domu tych zwyrodnialców ?
Jak był to za chałupę pewnie nie zajrzał bo po co ?

AgaG - nie dopisałaś mojej deklaracji w pierwszym poście.
*************************************************************
" Pomyśl o psach, które tęsknią i wszystkich tych, co są głodne
I o tych, które są bite i wielu tych co samotne
I przejechanych na drogach-oby trafiły do Boga..."
B.Borzymowska

Dostał to przesłanie ksiądz który przyszedł w tym roku do mojego domu po kolędzie.
Obiecał przekazać je również proboszczowi.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

AgaG - nie dopisałaś mojej deklaracji w pierwszym poście.
*************************************************************
" Pomyśl o psach, które tęsknią i wszystkich tych, co są głodne
I o tych, które są bite i wielu tych co samotne
I przejechanych na drogach-oby trafiły do Boga..."
B.Borzymowska

Dostał to przesłanie ksiądz który przyszedł w tym roku do mojego domu po kolędzie.
Obiecał przekazać je również proboszczowi.

Już dopisuję, nie zauważyłam :)bardzo dziękuję, :)

co do księży, hmmm, nie spotkałam niestety nigdy takiego, z którym chciałoby mi się zamienić choć parę słów. :)

Link to comment
Share on other sites

To zdjęcie: https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/1782125_881992851816215_5659253164794138445_n.jpg?oh=e3cf04cc29de90360c77d6ee4c99172c&oe=55607C76 aż poraża bijącym z fotki cierpieniem :( udręczonego psa. Czy można tego nie widzieć ? Jak można twierdzić, że ten zmaltretowany pies miał dobrą opiekę ?

A to zdjęcie też poraża,gdzie to dobra opieka,gdzie obroża? Koszmar!

 

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/1907642_881992805149553_5490947927044377749_n.jpg?oh=a3dc3a9307ca3490dc46824b962d8917&oe=556F35C5

Link to comment
Share on other sites

Ożesz kur...... ZOBACZCIE TO!!!!!!!! Dyrektor się żali...

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.881992738482893.1073741862.167663849915789&type=1

Czytałam, tak właśnie jest zazwyczaj, że ci, którzy dręczą zwierzęta, uważają się  za ciężko poszkodowanych i pokrzywdzonych przez tych, którzy ratują z ich rąk te zwierzęta. Bezczelny tupet drani.

Link to comment
Share on other sites

Co z Sumem?

Tak jak napisałam w poście 2, gdzie jest aktualizacja odnośnie stanu zdrowia: rana dobrze się goi, nie ma powikłań (to informacja z końca ubiegłego tygodnia) Sum przebywa cały czas w szpitalu schroniska. Jak do tej pory nie znaleźliśmy dla niego domu tymczasowego.

 

ps. aha informacja z tej niedzieli: już jest w szpitalu wraz z innymi psami. do których jest grzeczny.

Wychodzi na spacery z wolontariuszami. Lubi spacery, bardzo cię cieszy na widok człowieka. Podskakuje, daje brzuszek do głaskania  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A ja w poście 2 widzę tylko wpis odnośnie stanu z obdukcji, pewnie jakieś błędy na dogo.

Aha, no to mi jak zwykle ostatnio edycja zniknęła..eh. już uzupełniłam. W kazdym razie dla tych, którzy w biegu czytają watek istotne info o zdrowiu psa umieszczam w poście 2 :)

Link to comment
Share on other sites

Odnosnie Bazyla ma dziś byc o 18. 30 w kronice krakowskiej nagranie dotyczące Bazyla. Może ktoś nagra i tu wklei filmik? ja niestety nie mam w kablówce lokalnej TVP Kraków.

nie było nagrania. Może o 21.30

Link to comment
Share on other sites

 

Tak jak napisałam w poście 2, gdzie jest aktualizacja odnośnie stanu zdrowia: rana dobrze się goi, nie ma powikłań (to informacja z końca ubiegłego tygodnia) Sum przebywa cały czas w szpitalu schroniska. Jak do tej pory nie znaleźliśmy dla niego domu tymczasowego.
 
ps. aha informacja z tej niedzieli: już jest w szpitalu wraz z innymi psami. do których jest grzeczny.
Wychodzi na spacery z wolontariuszami. Lubi spacery, bardzo cię cieszy na widok człowieka. Podskakuje, daje brzuszek do głaskania  :)

 

kochane maleństwo :)
Link to comment
Share on other sites

   

kochane maleństwo :)

Ktoś mi przekazał, że ciężko ustalić, jaki on duży, bo tak się cieszy z każdych odwiedzin, z każdego spacerku. kochany psiaczek. Jak się rany wygoją, czeka go kastracja, trochę bardziej skomplikowana, bo ma jednostronne wnętrostwo.

Link to comment
Share on other sites

Zagladam kokane serdunko Sumiczkowe

 sciskam za ciebie piesiu i za te wsyckie

 udreczone   biedaczki

  Swiat się skonczyc musi

 boc coraz więcej  i wiecej cierpienia

 człowiek zabija nasza planete

 człowiek ....

zabiera cale powietrze ...

 wszelkiemu zyjacemu stworzeniu ....

 

 psinunie kochane

 ciesze się ze Sumiczkowy brzusio nastwainy do głaskania hoho , ale kokane serdunko .

 

Link to comment
Share on other sites

Sumiczku, zdrowiej, niech rany się goją. A czy jak Sumik się trochę wygoi, to będzie dla niego jakiś tymczas, czy zostanie w schronie? 

Bardzo bym nie chciała, aby został. Póki jest w szpitalu, jest bezpieczny, ale na boksach wspólnych różnie może być :( niestety... Martwię się, że jak dotychczas nikt nie zaproponował tymczasu. :(

Link to comment
Share on other sites

ciociu marit

serduszko

 ja nogdy nikomu nic zlego

nigdy

 i wierzyłam wiele wiele lat ze ludziom można wybaczyć , ze pokazac inna droge ...itd.

 niestety

 ... wielu ludzi ma już taka tradycje wlasnie, taka potrzebe i raduja się z niej ogromnie -gdy skatuja , zabija widłami ... zakopia zywcem ..pokazuja swoim wnukom ..

 to nie na nasze myśli i nie na nasze serca jest!

 ale taka maja mentalność wlasnie i nikt nie zmieni tego

 dla tego pozwole sobie ... na wiare , ze los im odplaci...

  tacy wlasnie ludzie

 zakopali by i nas ciociu

 z nienawiscia  do swiata całego ...

 to jest inny swiat

 obok nas bliziutko

 ale inny

 cierpienie na Ziemi naszej - nigdy się nie skończy ...nigdy ..poki istnieje człowiek .

Dobrze napisane......dopóki nasza zdegenerowana rasa będzie stąpać po ziemi :( nigdy nie skończy się cierpienie najsłabszych :(

Biedactwo już bezpieczne, nawet jeśli to schronisko, choć oczywiście idealny byłby dt.

Link to comment
Share on other sites

13330_av.jpgtakie jego zdjęcie znalazłam  na stronie schroniska. Tu ma imię Bari (data przyjęcia 15 styczeń),  Widzicie jaka poczciwa mordunia? Widać, że to mioduś piesek.No kto mu dom tymczasowy????? ciocie błagam

Link to comment
Share on other sites

Sumik. Cudowny pies. Boże co on przeszedł.
Tych co mu zgotowali taki los ( i innym zwierzakom również) powinno się eliminować ze społeczeństwa bez względu na miejsce zamieszkania czy wykształcenie. Niestety oni swoje dzieci wychowują tak samo...
Kościół i jego reprezentanci - parszywa instytucja....
Bazylek. Mam nadzieję, że jednak nie wróci do tego sk.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...