Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

11 hours ago, Marysia O. said:

 

 

A czy moja Minnie tez by sie kwalifikowala na ogłoszenia? Bo Elaja chciała wykupić pakiety ale na razie chyba nowego bazarku nie będzie:), wiec może bym się tu zaczepila. Minnie jest juz w bardzo dobrej formie, zaszczepilam ja na wirusowki, za 2 tygodnie jeszcze raz ja zaszczepie, sterylki na razie nie można zrobić, ale w razie czego dopilnuje osobiście ewentualny DS..

 

Jasne :) Wrzuć dane tutaj na wątek albo wyślij mi na maila: [email protected]. Przekażę kejciu :)

Marysiu wyslalam na maila:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, AniaB napisał:

pinezka:(.. Kto pomoże?? Jaki kochany zmarznięty nos.. Nie mam miejsca nigdzie, bo bym ja wzięła do siebie na dt..:(.. A ile ona mniej więcej będzie ważyć?

Aniu, niedużo waży - a nawet malutko.

Zobacz na zdjęciach na rękach:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.467498020104085.1073742473.299621636891725&type=3

Link to comment
Share on other sites

O 4.01.2016o08:29, kiyoshi napisał:

Poproszę o podanie adresu mailowego osoby która będzie aktywowała ogłoszenia na olx - nam już brakuje miejsca a i tak założonych mam kilka kont więc proszę o podanie adresu mailowego na jaki będą przychodziły maile do aktywacji ogłoszeń psiaków z Radys na olx :)

 

na mojego maila [email protected] przyszło juz 5 piesków Eden, Tosia, Sudan, Rybak i Neon- ogłoszenia aktywowałam

jest jeszcze miejsce na 5 piesków;)

jeszcze Mango jest zrobiony na Twojego maila :) więc powinnaś mieć 6

Link to comment
Share on other sites

Po tych zmianach poznikały wszystkie miniaturki w postach z psami, które opuściły schronisko, będzie trzeba to jakoś uzupełnić :( I chyba w ogóle nie można teraz dodać zdjęcia w formie miniaturki.

edit. na szczęście miniaturki w starych postach można stosunkowo łatwo odzyskać ale nadal nie umiem dodać nowego zdjęcia w takiej małej wersji.

Link to comment
Share on other sites

Za to, jak wyczytałam w miejscowej gazecie, do Radys pojadą prawdopodobnie  psy ze Schroniska w Pawłowie koło Ciechanowa, należące do gmin Sońsk i Glinojeck, które podpisały umowę z Radysami, w miejsce tej dotychczasowej  z Pawłowem. Radysy zabiorą też gminne psy z podciechanowskiego  schroniska, przeciwko czemu protestują wolontariusze, opiekujący się tymi psami w Pawłowie. Radysy zaoferowały w przetargu bezpłatne wyłapywanie psów bezdomnych z tereny w/w gmin, dojazd   w 3 godz. od zgłoszenia i opłatę za utrzymanie dorosłego psa w wysokości  6 zł/mc, a szczeniaka 3,5 zł ( w Pawłowie - powyżej 18 zł).

http://www.tc.ciechanow.pl/aktualnosc-13867-dla_samorzadow_liczy_sie_tylko_cena_uslugi__schronisko_w_pawlowie_straci_dwie_gminy.html

 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Marysia O. napisał:

Z tego co wyczytałam, wszystkie psy ze schroniska w Pawłowie zostały "zaopiekowane" przez fundacje i osoby prywatne, i żaden z nich nie jedzie do Radys. Tu jest ich wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/1012237085506052/

 Czyli pojadą "tylko" te nowo złapane. Dobre i to. Brawo, wolontariuszki :)

Link to comment
Share on other sites

Oto jest pytanie!!! ....Nutusiu, przecież to kosmicznie nierealnie, i nawet z punktu widzenia ustawy o zamówieniach publicznych!!! Oferent rażąco zaniżył swoją ofertę, która nie powinna być brana pod uwagę!!! Ale to tylko psy.....więc można oczy zamknąć i taki kit przyjąć....Chyba,że to jest 6 zł za dzień a nie za miesiąc?.....

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, konfirm31 napisał:

Za to, jak wyczytałam w miejscowej gazecie, do Radys pojadą prawdopodobnie  psy ze Schroniska w Pawłowie koło Ciechanowa, należące do gmin Sońsk i Glinojeck, które podpisały umowę z Radysami, w miejsce tej dotychczasowej  z Pawłowem. Radysy zabiorą też gminne psy z podciechanowskiego  schroniska, przeciwko czemu protestują wolontariusze, opiekujący się tymi psami w Pawłowie. Radysy zaoferowały w przetargu bezpłatne wyłapywanie psów bezdomnych z tereny w/w gmin, dojazd   w 3 godz. od zgłoszenia i opłatę za utrzymanie dorosłego psa w wysokości  6 zł/mc, a szczeniaka 3,5 zł ( w Pawłowie - powyżej 18 zł).

http://www.tc.ciechanow.pl/aktualnosc-13867-dla_samorzadow_liczy_sie_tylko_cena_uslugi__schronisko_w_pawlowie_straci_dwie_gminy.html

 

Pomyliłam się przepraszam :(. Opłaty są za 1 dobę w Schronisku - nie miesiąc. Ceny brutto. Ale to nadal 1/3 ceny w Pawłowie i pewnie są w niej wszystkie pochodne utrzymania psa

Link to comment
Share on other sites

A ja jestem niepoprawną optymistką....i uważam,że powinniśmy walczyć do happy endu! Jak to jest?...Można łamać prawo?...No cóż, częste to u nas...ale dlaczego za Twoje, moje pieniądze, wybierani przez nas samorządowcy skazują na długotrwałe cierpienie naszych braci mniejszych????. My, od lat szarpiemy się, ratujemy zwierzęta, dajemy im domy, opiekę, miłość, szacunek a tu, klika śpiąca na wielkiej kasie( naszej!!!!) robi coś odwrotnego!!!! I nie ma na to siły? tylko dlatego,że oni mają nasze pieniądze?....W kupie siła! I to trzeba zrobić, poruszyć tłumy ludzi!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...