Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Kasiu ja w tej chwili przesyłam Ci psy właściwie na bierząco więc z tym chyba nie ma większego problemu.
W związku z tym, że pakietów jest tak dużo zacznę w takim razie, oprócz psów dodawanych na bierząco, wysyłać psy, które już były ogłaszane, od początku listy. Wtedy uda Nam się zużyć pakiety szybciej. Czy tak może być?

Link to comment
Share on other sites

Kasiu ja w tej chwili przesyłam Ci psy właściwie na bierząco więc z tym chyba nie ma większego problemu.
W związku z tym, że pakietów jest tak dużo zacznę w takim razie, oprócz psów dodawanych na bierząco, wysyłać psy, które już były ogłaszane, od początku listy. Wtedy uda Nam się zużyć pakiety szybciej. Czy tak może być?

oczywiście - czekamy :-)

Link to comment
Share on other sites

Kochana Marysia :)

Chciałam dobrze, a wyszło jak wyszło.

Na drugi raz wykupie mniej.

Mazowszanko - ale nie tylko Ty wykupiłaś bo oprócz Ciebie jeszcze i inni  i jeszcze jedna osoba chciała anonimowo wykupić ale napisałam jak sprawa wygląda i wykupi następnym razem :)

Link to comment
Share on other sites

Jest po sterylce i wet musi dać zgodę na wydanie psa ze szwami. Zabieg był chyba w ubiegłym tygodniu...
Ktoś wie jaki jest "klucz" przeprowadzania zabiegów, czy to czysta loteria?

Ja rezerwowałam Duszkę, bo chciałam ją brać do hoteliku. Teraz jest tak w Radysach, że można poprosić o sterylizację psa przed jego odebraniem, dlatego w pierwszej kolejnosci są sterylizowane/kastrowane psy, które idą do adopcji. Jeżeli nie ma rezerwacji to sterylizacji sa poddawane psy z naszych albumów. Chociaz też inne psy też są kastrowane. W schronisku zaczęła pracować bardzo fajna pani doktor - stąd też takie zmiany.

Wracając do Duszki - będzie wydana pani Eli, jak wet. wyrazi zgodę (nie wiem kiedy miały być zdjęte szwy. Ja na miejsce Duszki biorę inną sunię - już bez sterylizacji, bo nie chcę czekać. Na razie mój wybór padł na Wisienkę.

Z dobrych wieści - Harfa i Sinus są już zarezerwowane :)

Do adopcji poszły: BIANKA razem z dziećmi, RUMBA i WALA
Link to comment
Share on other sites

O matko moja, ale jeśli Duszka nie będzie mogła zostać zabrana w sobotę, to nie wiem czy sprawa będzie aktualna... :(

 

edit.: Info sprzed chwili od p. Eli - W poniedziałek będzie miała zdjęte szwy i albo w poniedziałek albo we wtorek przyjeżdża do mnie. Uffffff....

 

No to ja też ufffffffffffffffffffffffffffff.................

Link to comment
Share on other sites

O matko moja, ale jeśli Duszka nie będzie mogła zostać zabrana w sobotę, to nie wiem czy sprawa będzie aktualna... :(

 

edit.: Info sprzed chwili od p. Eli - W poniedziałek będzie miała zdjęte szwy i albo w poniedziałek albo we wtorek przyjeżdża do mnie. Uffffff....

 

No to ja też ufffffffffffffffffffffffffffff.................

 

Super :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...