Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Info z DT Duszki:

Duszka od nocy jest ze mną. Rzeczywiście zapaszek mnie prawie zabił po drodze, ale wystarczyła kąpiel i piękny pies się pokazał w całości. Jest znacznie większa niż mi się wydawało i konfliktuje się z moim dużym, ale powinnam to opanować. Wkrótce napiszę więcej.

 

No patrzcie, zazwyczaj psy się okazują mniejsze niż na fotach, a tym razem jest na odwrót :D

Link to comment
Share on other sites

Dobrze się dzieje - oby jak najwięcej jeszcze się świątecznych cudów zdarzyło!

 

Od Duszki info płyną takie, że jest zakochana w p. Eli na zabój, że jest jeszcze dzikawa, że nie umie biegać (tak, jakby się "zastała"), że w domu się załatwia (ale na podkład!) i że trzeba jeszcze trochę popracować, ale jest bardzo fajna i trudno ją będzie oddać;)

Link to comment
Share on other sites

Widzę ogłoszenie na stronie schroniska w Józefowie pod Warszawą, że Harfa zerwała się ze smyczy na spacerze i uciekła w Warszawie.
Warszawiacy (Ochota) miejcie oczy szeroko otwarte.

Treść ogłoszenia: "Uwaga Warszawa! Ktokolwiek widział, proszony jest o kontakt. Pies wczoraj adoptowany ze schroniska w Radysach, pierwsza doba w wielkim mieście. Dzis podczas spaceru zerwał sie ze smyczy! Zrozpaczona opiekunka szuka psiaka i prosi o pomoc. Okolice
Tel. Dzięki, telefony: 501 818 440, 508 009 595"

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/448911058631490/

Link to comment
Share on other sites

Proszę o informację do kiedy uda Wam się przesłać mi do ogłoszeń ponad 90 psów ?

bo tyle macie jeszcze opłaconych pakietów dla psiaków z Radys.

 

Mamy z Ziutką prawie 3 tyś długu na psiaki i nie mogę otworzyć kolejnego ogłoszeniowego dopóki psy z zakończonego nie zostaną ogłoszone

 

a przy kwocie 3 koła wiadomo że zależy nam na czasie.....

Link to comment
Share on other sites

czy Gruszka z Radys mogła by się podczepić pod te ogłoszenia?

og_oszenie.png

tekst do ogłoszeń:

GRUSZKA - bardzo kochana i bardzo pocieszna sunieczka. Swoją radość manifestuje tak ekspresyjnie i przekonująco, że na pewno nie pozostawi was obojętnymi - bo nie da się nie zauroczyć Gruszką. Będzie skakała wokół was, popiskiwała z emocji, gramoliła się na kolana - a wszystko to po to, aby złapać bliższy kontakt i nacieszyć się wami na zaś. Powinna mieć ciepły dom i być blisko ludzi - bo do takiego życia jest stworzona.

Gruszka ma ok. 6-7 lat. Obecnie przebywa w hoteliku w Teresinie k. Warszawy. Jest zdrowa, wysterylizowana i odrobaczona. Umie chodzić na smyczy, w domu zachowuje czystość. Gruszka to idealny pies dla starszych ludzi jak również rodzin z podrośniętymi dziećmi. Do waszego domu wniesie przede wszystkim dużo radości. Prosimy o przemyślane decyzje - adoptując Gruszkę bierzesz odpowiedzialność za jej dalsze życie.

Kontakt w sprawie adopcji:
e-mail: [email protected]
tel. 504041759 lub 501034608

Link to comment
Share on other sites

Kasiu postaram się wysłać Ci psy do wszystkich pakietów do końca roku. Starałam się wysyłać partiami bo nie chciałam, żeby Ci się kumulowało i tak było mi łatwiej ale postaram się wysłać jak najszybciej wszystko. Następnym razem musimy chyba przypilnować, żeby nie wykupować tak dużej ilości pakietów na jednym bazarku tylko rozkładać to na kolejne bo się robi kłopot.

PSYzRADYS Gruszkę wyśle razem z resztą, nie ma problemu.

 

Strasznie cieszę się z adopcji Koralika :) I to od razu do DS! :) Cuda się zdarzają :)

 

Trzymam kciuki za odnalezienie Harfy... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...