Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Pamiętacie Jeżynę? Tą z przerośniętymi pazurami?
Jeżyna przebywa w DT u Yumanji, jest ogarnięta weterynaryjnie, wysterylizowana i ma szansę już w ten wtorek jechać do DS, ale aż w Polanicy Zdroju.
Asia, u której jest Jeżyna może zawieźć sunię do DS, ale za zwrotem kosztów transportu tj. ok. 400,00 zł.
Odległość do przebycia to prawie 1000 km w obydwie strony.
Już raz wspólnie pomogliśmy Jeżynce w wydostaniu się ze schronu. Teraz już ostatnia mobilizacja potrzebna. Kto może pomóc?

Link to comment
Share on other sites

Matko, nic tylko się pociąć szarym mydłem! :(

 

Anulko, zobaczymy jak będzie z wątkiem Duszki. Pani nie jest forumowiczką i nawet gdyby chciała, dogomania jej nie zarejestruje, bo woli mieć w swych szeregach krzykaczki, pieniaczki i pomagających "inaczej" :( Myślę, że będziemy w kontakcie, ale nie wiem czy aż w takim, żebym się podjęła prowadzenia osobnego wątku. Na pewno na tym wątku będę przekazywać wszystkie uzyskane informacje ;)

Link to comment
Share on other sites

BARDZO proszę o przesyłanie psiaków do ogłoszeń - dla Radysiaków jest 111 pakietów - czy ktoś może podjąć się przesyłania zleceń ?narazie robi to Marysia O. i nie chcę wchodzić w kompetencje - ale może jakoś ktoś jeszcze mógłby się z Marysią dogadać  ?

 

to jest bardzo dużo pracy przed nami a abym mogła otworzyć kolejny bazarek regulaminowo zlecenia powinny być wykonane więc zlitujcie się nad nami i ślijcie psiaki bo potem będzie 100 zleceń i nikt z dnia na dzień tego nie wykona zwłaszcza że okres świąteczny....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...