Jump to content
Dogomania

JUŻ W NOWYM DOMKU!!! Kicia ze złamaną łapką przeganiana przez ludzi mopem


Little_My

Recommended Posts

Dziś też dotarła do nas smakowita paczka dla Feldonka i małe co nieco dla Białogonków :) Nie wiemy od kogo :( Ale serdecznie dziękujemy bo Feldonkowe zapasy jedzonka szybko topnieja ...

 

DSCF6015.jpg

 

Dotarły też pieniązki dla kici :) od :

 

* Agat21 - 20zł :)

* Magolek - 20zł :)

 

Mrucząco dziękujemy ;)

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualne rozliczenie wygląda więc tak :

 

 

Pomogli Feldonkowi :

 

* Usiatka - 150 zł : )

* Panna Marple - 100 zł : )

* Wiga - 100 zł : )

* Pani Irena S. ( Irenas) - 50 zł : )

* Nuncek - 50 zł : )

* Agat21 - 20zł : )

* Magolek - 20 zł : )

 

Razem wpływy:  490 zł  :)

 

 

Wydatki :

* pierwsza wizyta u weta : 37 zł

* druga wizyta u weta plus szczepienie : 45 zł 

 

Razem wydatki : 82 zł

 

CZYLI W SKARBONCE FELDONKA ZOSTAŁO 408 ZŁ

 

JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY ZA POMOC DLA TEGO BIEDACZKA :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Asikowska Kochana zapomniałam Ci odpisać że kocio woli mokre ale i suche chrupie :)

 

Feldonek ma kolejną rankę na łapce :( Próbowaliśmy okręcić ja bandażem ale kocio ciągnac za soba łapinkę ściąga sobie ten bandaz :(

Mortes - kociakowi bandaż nie straszny. Ja  swoim kociakom w takiej sytuacji kupuję maleńkie dziecięce skarpetki / najlepiej w ciuchbudzie/ i zakłądam. Dodatkowo robię dwie dziurki u góry i tym sposobem "mocuję" je do tułowia. Czasem nawet z tym koty sobie poradzą ale ogólnie mają trudniej niż z bandażem  :grins: .

Link to comment
Share on other sites

Mortes napisz co potrzeba z ciucholandu oprócz skarpetek to kupię i wyślę. Mam ogromny ciucholand prawie koło domu.

Handziu Droga ..raczej nic :( zdecydowałam że posłucham się weterynarzy i kocio bedzie miał amputowana łapcię :( choć naprawdę chciałabym żeby ta jego biedna łapinka wyzdrowiała i żeby sobie swobodnie brykał ...

Link to comment
Share on other sites

Dotarłam i ja  ;-) Feldonek uroczy, garnie się do ludzi, pięknie dziękuje za ratunek przytulając się wdzięcznie do pomocnej dłoni  :smile:  Łapki żal ale jeśli ma być "kłopotem" to lepiej się jej pozbyć skoro możliwości innej nie ma. Proszę Feldonka podrapać za uszkiem i szepnąć na uszko słowa otuchy.  :kociak:

Link to comment
Share on other sites

Moi Kochani sytuacja Feldonka zmieniła się diametralnie :) Feldonek w sobote jedzie do nowego domku w Krakowie i to ten domek podjął sie kolejnej diagnozy i opieki nad Feldonkiem . Operację więc odwołuję a pieniazki ( jutro dokładnie podliczę) idą za Feldonkiem w świat :) Feldonek bedzie mieszkał z Panią która już opiekuje się takimi sierotkami w tym jeden kotek niewidzący. Pani ma jeszcze dwa małe psiaki . Pani ma duże doświadczenie w opiece nad kotkami . Domek znalazła pewna miła osoba z FB

Link to comment
Share on other sites

Moi Kochani sytuacja Feldonka zmieniła się diametralnie :) Feldonek w sobote jedzie do nowego domku w Krakowie i to ten domek podjął sie kolejnej diagnozy i opieki nad Feldonkiem . Operację więc odwołuję a pieniazki ( jutro dokładnie podliczę) idą za Feldonkiem w świat :) Feldonek bedzie mieszkał z Panią która już opiekuje się takimi sierotkami w tym jeden kotek niewidzący. Pani ma jeszcze dwa małe psiaki . Pani ma duże doświadczenie w opiece nad kotkami . Domek znalazła pewna miła osoba z FB

Matko jedyna co za cudne wieści :klacz:  Jakie będę miała kolorowe sny wiedząc ,że nasz Feldonek znalazł kochający domek :loveu: Pozdrawiam ziewająco :sleep:  i czekam na wieści z nowego domku :kiss_2:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...