Jump to content
Dogomania

JUŻ W NOWYM DOMKU!!! Kicia ze złamaną łapką przeganiana przez ludzi mopem


Little_My

Recommended Posts

Guest Elżbieta481

Obiecałam mała kocia dziecino wiersz dla Ciebie.Trochę to trwało,bo jakoś zbierałam się i zbierałam,a nie mogłam zebrać wszystkich myśli.Jednak napisałam i oto on-nie jest najlepszy,ale szczerze ofiarowany.Może się spodoba?Oto on:

 

          ,,Kot,,

Był kot,którego nikt nie chciał...

Ulicą był jego dom.

Nikogo nie obchodziło skąd przyszedł

A czy to ważne skąd?

A potem przyszło cierpienie,

i chora jest łapina.

Kto łapkę kocią okaleczył?

Czyja to wina?Czyja?

Kotkowi zabrakło nadziei

Był taki zrezygnowany...

Niczego nie oczekiwał

Przez los był pokonany.

I nagle na drodze zwierzaka

Stanęła słoneczna dziewczyna.

Z pomocą wyciągnęła rękę

Bezpieczna jest już kocina.

O nic nie spytała

Tylko na ręce wzięła.

Małego biednego malucha

Co szukał przyjaciela.,,

------------------------

Tobie kotku.

Ela

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Obiecałam mała kocia dziecino wiersz dla Ciebie.Trochę to trwało,bo jakoś zbierałam się i zbierałam,a nie mogłam zebrać wszystkich myśli.Jednak napisałam i oto on-nie jest najlepszy,ale szczerze ofiarowany.Może się spodoba?Oto on:

 

          ,,Kot,,

Był kot,którego nikt nie chciał...

Ulicą był jego dom.

Nikogo nie obchodziło skąd przyszedł

A czy to ważne skąd?

A potem przyszło cierpienie,

i chora jest łapina.

Kto łapkę kocią okaleczył?

Czyja to wina?Czyja?

Kotkowi zabrakło nadziei

Był taki zrezygnowany...

Niczego nie oczekiwał

Przez los był pokonany.

I nagle na drodze zwierzaka

Stanęła słoneczna dziewczyna.

Z pomocą wyciągnęła rękę

Bezpieczna jest już kocina.

O nic nie spytała

Tylko na ręce wzięła.

Małego biednego malucha

Co szukał przyjaciela.,,

------------------------

Tobie kotku.

Ela

Elu, bardzo serdecznie dziękuję  :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Dziś dostaliśmy paczkę dla Feldonka od Nuncka i Jego Mamy :) Niezmiernie nas ucieszyła bo akurat kończyło się jedzonko które dostał od Cioci Little_My . W ogóle jak tak podliczyłam to utrzymanie Feldonka jest 3 razy droższe od utrzymania jednego Białogonka :(  Więc Nuncku Drogi i Aniu  dosłownie spadła nam ta paczka od Was z nieba :) Dziekujemy w imieniu swoim i żarłocznego Feldusia :)

DSCF5655.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Zaglądam do Ciebie maluchu.....Coraz ładniejszy jesteś...Będzie domek zobaczysz skarbie....Taki domek jak pokocha to nie będzie miało znaczenia,że łapki będą trzy,a ew.gadaniem ludzkim też nie będzie się przejmował...Doczekasz się maluchu takiego domku zobaczysz...

Dobrego dnia kocino!

Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

napiszcie adres na pw wyślę jedzonko dla kotka:) i telefon bo wyślę kurierem

Już sie robi :) Dziękuję Ci Asiu :) Przyznam że mnie te kocie wydatki przerażaja ...i chyba nigdy nie zdecydowałabym sie na  adopcję kotka ...ze względu na koszty. Mnie przerastaja :( A może to tylko Feldonek taki żarłok i w takim tempie zużywa żwirek ? :(

Link to comment
Share on other sites

Chyba coś w tym jest :( W  życiu nie udałoby mi sie wyżywić Feldonka za białogońską złotówke :(

 

No, raczej nie :)

Też mam koty, w tym jedną z syndromem urologicznym.

Lecznicze suche.

Saszetki, ale nie takie marketowe jakieś. Takich nie chcemy.

Gurmenciki, sheby, animondki przeróżne. Ot. Takie sa te kociki.

Ale za nic bym nie oddała. Koty to inna forma inteligencji.

I zawsze chce mieć także koty, zawsze je miałam, od kołyski :) dosłownie.

Domowy buras sypial ze mna w kołysce i mama zrezygnowała z wyrzucania go, bo zanim sie obejrzała

Mruczuś znowu leżał koło mnie.

Link to comment
Share on other sites

Zależy co się kupuje ;) Nie raz można trafić na zooplusie dobrą karmę za śmieszne pieniądze. Jakiś czas temu była np cosma puszki 170g za 2zł sztuka :) Wystarczy polować na okazje. No i zasada jest jedna- zbożowej karmy kot zje więcej. Są to zwierzęta bezwzględnie mięsożerne i nie trawią zbóż. Więc z takiej zbożówki kot niewiele przyswaja i dlatego zjada jej więcej ;)

A bezzożówki  znowu drogie nie są. Weźmy taką Porte 21- około 17zł za  kg przy zakupie 2kg. I taka paczka starcza mi na miesiąc dla jednego kota. Czyli aż tak duży wydatek to nie jest ;) Wiadomo, maluchy rosną więc potrzebują więcej jedzonka ale tak czy siak bezzbożówki wygrywają.

Jakiego żwirku używacie? Ja kupuje ten z lidla po 10zł. Mając 4 koty zużywamy 4 worki na miesiąc, czasem trochę mniej.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Mortes jeśli to coś pomoże to cytuj kochana na fb ten wierszyk...Mnie na fb nie ma od paru miesięcy,ale mój małżonek założył sobie konto(na marginesie ta ostatnia informacja)...

-------------------------------

Mój małżonek rezygnuje również z uczestnictwa na fb-tam jest jeszcze gorzej niż tu bywało.Nie będę więc miała możliwości przeczytać jak i czy spodobał się ten wierszyk..Spokój jest jednak bezcenny.

Miłego dnia wszystkim...

Ela

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...