Jump to content
Dogomania

maluśka Misieńka - Daisy, znaczy Stokrotka :-)


Onaa

Recommended Posts

Przepraszam, że się wtrącę - przybyłam z bazarku ale przeczytałam cały wątek.... i ja też uważam, że to nie jest domek dla Misi ona musi być wychuchaną jedynaczką, śpiącą pod kołderką itd. jest śliczna, malutka znajdzie domek bez problemu....... Na razie sunia zabezpieczona finansowo - jeśli będzie trzeba to proszę do mnie napisać PW dołożę się z jakimś grosikiem 

Święte słowa :)

Link to comment
Share on other sites

O domek dla Misi sie nie matwię, Fajnie że Rysiu ma dobry kochający domek :) Ewu :).

Za to chciałabym żeby już było po zabiegu wyjecia tej płytki ale to jeszcze przynajmniej miesiąc.Ona tak by chciała biegać.. Ale i tak dzielnie to znosi.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Misia była na pierwszym po operacji prześwietlenie, trzeba ją było mocno trzymać, biedna była bardzo nieszczęśliwa.

Pan doktor powiedział że łapka ze zdjęcia wygląda dobrze, nie ma odczynów zapalnych od śrub, i

za dwa tygodnie Misia ma przyjść na zdjęcie opatrunku łapki :).

A zabieg wyjęcia, jak wszystko będzie dobrze szło to po Nowym Roku.

To niestety znowu będzie pełne znieczulenie, rozcinanie łapki, wyjmowanie śrub i płytki, gojenie się od nowa nóżki, ale miejmy nadzieję że wszystko potem już będzie dobrze, i Misia będzie mogła śmigać ile wiatru w uszach bo ona się coraz żywsza robi :).

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Misia była na pierwszym po operacji prześwietlenie, trzeba ją było mocno trzymać, biedna była bardzo nieszczęśliwa.

Pan doktor powiedział że łapka ze zdjęcia wygląda dobrze, nie ma odczynów zapalnych od śrub, i

za dwa tygodnie Misia ma przyjść na zdjęcie opatrunku łapki :).

A zabieg wyjęcia, jak wszystko będzie dobrze szło to po Nowym Roku.

To niestety znowu będzie pełne znieczulenie, rozcinanie łapki, wyjmowanie śrub i płytki, gojenie się od nowa nóżki, ale miejmy nadzieję że wszystko potem już będzie dobrze, i Misia będzie mogła śmigać ile wiatru w uszach bo ona się coraz żywsza robi :).

Link to comment
Share on other sites

Zabieg usuwania żelastwa jest o wiele prostszy i potem się musi zagoić tylko "dziurka", przez którą je wyjmą. Misiulinko - jesteś już na ostatniej prostej! :)

Tak , mój Meffi miał usuwane śruby, duże lżej to przeszedł niż zasadniczy zabieg.

Link to comment
Share on other sites

Wspaniale, że łapinka się dobrze goi! :)

A co z ogłoszeniami? Ruszyły? ;)

Potrzeba ułożyć jakiś zgrabny tekst, ale to już faktycznie pora żeby Misię zacząć ogłaszać.

 

Ja wiszę deklarację za miesiąc czy za dwa ?

Za jeden mc, Misia jest w Krakowie od 7 października, jejku jak ten czas leci.

 

Wspaniale, że łapinka się dobrze goi! :)

A co z ogłoszeniami? Ruszyły? ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...