Jump to content
Dogomania

Od schroniska, do schroniska przez blisko 6 lat!!! A TERAZ UDAŁO SIĘ ZNALEŹĆ DOM DLA FRYTKI!!! :)


ania91sc

Recommended Posts

Dzisiaj Frycia odbyła dłuuuuuuugi spacerek w towarzystwie Torro i Chudego. Ewidentnie kolegom przypadła do gustu :D nie chcieli jej odstępować ani na krok, a ona miała ich gdzieś... :D Można to też zaliczyć do plusów, bo na początku jej spacerów wolontariackich nie tolerowała żadnego psa, a teraz większość znosi, a nawet czasem lubi :) Także robimy postępy. Oczywiście nasza Panna była bardzo grzeczna, zresztą jak zawsze, najważniejsze były dla niej parówki i czas spędzony z ludźmi co można było zauważyć pod koniec, kiedy chętnie tuliła się do każdego wolontariusza prosząc o głaskanie :) Dowiedziałam się też od pracowników, że Frytce bardzo podoba się zimowa pogoda i 90% czasu spędza na wybiegu wylegując się na śniegu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Niedawno sobie uświadomiłam, że zbliża się pół roku odkąd Frycia znalazła się w Katowickim schronisku :(

Mimo ogłoszeń, praktycznie zero zainteresowań, zero pytań o Nią :(

 

Ale teraz z tych pozytywnych rzeczy... Dzisiaj Frycia udała się ze mną na spacerek w towarzystwie kolegi Torro, którego bez najmniejszych problemów toleruje. Spacerek jak zwykle był bezproblemowy, Frycia chodziła pięknie na smyczy wykonywała wszystkie komendy no i standardowo co chwilę oglądała się za parówkami. Niestety nasza dziewczyna musiała się podzielić spacerem z drugim kolegą ale myślę, że spokojnie się "wychodziła" i wyszalała, gdyż do boksu chętnie wróciła. W sobotę postaramy się też o nowe zdjęcia dla Frytulki :)

Link to comment
Share on other sites

Niedawno sobie uświadomiłam, że zbliża się pół roku odkąd Frycia znalazła się w Katowickim schronisku :(

Mimo ogłoszeń, praktycznie zero zainteresowań, zero pytań o Nią :(

Vitą od półtora roku nikt się nie zainteresował :(

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Frycia udała się na spacerek w towarzystwie Torro i Tintina, z którymi dogaduje się wręcz wzorowo. Ogólnie dziewczyna ucieszyła się na spacerek ale była jakoś wyjątkowo smutna i przygaszona :( Cały czas szła przy mojej nodze i nic ją nie interesowało poza parówkami. Mam nadzieję, że to był tylko gorszy dzień Frytki i nic złego się z nią nie dzieje. Podobno też miała okazję wyjść dwa razy na spacer podczas akcji schroniskowej, która miała miejsce w dniu dzisiejszym :)

 

A teraz kilka zdjęć ze spacerku:

IMG_6362.JPG

 

IMG_6363.JPG

 

IMG_6364.JPG

 

IMG_6367.JPG

 

IMG_6368.JPG

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję z całego serca wszystkim za przybycie :) Jak zawsze jesteście wszystkie niezastąpione!!! :)

Gorące dzięki!!!

Mam nadzieję, że im więcej nas będzie zaglądać do Fryci tym bardziej uda nam się wspólnymi siłami jej pomóc!!!

A teraz odpowiadam na pytania:

I ja jestem na zaproszenie Ani.

Frytka jest śliczna, ale wiem, ze nie bezie łatwo znaleźć dobry dom. Trudnosci rosna ( tak jak napisała Alfa) wraz z wiekiem i wielkoscia psa :(.

Jest ONkowata, czy mniejsza ?

Raczej nawet ciutkę większa albo raczej masywniejsza niż "onka" :)

Aniu 

czytam teraz jak to ,,panciostwo ,, tfu ...

zagubilo ,,

bidna  sunie 

ech ......

kochana doloze sie do karmy 

jeno prosze o num konta 

jaka karma?

pozdrawiamy ogromnie

...juz widze juz czytam konto w 1 poscie 

wysylam 

Dziękuję bardzo w imieniu swoim i Fryci!!! :)

Karmę myślę, że mobility z royala i przydadzą się z pewnością dobrej jakości puszki typu animonda, aby ciut Fryteczce na stare lata osłodzić życie, te życie schroniskowe.

Jestem Aneczko u Fryci :( Anuś a może warto spróbować ogłosić dziewczynkę w Dzienniku Zachodnim ??? 

Myślę, że warto spróbować... Może ktoś mógłby w tym pomóc???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...