Jump to content
Dogomania

ania91sc

Members
 • Posts

  9700
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ania91sc

 1. Po baaaardzo długiej przerwie zapraszam na mały bazarek na psiaki znajdujące się pod opieką Fundacji Przystanek Schronisko :) Na bazarku znajdziecie przysmaki Pedigree i nie tylko dla psów!!! Gorąco zapraszam do kupowania oraz podrzucania!!! :)
 2. Po baaaardzo długiej przerwie zapraszam na mały bazarek na psiaki znajdujące się pod opieką Fundacji Przystanek Schronisko :) Na bazarku znajdziecie przysmaki Pedigree i nie tylko dla psów!!! Gorąco zapraszam do kupowania oraz podrzucania!!! :)
 3. Zapraszam serdecznie na bazarek, na którym znajdziecie m.in.: - ubrania damskie i męskie, - książki, - żelazko, - matę do tańca, - torebki, - puzzle, - i wiele, wiele innych. Wszystko na psiaki znajdujące się pod opieką Fundacji Przystanek Schronisko. Gorąco zachęcam do kupowania oraz podrzucania oczywiście :)
 4. Zapraszam serdecznie na bazarek, na którym znajdziecie m.in.: - ubrania damskie i męskie, - książki, - żelazko, - matę do tańca, - torebki, - puzzle, - i wiele, wiele innych. Wszystko na psiaki znajdujące się pod opieką Fundacji Przystanek Schronisko. Gorąco zachęcam do kupowania oraz podrzucania oczywiście :)
 5. Pełna skrzyneczka... pw nie mogę wysłać.

 6. Witaj, pełna skrzyneczka... PW nie mogę wysłać.

 7. Pełna skrzyneczka :)

  1. xcat

   xcat

   Posprzątane. ehh głupie dogo- nawet powiadomienia na maila nie dostałam :/

 8. Zapraszam na bazarek, na którym znajdziecie m.in.: markowe ubrania, biżuterię, dodatki, artykuły dla zwierząt oraz wiele innych!!! Ponad 200 pozycji!!! Wszystko na psiaki znajdujące się pod opieką Fundacji Przystanek Schronisko. Zachęcam do kupowania oraz podrzucania oczywiście :)
 9. Zapraszam na bazarek, na którym znajdziecie m.in.: markowe ubrania, biżuterię, dodatki, artykuły dla zwierząt oraz wiele innych!!! Ponad 200 pozycji!!! Wszystko na psiaki znajdujące się pod opieką Fundacji Przystanek Schronisko. Zachęcam do kupowania oraz podrzucania oczywiście :)
 10. Bardzo proszę o odpowiedź na pw - chcę rozliczyć bazarek, została tylko jedna wpłata.

  1. La Componella FCI

   La Componella FCI

   przepraszam, mialam  chyba w skrzynce za duzo wiadomosci

  2. La Componella FCI

   La Componella FCI

   napisalam wiadomosc

 11. Pełna skrzyneczka...

 12. Witaj, pełna skrzyneczka - nie mogę pw z rozliczeniem wysłać.

 13. Zapraszam na bazarek, na którym znajdziecie MARKOWE ubrania dla kobiet i mężczyzn!!! Wszystko na psiaki znajdujące się pod opieką Fundacji Przystanek Schronisko. Gorąco zachęcam do podrzucania oraz kupowania!!! :)
 14. Zapraszam na bazarek, na którym znajdziecie MARKOWE ubrania dla kobiet i mężczyzn!!! Wszystko na psiaki znajdujące się pod opieką Fundacji Przystanek Schronisko. Gorąco zachęcam do podrzucania oraz kupowania!!! :)
 15. Zapraszam na bazarek, na którym znajdziecie same artykuły dla zwierząt!!! Legowiska, karmy, przysmaki, obroże, smycze, zabawki i wiele, wiele innych!!! Zachęcam do kupowania oraz podrzucania!!! :) Całkowity dochód z bazarku zostanie przeznaczony na psiaki znajdujące się pod opieką Fundacji Przystanek Schronisko.
 16. Zapraszam na bazarek, na którym znajdziecie same artykuły dla zwierząt!!! Legowiska, karmy, przysmaki, obroże, smycze, zabawki i wiele, wiele innych!!! Zachęcam do kupowania oraz podrzucania!!! :) Całkowity dochód z bazarku zostanie przeznaczony na psiaki znajdujące się pod opieką Fundacji Przystanek Schronisko.
 17. Zapraszam na kolejny bazarek, z którego dochód zostanie przekazany na psiaki będące pod opieką Fundacji Przystanek Schronisko! Tym razem na bazarku znajdziecie same artykuły dla zwierząt - jest ich MNÓSTWO!!! ZAPRASZAMY do podrzucania oraz kupowania.
 18. Zapraszam na VI - tą edycję MEGA BAZARKU!!! Zachęcam do podrzucania oraz kupowania oczywiście :) Dodam tylko, że fantów mamy blisko 400!!! http://www.dogomania.com/forum/topic/333915-vi-ta-edycja-mega-bazaru-wejd%C5%BA-i-zobacz-a-nie-po%C5%BCa%C5%82ujesz-na-fps-do-1412-do-2200-zapraszamy/?p=16644456
 19. Zapraszam na VI - tą edycję MEGA BAZARKU!!! Zachęcam do podrzucania oraz kupowania oczywiście :) http://www.dogomania.com/forum/topic/333915-vi-ta-edycja-mega-bazaru-wejd%C5%BA-i-zobacz-a-nie-po%C5%BCa%C5%82ujesz-na-fps-do-1412-do-2200-zapraszamy/?p=16644456
 20. Zapraszam serdecznie na V-tą edycję MEGA BAZARU!!! Wszystko na psiaki będące pod opieką Fundacji Przystanek Schronisko. Zachęcam do kupowania oraz podrzucania. Na bazarku znajdziecie dosłownie WSZYSTKO!!! Od ubrań, przez artykuły dla zwierząt i wiele, wiele innych. ZAPRASZAMY!!! http://www.dogomania.com/forum/topic/333442-v-ta-edycja-mega-bazaru-wejd%C5%BA-i-zobacz-a-nie-po%C5%BCa%C5%82ujesz-na-fps-do-2510-do-2200-zapraszamy/?p=16573024
 21. Zapraszam serdecznie na V-tą edycję MEGA BAZARU!!! Wszystko na psiaki będące pod opieką Fundacji Przystanek Schronisko. Zachęcam do kupowania oraz podrzucania. Na bazarku znajdziecie dosłownie WSZYSTKO!!! Od ubrań, przez artykuły dla zwierząt i wiele, wiele innych. ZAPRASZAMY!!! http://www.dogomania.com/forum/topic/333442-v-ta-edycja-mega-bazaru-wejd%C5%BA-i-zobacz-a-nie-po%C5%BCa%C5%82ujesz-na-fps-do-2510-do-2200-zapraszamy/?p=16573024
 22. Zapraszam za IV-tą edycję MEGA BAZARKU!!! Tym razem do kupienia blisko 400 fantów!!! - Tego jeszcze nie było!!! :) Na bazarku znajdziecie wszystko - dosłownie WSZYSTKO!!! Całość dochodu będzie przeznaczona na psiaki znajdujące się od opieką Fundacji Przystanek Schronisko. Zachęcam do kupowania oraz podrzucania. http://www.dogomania.com/forum/topic/147904-iv-ta-edycja-mega-bazaru-wejd%C5%BA-i-zobacz-a-nie-po%C5%BCa%C5%82ujesz-na-fps-do-0608-do-2200-zapraszamy/?p=16306502
 23. Zapraszam za IV-tą edycję MEGA BAZARKU!!! Tym razem do kupienia blisko 400 fantów!!! - Tego jeszcze nie było!!! :) Na bazarku znajdziecie wszystko - dosłownie WSZYSTKO!!! Całość dochodu będzie przeznaczona na psiaki znajdujące się od opieką Fundacji Przystanek Schronisko. Zachęcam do kupowania oraz podrzucania. http://www.dogomania.com/forum/topic/147904-iv-ta-edycja-mega-bazaru-wejd%C5%BA-i-zobacz-a-nie-po%C5%BCa%C5%82ujesz-na-fps-do-0608-do-2200-zapraszamy/?p=16306502
×
×
 • Create New...