Jump to content
Dogomania

aniah

Members
 • Posts

  958
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Katowice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

aniah's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

44

Reputation

 1. Wiem, wiem :) Podobno jest ktoś chętny na nią, dlatego na razie nigdzie nie ogłaszamy. Zobaczymy, czy ludzie się zdecydują :)
 2. Jedna dziewczyna miała się tym zająć, nie wiem czemu jeszcze tego nie zrobiła. Może ze względu na kwarantannę. Pogadam z nią i postaramy się, żeby na dniach się o niej pojawiła informacja :)
 3. Prosiłabym o usunięcie z listy ;) Dziękuję.
 4. Miała być wizyta przed adopcją, nie wiem jak w końcu było, bo sama się Tosią nie zajmuję. Podejrzewam, że jakaś relacja będzie. Jeśli tak, to pewnie na jej wydarzeniu.
 5. Tosia jedzie w poniedziałek do DT do Warszawy, który z założenia ma być domem stałym. Nie zdążyła przejść pod opiekę stałego wolontariusza, ale jedna dziewczyna była z nią zaraz po przyjściu do schroniska i dzisiaj poszła na spacer. DT podobno już miał do czynienia z przerażonym psem, prawdopodobnie sobie poradzą. Behawiorystka też kilka razy była i w poniedziałek ją odwiezie. Poza tym jest z nią coraz lepiej. Podchodzi niepewnie i nie daje się obcym pogłaskać, ale nie jest przerażona. Nie boi się schroniska, tylko ludzi.
 6. Mnie się z Cinkiem skojarzyła: https://picasaweb.google.com/107884554228522367261/Cinek150151RokPaulinaGugaADOPTOWANY# ;)
 7. Porządek zrobiony. Wszystkie albumy ze zmienionymi nazwami podrzuciłam. Od Teda są nowe :)
 8. Zapraszam wszystkich facebookowych na wydarzenie Aresa. Psiak pilnie potrzebuje DT/DS, ponieważ ma ogromnego tłuszczaka i szmery na sercu. Jego wiek (12 lat) i stan zdrowia stwarzają poważne ryzyko przy operacji - na pewno potrzebuje wtedy domu! https://www.facebook.com/events/1063471020372331/
 9. Ares czeka na człowieka, który będzie mógł go wziąć. Niestety, każdy kolejny dzień w schronisku to większe ryzyko przy operacji, że się nie wybudzi :(
 10. Sprawa z numerami wyjaśniona - Riko ma 828/15, a Narya prawdopodobnie 833/15 (w biurze powiedzieli, że jakaś suczka, więc pewnie ona) ;) Ale nie wiem, co to za pies, który ma na stronie 828/15, może w ogóle go już w schronisku nie ma...
×
×
 • Create New...