Jump to content
Dogomania

Od schroniska, do schroniska przez blisko 6 lat!!! A TERAZ UDAŁO SIĘ ZNALEŹĆ DOM DLA FRYTKI!!! :)


ania91sc

Recommended Posts

A teraz śpieszę poinformować, że dzisiaj Frycia udała się ze mną na spacerek i zdecydowanie była w lepszym nastroju niż ostatnio. Do schroniska dotarłam nieco później i dziewczyna była już chyba lekko zrezygnowana, dlatego też musiałam wchodzić po nią do boksu :) Jednak jak tylko mnie ujrzała to radości nie było końca. Na spacerku byłyśmy dziś wyjątkowo same z czego Frytka się ucieszyła, bo mogła się mną sama nacieszyć. Oczywiście nie obeszło się bez głaskanka i podjadania :D Dowiedziałam się też od pracowników, że Frytka raczej unika ludzi odwiedzających schronisko, dlatego też ma mniejsze szanse na adopcję. Zazwyczaj jak ktoś przychodzi obejrzeć psiaki to ona nawet nie śpieszy aby podejść do krat boksu. Za to dojada wszystko po swoich psich kolegach i z miesiąca na miesiąc jest coraz grubsza... Powiedziałam też dziś Fryci w tajemnicy, że ma nowe ciocie, które będą ją odwiedzać na wątku i kibicować za co sama OGROMNIE dziękuję i was ściska!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki, ja mogę Frytkę wysłać do DZ. Potrzebny jest krótki, treściwy anons (6 linii, ok 170 znaków) oraz jedna fota. Ponadto dane do kontaktu. Taki anons w wydaniu weekendowym, ukazuje się piątek, kosztuje niecałe 36 zł, tyle przynajmniej płaciłam jak robiłam ogłoszenie w styczniu 2015. Odzew z ogłoszeń w prasie jest dość duży, choć nie zawsze są to te domki na które czekamy.

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, że Frycia trochę weselsza :)

A te ogłoszenia w Dzienniku Zachodnim to dają dobre rezultaty? Czy udało Wam się wyadoptować jakieś psiaki dzięki nim? 

Nam od ręki poszedł do fajnego domu Marlon z tego wątku http://www.dogomania.com/forum/topic/131618-gryś-zaginął-uratowany-ze-szczytów-marlon-ma-dom-dziękujemy-wszystkim-za-pomoc/, właśnie z ogłoszenia w Dzienniku Zachodnim :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...