Jump to content
Dogomania

aniah

Members
 • Posts

  958
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by aniah

 1. Wiem, wiem :) Podobno jest ktoś chętny na nią, dlatego na razie nigdzie nie ogłaszamy. Zobaczymy, czy ludzie się zdecydują :)
 2. Jedna dziewczyna miała się tym zająć, nie wiem czemu jeszcze tego nie zrobiła. Może ze względu na kwarantannę. Pogadam z nią i postaramy się, żeby na dniach się o niej pojawiła informacja :)
 3. Prosiłabym o usunięcie z listy ;) Dziękuję.
 4. Miała być wizyta przed adopcją, nie wiem jak w końcu było, bo sama się Tosią nie zajmuję. Podejrzewam, że jakaś relacja będzie. Jeśli tak, to pewnie na jej wydarzeniu.
 5. Tosia jedzie w poniedziałek do DT do Warszawy, który z założenia ma być domem stałym. Nie zdążyła przejść pod opiekę stałego wolontariusza, ale jedna dziewczyna była z nią zaraz po przyjściu do schroniska i dzisiaj poszła na spacer. DT podobno już miał do czynienia z przerażonym psem, prawdopodobnie sobie poradzą. Behawiorystka też kilka razy była i w poniedziałek ją odwiezie. Poza tym jest z nią coraz lepiej. Podchodzi niepewnie i nie daje się obcym pogłaskać, ale nie jest przerażona. Nie boi się schroniska, tylko ludzi.
 6. Mnie się z Cinkiem skojarzyła: https://picasaweb.google.com/107884554228522367261/Cinek150151RokPaulinaGugaADOPTOWANY# ;)
 7. Porządek zrobiony. Wszystkie albumy ze zmienionymi nazwami podrzuciłam. Od Teda są nowe :)
 8. Zapraszam wszystkich facebookowych na wydarzenie Aresa. Psiak pilnie potrzebuje DT/DS, ponieważ ma ogromnego tłuszczaka i szmery na sercu. Jego wiek (12 lat) i stan zdrowia stwarzają poważne ryzyko przy operacji - na pewno potrzebuje wtedy domu! https://www.facebook.com/events/1063471020372331/
 9. Ares czeka na człowieka, który będzie mógł go wziąć. Niestety, każdy kolejny dzień w schronisku to większe ryzyko przy operacji, że się nie wybudzi :(
 10. Sprawa z numerami wyjaśniona - Riko ma 828/15, a Narya prawdopodobnie 833/15 (w biurze powiedzieli, że jakaś suczka, więc pewnie ona) ;) Ale nie wiem, co to za pies, który ma na stronie 828/15, może w ogóle go już w schronisku nie ma...
 11. Jestem u Naryi :) Otworzy się dziewczyna ;)
 12. Ostatnio słyszałam rozmowę, że Riko (ten, o którym mówisz) ma właśnie numer 833/15 i ma złą obrożę (tam ma 828/15). :D Chyba trzeba się przejść do biura i sprawdzić wg chipa ;)
 13. Dziękujemy za informację i cieszymy się, że ma dom :) W razie czego będziemy pisać ;)
 14. Psy, które źle znoszą pobyt w schronisku, czy są starsze i szukamy im pilnie domu, są ogłaszane na FB naszej Fundacji Przystanek Schronisko. Za to na stronie www fundacji w zakładce psy do adopcji (http://przystanekschronisko.org/adopcje/psy/) w pierwszej kolejności pokazywane są te, które pilnie szukają domu.
 15. Nowe dogo zeżarło wszystko, co miało jeszcze sens... Zapisuję Nukę ;)
 16. Niestety numeru nie znam, ale nie wiem, czy w ogóle będzie mieć nowy. Pani brała Kudłatego na początku "na próbę", czy się dogada z kotem i Piotrek miał zanieść umowę do podpisania. Nie wiem, czy zdążył...
 17. Dzwoniłam dzisiaj do właścicieli Rosy, a dokładniej do Pana. Rosa zamieszkała w Tychach :) Ogólnie zadomowiła się dość szybko, od początku ma jedno miejsce, w którym śpi. Pan myślał, że dłużej jej zajmie przekonanie się Rosy do nich, ale już jest okay :) Niestety może być problem z zostawaniem samej w domu - została na chwilę sama, gdy Państwo wyszli do sklepu i podobno jęczała pod drzwiami. Mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu i problem zniknie. Wydaję się, że Rosa dobrze trafiła, na pewno w Nowym Roku będę jeszcze dzwonić, no i za jakiś czas umawiać się na wizytę ;)
 18. Rosa dostała najpiękniejszy prezent na święta - NOWY DOM! :) Nie wiem jeszcze nic konkretnego z racji dzisiejszego braku wolontariatu. P. Ania tylko na początku akcji dostała telefon, że ktoś chce ją adoptować, a potem dostałam informację, że poszła do domu. Jak tylko będę mieć telefon do właściciela/li to dzwonię i wypytuję. Trzymajcie kciuki! :)
×
×
 • Create New...