Jump to content
Dogomania

Nowa dogomania - co i jak? Oraz lista "usterek".


maciaszek

Recommended Posts

pozdrawiam,dużo rzadziej wchodzę na obecne dogo,jest dla mnie nie do strawienia, np - kiedyś posty z wątków,w których się wypowiadałam przychodziły na moją pocztę i łatwiej mi było śledzić losy psów,którym starałam się pomóc,teraz niało tego - żadnego z wątków w wyszukiwarce nie mogę odnaleźć - nie wiem,co się z psami dzieje .Nie wiem,czy znalazły domy,czy dalej mam wysyłać przekazy...Chodzi o takie psy,jak Ałtaj,Misiek,Fifi i Greys,Baron.I co teraz? Bardzo proszę o info,bo chcę wywiązać się zezobowiązań.Stara dogo nie chce mnie wpuścić,odrzuca próby logowania się...

Link to comment
Share on other sites

pozdrawiam,dużo rzadziej wchodzę na obecne dogo,jest dla mnie nie do strawienia, np - kiedyś posty z wątków,w których się wypowiadałam przychodziły na moją pocztę i łatwiej mi było śledzić losy psów,którym starałam się pomóc,teraz niało tego - żadnego z wątków w wyszukiwarce nie mogę odnaleźć - nie wiem,co się z psami dzieje .Nie wiem,czy znalazły domy,czy dalej mam wysyłać przekazy...Chodzi o takie psy,jak Ałtaj,Misiek,Fifi i Greys,Baron.I co teraz? Bardzo proszę o info,bo chcę wywiązać się zezobowiązań.Stara dogo nie chce mnie wpuścić,odrzuca próby logowania się...

 

Generalnie mam wrażenie, że po zmianie interfejsu na mało przyjazny, ludzie mają tyle problemów, że forum zamiera.

Link to comment
Share on other sites

Ja to bym chciała "szanownego" admina spytać o rzecz następującą:

 

Klikam "Moja zawartość", gdzie ostawione mam wyświetlanie zgodne z "Czas ostatniej aktualizacji".

 

I niestety jeden z najbardziej istotnych dla mnie wątków jest wylistowany dużo dalej niż ustawienia wyświetlania, na drugiej stronie za innymi wątkami, które miały ostatnie posty wczoraj.

 

Najgorsze jest to, że i tak "szanowny" admin oleje kolejny marudny post, kontynuując olewczą strategię do swoich użytkowników i moderatorów.

 

Duża liczba userów już przeniosła się na FB. Chociaż słabo się tam poruszam, to pewnie i ja tam pójdę. Człowiek myślący wszystkiego się może nauczyć. Szkoda, że adminowi dogo trudniej przychodzi nauka szacunku wobec użytkowników, dzięki którym ma dochód z reklam na dogo.

 

Pozdrawiam olanych użytkowników i moderatorów :|

 

Link to comment
Share on other sites

Jestem wściekła cała moja prywatna konwersacja jest dostępna dla osób do których była wysyłana wiadomość o zakończonym bazarku.Dalej nie ma emotikonów czy administrator w końcu coś z tym zrobi.Wyciek prywatnej korespondencji to jest jakaś draka na tym forum.Czekam na odpowiedz administrator.

Link to comment
Share on other sites

nie mam widocznych pasków narzędzi na żadnej przeglądarce (przez co nie mogę dodawać zdjęć ) resetowałam ustawienia w chrome i firefoksie (jak wyżej pisała Taks) i nie pomogło. bezpośrednie dodawanie postów też nie działa trzeba przez funkcję "więcej opcji odpisywania" ktoś rozwiązał już któryś z tych problemów i może pomóc?

Link to comment
Share on other sites

PW wysyłane jako "Zaproszenie" idzie jako wątek widoczny dla wszystkich adresatów i nadawcy.

PW wysłane jako "Kopia" idzie prywatnie. To jest zapisane w tworzeniu wiadomości, ale nie każdy nadawca (rozpoczynający wątek) to czyta.

Domyślnie zaznaczone jest "zaproszenie".

Super, ale jak odpowiadam TYLKO nadawcy "zaproszenia", to moja odpowiedz dostaja wszyscy adresaci...

Link to comment
Share on other sites

 

nie mam widocznych pasków narzędzi na żadnej przeglądarce (przez co nie mogę dodawać zdjęć ) resetowałam ustawienia w chrome i firefoksie (jak wyżej pisała Taks) i nie pomogło. bezpośrednie dodawanie postów też nie działa trzeba przez funkcję "więcej opcji odpisywania" ktoś rozwiązał już któryś z tych problemów i może pomóc?

 
mam tak samo ,pisałam do Admina w osobnym temacie , ale od 1 stycznia cisza-żadnej reakcji-mają nas w ..nosie !
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mnie męczą piętrzące się bannerki w sygnaturach...

 

Bonsai, myślałam, że tylko ja tak mam... ;)

Co z tym zrobic??? To jakieś "fixum dyrdum".

Nie wierzę, że ktokolwiek wejdzie z banerka na wątek, gdy jest ich 10, a nawet 20 i więcej w podpisie.

Post, czasem ważny, to dwa zdania, a potem kilometry ślicznych obrazków.

UMIAR jest zawsze potrzebny. Nawet, jeśli nie ma ograniczeń.

Dogo zginie w powodzi banerków. Wstawianych w dodatku jeden pod drugim, z enterami.

Link to comment
Share on other sites

kilka razy pojawiał się tu ten problem, ale niestety rozwiązania nie widzę, może ktoś na to wpadł? czyli nieśmiertelen JAK USUNĄĆ NIECHCIANY WĄTEK ZE SWOJEJ LISTY?

nie chodzi o  wątek śledzony. wystarczy, że napiszę coś gdzieś i już mam ten wątek na wieki. wcale nie klikam w "sledź". więc nie jest w ulubionej zawartości, więc nie mogę go wyrzucic. tym sposobem ma milion starych bazarków i inne wątki, gdzie pisałam ad hoc i już nie potrzebuje ich miec na liście. jeszcze rok, a będe mieć 100 stron listy wątków. masakrra...

Link to comment
Share on other sites

Proszę o usunięcie z pojego profilu "1 punkt ostrzeżeń", który wyświetla się pod moim awatarem. Wygasł w 2012 roku!

I jak to usunęłaś? Ja też mam taki 1 punkt (za odpowiadanie w wątku "co chcecie kupić", kiedy jeszcze był ten wątek pilnowany).

Też prosiłabym o usunięcie, wygasło ponad 2 lata temu...

Link to comment
Share on other sites

Jestem wściekła cała moja prywatna konwersacja jest dostępna dla osób do których była wysyłana wiadomość o zakończonym bazarku.Dalej nie ma emotikonów czy administrator w końcu coś z tym zrobi.Wyciek prywatnej korespondencji to jest jakaś draka na tym forum.Czekam na odpowiedz administrator.

 

Proszę o interwencję w kwestii zacowania PRYWATNOŚCI KORESPONDENCJI!!!!

Treść pw jest widoczna dla wszystkic uczestników konwersacji, również w powiadomieniach na prywatnej poczcie mailowej!!!!

Link to comment
Share on other sites

 

I jak to usunęłaś? Ja też mam taki 1 punkt (za odpowiadanie w wątku "co chcecie kupić", kiedy jeszcze był ten wątek pilnowany).
Też prosiłabym o usunięcie, wygasło ponad 2 lata temu...

Też mam ten problem, ale zdaje się, że tylko my to widzimy.... :)

Ja mam natomiast taki problem, używam firefoxa, w oknie odpowiedzi nie mam opcji: dodaj zdjęcie, pogrub czcionkę, kolory, kompletnie nic z tego panelu.
Tak to wygląda: http://images67.fotosik.pl/596/75839c262148eeb6med.png

Wszystko to jest w przeglądarce internet explorer, ale jej nie używam
Link to comment
Share on other sites

I jak to usunęłaś? Ja też mam taki 1 punkt (za odpowiadanie w wątku "co chcecie kupić", kiedy jeszcze był ten wątek pilnowany).

Też prosiłabym o usunięcie, wygasło ponad 2 lata temu...

 

Prosiłam o usunięcie admina chyba 3 razy (kilka miesięcy), nic nie zostało zrobione.

Link to comment
Share on other sites

kilka razy pojawiał się tu ten problem, ale niestety rozwiązania nie widzę, może ktoś na to wpadł? czyli nieśmiertelen JAK USUNĄĆ NIECHCIANY WĄTEK ZE SWOJEJ LISTY?

nie chodzi o  wątek śledzony. wystarczy, że napiszę coś gdzieś i już mam ten wątek na wieki. wcale nie klikam w "sledź". więc nie jest w ulubionej zawartości, więc nie mogę go wyrzucic. tym sposobem ma milion starych bazarków i inne wątki, gdzie pisałam ad hoc i już nie potrzebuje ich miec na liście. jeszcze rok, a będe mieć 100 stron listy wątków. masakrra...

Ponawiam pytanie. Czy ktoś rozwiązał ten problem???

Link to comment
Share on other sites

Ponawiam pytanie. Czy ktoś rozwiązał ten problem???

 

 

ja je też ponowię.... nic, cisza w temacie. za każdym razem rada, usuń ze śledzonych. ale ja ich nie mam w śledzonych! juz nawet próbowałam wrzucenie do śledzonych i następnie wyrzucanie, ale niestety system nie dał się przechytrzyć ;-).

 

może się starzeję, ale poprzednia zmiana systemu, mimo, ze mega wkurzająca, jakoś przyjaźniejsza dla użytkownika była, szybciej się wszystko ułozyło. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...