Jump to content
Dogomania

Warto wierzyć w cuda! Po blisko 2 latach w DT, Imka znalazła super domek! W małym ciałku wielki strach...


Nutusia

Recommended Posts

Staram się, naprawdę się staram...

A tu - Igła wraca z adopcji, w ogrodzie zamiast trawy same mlecze - wczoraj wykopałam ponad 2 taczki, a dojechałam do 1/3 powierzchni! Mam ogromny pęcherz/ranę na dłoni, a końca nie widać. Ogród mam potwornie zaniedbany. Od ponad roku nie tknięty ludzką ręką :( Zwierzaki bez zmian - skazane nieco same na siebie... Przyszły weekend mam już od piątku wyjęty z życiorysu. Marnie to wszystko widzę, a najmarniej dom dla Imki :(

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, jola_li napisał:

Te mlecze, to wcale nie mlecze tylko mniszki (jest ich u nas ponad 100 gatunków) i ja je lubię :). Mlecze są wysokie.

A milczenie Nutusi mnie bardzo martwi...

 

Godzinę temu, konfirm31 napisał:

Mlecze to nazwa kolokwialna i ja też je lubię. Milczenie Nutusi również mnie martwi.

 

Ja znam tylko "ze szkół" taraxacum officinale i nawet nie pamiętam, że jest ich ponad 100 gatunków.

Nutusia nie dość, że milknie, to jeszcze niknie w oczach -też się martwię (nie niknięciem, bo ma to zaplanowane tylko milczeniem )

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Mattilu napisał:

W niedzielę nie wytrzymałam napięcia i zadzwoniłam do Nutusi, bo się martwiłam: śpieszę wszystkich uspokoić, że jest zapracowana, zabiegana, ale ogólnie nic złego się nie dzieje.

Wielkie dzięki za wiadomość. k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,10_NW_orig.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...