Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

9 godzin temu, ewu napisał:

Wczoraj umarł Zazu, potem dostałam wiadomość,że umarła w ds Plameczka adoptowana ponad trzy lata temu do Katowic a wieczorem telefon ,że mój Zorba , którego od pięciu lat utrzymywałam w hoteliku odszedł za TM.

Zorba był niepełnosprawnym psiakiem.

Mój kochany:(

Trudno się czyta :( A co dopiero być tak blisko jakiś psiaków, niepojęte :( Przykro mi, ewu!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Kikou przyjmie Agę . Koszt to 290 zł plus karma.

Kasiu dziękuję:) 

Tylko ta operacja listew mlecznych..... Muszę pogadać z kikou.

Szkoda żeby bidusua w te upały siedziała w schronisku.

Fantastycznie, że dla jamnisi pojawiła się szansa. <3 Brakuje jeszcze 10zł stałej + na karmę. Może jak będzie znany koszt operacji to uda się zrobić zbiórkę? Skrobnę opis. Leżą mi na sercu takie staruszki.
Teraz jestem na urlopie, ale jeśli będzie taka potrzeba (tzn. ewu nie będziesz mieć czasu i nie będzie kogoś innego chętnego) to mogę założyć wątek, chociaż tak pomogę... Z tym, że dopiero za 1,5 tygodnia, po urlopie będę mogła ten wątek ładnie poprowadzić, tak jak trzeba (26.07).

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Tylko ta operacja listew mlecznych..... Muszę pogadać z kikou.

Szkoda żeby bidusua w te upały siedziała w schronisku.

Racja, tym bardziej, że w przyszłym tygodniu zapowiadają upały powyżej 30 stopni. Ale i operacji nie powinna mieć podczas takich upałów.
Bardzo się cieszę, że jamnisia pojedzie do Kasi.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Racja, tym bardziej, że w przyszłym tygodniu zapowiadają upały powyżej 30 stopni. Ale i operacji nie powinna mieć podczas takich upałów.

A czy Agusia nie może już trafić do kikou, a na operację poczekać? Akurat na spokojnie porobi jej się badania, wzmocni organizm lepszym jedzonkiem... 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyśka) napisał:

A czy Agusia nie może już trafić do kikou, a na operację poczekać? Akurat na spokojnie porobi jej się badania, wzmocni organizm lepszym jedzonkiem... 

No właśnie o tym piszemy  🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.07.2021 o 20:15, Tyśka) napisał:

Fantastycznie, że dla jamnisi pojawiła się szansa. <3 Brakuje jeszcze 10zł stałej + na karmę. Może jak będzie znany koszt operacji to uda się zrobić zbiórkę? Skrobnę opis. Leżą mi na sercu takie staruszki.
Teraz jestem na urlopie, ale jeśli będzie taka potrzeba (tzn. ewu nie będziesz mieć czasu i nie będzie kogoś innego chętnego) to mogę założyć wątek, chociaż tak pomogę... Z tym, że dopiero za 1,5 tygodnia, po urlopie będę mogła ten wątek ładnie poprowadzić, tak jak trzeba (26.07).

Dołożę ta brakującą dyszkę stałej <3 Jak dużo tych porzuconych staruszków wokół :( :( :(

Mogę poprosić Staruszkową Skarpetę o pomoc dla Agi.

47 minut temu, ewu napisał:

Aga dzisiaj ma operację.

Oby wszystko poszło dobrze, a potem już tylko coraz lepiej będzie, zwłaszcza po wyjeździe do kikou.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, mari23 napisał:

Dołożę ta brakującą dyszkę stałej ❤️ Jak dużo tych porzuconych staruszków wokół 😞 😞 😞

Mogę poprosić Staruszkową Skarpetę o pomoc dla Agi.

Oby wszystko poszło dobrze, a potem już tylko coraz lepiej będzie, zwłaszcza po wyjeździe do kikou.

Dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

Jest już po zabiegu. Na razie usunięto guzy z jednej listwy, drugą zrobimy u kikou bo trzeba sporo czasu żeby się Aga wygoiła. Nie miała macicy a wiec ktoś ją  kiedyś wysterylizował.

Czuje sie nieźle, jest w schroniskowym szpitaliku. Niestety zęby w tragicznym stanie:(

O 19 będzie u niej wolontariuszka żeby sprawdzić jak się babulinka czuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...