Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

59 minut temu, ewu napisał:

Posłałam do elik.

Elu kochana plizzz:):):)

Trochu to trwało, ale są.
Widać, że sunia jest mega zestresowana. Nawet nie chce korzystać z posłania, tylko wcisnęła się w kąt, jakby chciała zniknąć   
😞 

IMG-20210622-WA0000.jpg

IMG-20210622-WA0001.jpg

IMG-20210622-WA0002.jpg

IMG-20210622-WA0003.jpg

IMG-20210622-WA0004.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.06.2021 o 17:49, konfirm31 napisał:

Gdyby sunia miała wątek na dogo, chętnie ją wesprę stałą 30 zł. Więcej nie dam rady :(. 

 

Dnia 21.06.2021 o 18:08, seramarias napisał:

Może faktycznie założyć jej  trzeba wątek i pomyśleć o hoteliku, DT, strasznie szkoda suni, troszkę już jest w schronisku. Jak coś dołożę się do hoteliku czy DT. 

 

Dnia 21.06.2021 o 19:14, bou napisał:

ewu - czego potrzeba,żeby ją stamtąd wyciągnąć,napisz.

 

Dnia 21.06.2021 o 22:23, ewu napisał:

Przede wszystkim miejsca , gdzie można by ją umieścić no i opłacić...

 

Dnia 21.06.2021 o 22:49, bou napisał:

Załóż jej wątek,ewu,wygląda na zdrową,zadbaną i jest...bardzo smutna.Powinna szybko znaleźć dom.

Rozważam możliwość przyjęcia suni na BDT, ale z uwagi na kosztowne schorzenie mojego Alficzka - niedoczynność tarczycy + zespół cushinga i moje dolegliwości, co pochłania miesięcznie około 900,00 zł, a gdy do tego dochodzą badania (co 3 m-ce), to kwota wydatków przekracza tysiąc zł, konieczne byłoby pełne pokrycie kosztów utrzymania suni i weta.
Jeszcze nie rozmawiałam o tym z mężem, ale myślę, że nie robiłby większych problemów.

  • Like 4
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Poker napisał:

elik, byłoby wspaniale. Kapnę jakimś groszem na nią. Powoli odkuwam się za transport  Milo z Ukrainy.

Bardzo pięknie dziękuję    883817350_miego-dnia.gif.4c3a982c8c9273f5d6cb776d93f84eb6.gif

Nie wiem czy sunia jest wysterylizowana, czy jeszcze ją to czeka.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.06.2021 o 17:34, Poker napisał:

Miałam na myśli Lolę u elik.

 

Dnia 24.06.2021 o 19:21, konfirm31 napisał:

Ja tak to zrozumiałam. U elik, by było super, ale w każdej sytuacji, będę osieroconą maliznę wspierać. 

 

Kochane Ciocie,  wszystkie posty, które zacytowałam były zapytaniami o Suzi więc nie wiem czemu myślałyście o Loli  🙂 

Przyznam, że skrycie rozmyślałam o Loli, ale ta sunia podobno jest bardzo wycofana i płochliwa,  nie umie chodzić na smyczy. Trzeba jej poświęcać bardzo dużo uwagi i zachowywać szczególne środki ostrożności.  Ja obecnie, z uwagi na ćwiczenia rehabilitacyjne i zabiegi krioterapii, mam bardzo napięty czas i krążę pomiędzy działką, a Krakowem, co niestety może stwarzać spore zagrożenie ucieczką płochliwej suni. 

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Poker napisał:

Widocznie jesteśmy mało kumate.

Z tego rozumiem , że Lola nie wchodzi w grę.

Czy nie za duża samokrytyka?  🙂

Edytowałam post, żeby wyjaśnić czemu nie Lola, ale przyznam, że nadal biję się z myślami. Miałam już bardzo płochliwą sunię i wychowałam ją na/dla ludzi i wprawdzie była u nas blisko rok, ale ma super domek. No ale to było trzy lata temu. Dziś już i zdrowie nie to i cierpliwości brakuje. Czy dałabym radę, czy suni nie udałoby się wykorzystać chwili nieuwagi i zwiać?

Link to comment
Share on other sites

Lola dzisiaj miała sterylkę, waży 5 kg.

Niestety bardzo się boi. Nie jest agresywna ale umiera ze strachu.

Elu kochana wiem,że o niej myślisz i serce skacze mi do góry ale w sytuacji ,kiedy co parę dni musiałabyś ją wozić z domu do domu to naprawdę byłoby trudne i dla Ciebie i dla niej. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W schronisku jest staruszka jamnisia. Jest przekochana, z pewnością miała dom, z trudem znosi schroniskową rzeczywistość.

Aga to sama słodycz.

Mam jej zdjęcia z lecznicy, nawet te chwile u weta sprawiły jej radość.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

W schronisku jest staruszka jamnisia. Jest przekochana, z pewnością miała dom, z trudem znosi schroniskową rzeczywistość.

Aga to sama słodycz.

Mam jej zdjęcia z lecznicy, nawet te chwile u weta sprawiły jej radość.

Nie ma dla niej nigdzie miejsca, czy brak funduszy na hotelik ?

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem już zadeklarowana po uszy, i chyba niedługo ogłoszę upadłość ,ale dla suni jeszcze bym 50 zł/mc wysupłała....

Staruszka jamnisia w takie upały w schronisku, każdy dzień może być ostatni,....

Może ktoś jeszcze się zlituje ? Bardzo prosimy.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...