Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

5 godzin temu, ewu napisał:

Dzisiaj się załamałam.

Tydzień temu pojechała do domu młoda, śliczna sunia. Nie wiem czemu ma na imię Kluska, kluski nie przypomina.

Kluska pojechała do wydawało się bardzo fajnej rodziny- dom z ogrodem, Pani w domu , zachwyceni Kluską.

Nagle dzisiaj zadzwoniła Pani ,że odwiozą Kluskę do schroniska bo pogryzła klocki LEGO i mąż wpadł w furię.

Nie dyskutowałyśmy tylko w nerwach czekały na powrót Kluski. Wróciła, odetchnęłam z ulgą bo nie wyobrażam sobie co by było gdyby np pogryzła panu telefon....

Nie wiem już jak sprawdzać domy, jak rozmawiać, jak trafiać do rozumu.

Ja bym w takiej sytuacji umierała czy pies nie połknął klocka i czy mu nie zaszkodzi.

No cóż co tam suczka klocki z plastiku ważniejsze. Fajnie wychowują dzieci ....:(

Zmieniłam jej imię na LEA, czy mogę prosić o pomoc w zamieszczeniu fotek i ogłoszenia?

Co za ludzie?????   A to ze złota były te klocki????  Ja też przede wszystkim bałabym się o zwierzaka, czy nie połknął tego badziewia.  Basiu, dobrze, że to stało się krótko po adopcji, bo szkoda suni dla takich materialistów.

Dla poprawy humoru pokażę Wam Dunaja  :)

IMG-20201103-WA0000.jpg.4a4f65a804b96171eb4cc62cd8014615.jpg

 

A fotki możesz przysłać do mnie.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ewu napisał:

Dzisiaj się załamałam.

Tydzień temu pojechała do domu młoda, śliczna sunia. Nie wiem czemu ma na imię Kluska, kluski nie przypomina.

Kluska pojechała do wydawało się bardzo fajnej rodziny- dom z ogrodem, Pani w domu , zachwyceni Kluską.

Nagle dzisiaj zadzwoniła Pani ,że odwiozą Kluskę do schroniska bo pogryzła klocki LEGO i mąż wpadł w furię.

Nie dyskutowałyśmy tylko w nerwach czekały na powrót Kluski. Wróciła, odetchnęłam z ulgą bo nie wyobrażam sobie co by było gdyby np pogryzła panu telefon....

Nie wiem już jak sprawdzać domy, jak rozmawiać, jak trafiać do rozumu.

Ja bym w takiej sytuacji umierała czy pies nie połknął klocka i czy mu nie zaszkodzi.

No cóż co tam suczka klocki z plastiku ważniejsze. Fajnie wychowują dzieci ....:(

Zmieniłam jej imię na LEA, czy mogę prosić o pomoc w zamieszczeniu fotek i ogłoszenia?

Co za ..........  nie wiem nawet, jak ich nazwać.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, elik napisał:

Co za ludzie?????   A to ze złota były te klocki????  Ja też przede wszystkim bałabym się o zwierzaka, czy nie połknął tego badziewia.  Basiu, dobrze, że to stało się krótko po adopcji, bo szkoda suni dla takich materialistów.

Dla poprawy humoru pokażę Wam Dunaja  :)

IMG-20201103-WA0000.jpg.4a4f65a804b96171eb4cc62cd8014615.jpg

 

 fotki możesz przysłać do mnie.

Elu już wysyłam na Whatsappa. 

Link to comment
Share on other sites

Z Dunaja strasznie zaczęła się sypać sierść. Będzie miał znowu robione badana krwi. Chyba zrobimy też tomografię bo czasem dziwnie traci orientację. tak to wygląda jakby miał zawroty głowy. Nie wiemy też na ile on widzi. Musi go zbadać okulista.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Od rana, dopiero teraz mogłam usiąść do kompa  :(  Do wieczoru jeszcze daleko, a ja już jestem padnięta  :(

Faktycznie daleko jej do kluski.

IMG-20201027-WA0000.jpg.9be922616f041e672216d4a5d4fa7f7d.jpg

IMG-20201027-WA0001.jpg.bbede942963970fb37459d33ed46fc8f.jpg

IMG-20201027-WA0002.jpg.96d5be7fb7df63686d50922a7c7cf640.jpg

IMG-20201027-WA0003.jpg.ddfb652f97002cf642e93d77804f32e1.jpg

Dziękuję Elu. Ja jej zmienilam imię na Lea. Młodziutka, urocza sunia. 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, ewu napisał:

Dziękuję Elu. Ja jej zmienilam imię na Lea. Młodziutka, urocza sunia. 

Drobiazg   Basiu  :) 

Lea to bardzo ładne imię.

Czy Wam też się wydaje, że bardziej właściwa byłaby forma - imie, a nie imię?  A jednak poprawnie to - imię.

Link to comment
Share on other sites

Basia prosiła mnie o pokazanie suni, która co prawda nie jest malutka, ale pilnie potrzebuje się wydostać ze schroniska ze względu na niezdiagnozowany problem z tylnymi łapkami. To jej utrudnia, a wręcz uniemożliwia adopcję. Tu moje wyróznione ogłoszenie po Solarze.

https://www.olx.pl/oferta/wiara-cudna-suczka-w-schronisku-szuka-domu-chociaz-tymczasowego-CID103-IDH7AbI.html

IMG-20201103-WA0002.jpg

IMG-20201103-WA0001.jpg

IMG-20201103-WA0000.jpg

image000000(4).jpg

image000000(5).jpg

image000000(6).jpg

Link to comment
Share on other sites

Jagna dziękuję za pomoc. Wiara to cudowna sunia, ma problem z tylnymi łapkami, była przebadana i lekarz wstępnie stwierdził że to chyba neurologiczne, byc może pourazowe. Wiara duuuuuzo lepiej chodzi bo na początku praktycznie nie chodziła. Czasem zarzuci dooopka albo siadzie  bo łapki na moment odmówią, posłuszeństwa. Suczka bardzo potrzebuje diagnostyki i choćby dt. Będę zbierała na leczenie Wiary. 

Link to comment
Share on other sites

Wspłczuję wam problemów z takimi durnymi ludźmi bo faktycznie trudno jest wyczuć taką głupotę i bezduszność.

Po chorobę takim pies skoro głupie klocki są ważniejsze. Mnie moje psy a miałam ich w swoim długim życiu naniszczyly dużo więcej i bardziej wartościowych rzeczy i jakoś to przeżyłam a psy też do końca swoich dni ze mną.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Basiu- dlaczego nie możecie tej suni zrobić  zdjęcia rtg?

Ona miała zrobione, miała pęknięta miednicę. Wtedy nie chodziła, teraz chodzi ale są pewne  pozostałości i to trzeba dokładnie zdiagnozować. 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo za pomoc. Dzisiaj dostałam zdjęcia Alfika. Nagle zaczął łysieć. To przekochany, cudowny psiak. Mały biedak jakoś sobie radził ale nagle zaczął tracic sierść. Alfik ma około 7lat, jest zaszczepiony na wirusówki, nie wiem czy jest wykastrowany. Biedak przyjechał aż z Polkowic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...