Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Dnia 22.02.2020 o 09:37, elik napisał:

Wczoraj jeszcze była w schronie. To bardzo grzeczna, miła,  proludzka sunia.

Jest szansa, że w przyszłym tygodniu zwolniloby się miejsce w domu u Anecik. Nie wiem jeszcze jak dam radę, ale myślę o tej sunieczce. To znaczy myślę, żeby ja zabrać. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ewuniu, nie będę mówić, jak bardzo Cię popieram w tych zamiarach, bo wiem, że wiąże się to z odpowiedzialnością, a ja mam już ponad 200 zł miesięcznych deklaracji (oczywiście nie biorę pod uwagę zobowiązań mojej znajomej Agnieszki) i nie mogę dać miesięcznej deklaracji, ale na pewno jednorazowe wsparcia, uwzględnienie w bazarku, zgłoszenie suni do zwrotu 50% kosztów zabiegu sterylizacji, to mogę obiecać.  Całym sercem i myślami jestem za.       

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Ewuniu, nie będę mówić, jak bardzo Cię popieram w tych zamiarach, bo wiem, że wiąże się to z odpowiedzialnością, a ja mam już ponad 200 zł miesięcznych deklaracji (oczywiście nie biorę pod uwagę zobowiązań mojej znajomej Agnieszki) i nie mogę dać miesięcznej deklaracji, ale na pewno jednorazowe wsparcia, uwzględnienie w bazarku, zgłoszenie suni do zwrotu 50% kosztów zabiegu sterylizacji, to mogę obiecać.  Całym sercem i myślami jestem za.       

Bardzo dziękuję za bazarek. Mam nadzieję, że uda się zabrać sunie stamtąd. Będę jutro rozmawiać z Anetka co do konkretów.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To już postanowione i dogadane. Zabieramy Fionkę do Anecik:) Nie mogę się doczekać kiedy już będzie u niej. Od razu oczywiście zrobimy badanie kału na lamblie i inne paskudztwa, bo za dużo ostatnio tych lamblii u psiaków z tego miejsca się pojawiło. Niebawem założę jej wątek i będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc i odwiedziny. Ja mało ostatnio jestem na dogo, ale nie zostawiajcie mnie samej. 

received-173311037233689.jpg

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Poker napisał:

Miałam zamiar umieścić Fionke u Anecik i nawet z nią rozmawiałam. Ubiegłaś mnie, więc wspomogę ją finansowo. Muszę najpierw ogarnąć finanse za Lilu.

 

 

Poker, bardzo przepraszam, nie wiedziałam. Zaszła jakaś pomyłka, bo Anecik powiedziała, że chciałaś zabrać do niej Biankę - szorściaka. Nie chciałabym, żebyś myślała, że się wcisnęłam:( Chciałam po prostu, może wbrew rozsądkowi, ale zgodnie z sercem pomóc tej bidusi:(

Będę bardzo wdzięczna za pomoc, ale mogę też się wycofać, jeśli chcesz ją wziąć na siebie.

To jest Bianka, może w takim razie ją weźmiesz:

Obraz może zawierać: pies i na zewnątrz

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Ewa Marta napisał:

Poker, bardzo przepraszam, nie wiedziałam. Zaszła jakaś pomyłka, bo Anecik powiedziała, że chciałaś zabrać do niej Biankę - szorściaka. Nie chciałabym, żebyś myślała, że się wcisnęłam:( Chciałam po prostu, może wbrew rozsądkowi, ale zgodnie z sercem pomóc tej bidusi:(

Będę bardzo wdzięczna za pomoc, ale mogę też się wycofać, jeśli chcesz ją wziąć na siebie.

To jest Bianka, może w takim razie ją weźmiesz:

Obraz może zawierać: pies i na zewnątrz

Małe cudo!

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Poker napisał:

EwaMarta, nie wcisnęłaś się. Bianka miała iść do adopcji, ale nie wypaliła.Dlatego chcialam pomóc Fionce. Bianką zaopiekuje się malawaszka. Będzie też u Anecik. Ja wspomogę Fionkę jak się zgodzisz.

Jak się zgodzę? Kochana, będę Ci bardzo wdzięczna! Cieszę się, że sprawa się wyjaśniła:)

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Ewa Marta napisał:

 Mnie zahipnotyzowały oczy Fionki:)

Rewelacja. Zahipnotyzowały Cie tak, jak mnie. Uwielbiam psiaki z zółtymi oczami. Co prawda moja przyjaciółka psiara powiedziała, że Ciapciak jest jedynym psem, którego boi się z powodu jego spojrzenia żółtych oczu. Jednak malutkaFionka jest tak slodka, ze chyba nikt "wilczym" spojrzeniem nie poczuje się zagrożony ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Jaaga napisał:

Rewelacja. Zahipnotyzowały Cie tak, jak mnie. Uwielbiam psiaki z zółtymi oczami. Co prawda moja przyjaciółka psiara powiedziała, że Ciapciak jest jedynym psem, którego boi się z powodu jego spojrzenia żółtych oczu. Jednak malutkaFionka jest tak slodka, ze chyba nikt "wilczym" spojrzeniem nie poczuje się zagrożony ;)

Mam nadzieję, że uda się ją szybko wyadoptować:) Nie wiem, czy jest już po sterylce, ale trzeba ją zabierać jak najszybciej., Anecik postara się pojechać po nią w czwartek. W najgorszym razie w sobotę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Poker napisał:

Tak , Lilu pojechała do Pyskowic , a w niedzielę pojedzie pod Leszno. Jej przyszła pańcia mimo problemów zdrowotnych nie może się jej doczekać. Zakochała się na zabój.

Wspaniale!

"Moje" Leszno?

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, b-b napisał:

Jasne.

Z góry dziękuję

40 minut temu, Ewa Marta napisał:

Fionka już u Anecik. Założę jej dzisiaj wątek. Chudzinka z niej wielka:(

f531ee7bc9acdf3emed.jpg

 

 

Bardzo się cieszę , że Anecik mimo grypy dała radę.

Ciekawe jaki sunia ma charakter.  Jakie imię pasuje do niej?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...