Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Lilu jest cudowna, gdybym szukała psiaka dla siebie byłabym bardzo mocno zainteresowana....Puszek, który okazał się mniej puchaty niż myślałam, wydaje się być bardzo adopcyjny, młody, krótka sierść, ładne umaszczenie , nie za duży, nie za mały, oby szybko szkraba ktoś wypatrzył.No ale ten piesek w typie Beagle, tragedia :( Nie rozumiem jak można doprowadzić żywe stworzenie do takiego stanu, jak można spokojnie spać...Z pyszczka wygląda na młodego psiaka, głupio to pisać, ale chyba w schronie będzie miał lepszą opiekę niż tam gdzie dotychczas przebywał. Jest bardzo ładny, łepek może inny niż u Beagle , ale już reszta mocno w typie. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Taki tekst napisałam dla Puszka:

Z kanapy do hotelowego boksu – 4miesięczny Puszek się znudził.....

Puszek ma 4 miesiące, góra 5. To jeszcze psie dziecko.

Od urodzenia miał "pod górkę". Najpierw z mamą i rodzeństwem trafił do schroniska.

Potem dzięki ludziom o dobrych sercach został umieszczony w hoteliku dla psów, by pod dobrą

opieką czekał na dom stały, taki już na zawsze. Był małą śliczną kuleczką i szybko znalazł nowych

opiekunów. Niestety po dwóch miesiącach okazało się, że ludzie nie są w stanie się nim zajmować,

nie mają dla Puszka czasu. Został zwrócony, jak zbędny przedmiot, który się znudził.

Wrócił do hotelu, gdzie przebywa w boksie.

Nie ma ochoty na zabawy i szaleństwa, jak na psiaka w jego wieku przystało.

Jest zdezorientowany, smutny, rozpacza. Nie wie, co się stało.

Jak wytłumaczyć mu, że ludzie, których pokochał i którym zaufał już go nie chcą? 

Puszek jest zdrowy, zaszczepiony odrobaczony.

Przebywa w woj. śląskim.

Szukamy dla niego ludzi odpowiedzialnych,, takich już na zawsze, którzy wiedzą, że pies to żywe

stworzenie, ma uczucia i potrzeby.

Przed adopcją obowiązuje wizyta wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej, w trosce o

dobro pieska.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Taki tekst napisałam dla Puszka:

Z kanapy do hotelowego boksu – 4miesięczny Puszek się znudził.....

Puszek ma 4 miesiące, góra 5. To jeszcze psie dziecko.

Od urodzenia miał "pod górkę". Najpierw z mamą i rodzeństwem trafił do schroniska.

Potem dzięki ludziom o dobrych sercach został umieszczony w hoteliku dla psów, by pod dobrą

opieką czekał na dom stały, taki już na zawsze. Był małą śliczną kuleczką i szybko znalazł nowych

opiekunów. Niestety po dwóch miesiącach okazało się, że ludzie nie są w stanie się nim zajmować,

nie mają dla Puszka czasu. Został zwrócony, jak zbędny przedmiot, który się znudził.

Wrócił do hotelu, gdzie przebywa w boksie.

Nie ma ochoty na zabawy i szaleństwa, jak na psiaka w jego wieku przystało.

Jest zdezorientowany, smutny, rozpacza. Nie wie, co się stało.

Jak wytłumaczyć mu, że ludzie, których pokochał i którym zaufał już go nie chcą? 

Puszek jest zdrowy, zaszczepiony odrobaczony.

Przebywa w woj. śląskim.

Szukamy dla niego ludzi odpowiedzialnych,, takich już na zawsze, którzy wiedzą, że pies to żywe

stworzenie, ma uczucia i potrzeby.

Puszek jest pieskiem domowym, nie zostanie wydany do budy, czy kojca.

Przed adopcją obowiązuje wizyta wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej, w trosce o

dobro pieska.

Na jakie miasto dac?

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu może usuń tą budę i kojec. Ja ludzi zawsze podbieram, nie chcę,żeby byli przygotowani co mają mówić.

Zmieńmy mu imię bo ten Puszek za nic do niego nie pasuje.

Co myślicie o Zuszek?

Dziękuję za świetny tekst:):)

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, ewu napisał:

Gabrysiu może usuń tą budę i kojec. Ja ludzi zawsze podbieram, nie chcę,żeby byli przygotowani co mają mówić.

Zmieńmy mu imię bo ten Puszek za nic do niego nie pasuje.

Co myślicie o Zuszek?

Dziękuję za świetny tekst:):)

OK. Usunęłam. 

Link to comment
Share on other sites

Tak myślę, że dobrze by było zrobić malcowi jeszcze kilka ładnych zdjęć. Na tym zamieszczonym na dogo, na pierwszy plan wyszły przednie łapki i piesek wygląda na większego niż jest w rzeczywistości. Ludzie najpierw patrzą oczami, a potem ewentualnie czytają ogłoszenie, szkoda żeby piesek został niezauważony bo ktoś zasugerował się, że wyrośnie na brytana ;) 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, seramarias napisał:

Tak myślę, że dobrze by było zrobić malcowi jeszcze kilka ładnych zdjęć. Na tym zamieszczonym na dogo, na pierwszy plan wyszły przednie łapki i piesek wygląda na większego niż jest w rzeczywistości. Ludzie najpierw patrzą oczami, a potem ewentualnie czytają ogłoszenie, szkoda żeby piesek został niezauważony bo ktoś zasugerował się, że wyrośnie na brytana ;) 

Wiem, też o tym myślałam , czekam na fotki. On jest malutki, wży 5 kg i docelowo będzie małym pieskiem. Mamusia jest malutka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...