Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Czy ma więcej zdjęć i jest ogłaszany?

Ogłaszałam go na grupach FB. Jedna pani zainteresowała się, ale nie chciała kontaktować się z ewu telefonicznie, tylko  koniecznie chciała wiedziec w jakim jest schronisku. Nie podałam i kontakt sie urwał. Tam jest wiele osób, które są przeciwnikami wizyt pa i szukają ślicznych psiaków z pominięciem kontaktu z wolontariuszami. Kacperek jest śliczny, taki trochę spanielkowaty. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.02.2020 o 17:03, ewu napisał:

Nie znalazłam więcej zdjęć. Niestety Kacperek jest bardzo wycofany, potrzebuje dt gdzie się otworzy.

Ja to mam szczęście wynajdywać psiaki lękliwe i problemowe :(

Kacperek jest śliczny, kojarzy mi się z miksem małego spanielka :( Szkoda, że nie ma więcej zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z przyszłą pańcią Lilu. Odniosłam bardzo pozytywne wrażenie. jestem gotowa powierzyć jej sunię bez wizyty przedA. Najwyżej poproszę b-b o wizytę poA.

Pani z synem mają jechać po sunię w piątek. I co korzystne jest , to to , że pani potem ma jeszcze tydzień urlopu.

Pani pracuje , mieszka z dorosłym synem. Pracują na zmianę , więc Lilu byłaby sama w domu  najdłużej 6 godzin.

Dla pani jest bardzo ważne bezpieczeństwo suni. Wysterylizuje ją sama i prześle zaświadczenie od weta.

Udzieliłam jej wielu porad za co dziękowała.

Teraz resztę spraw związanych z odbiorem ma ustalić z Anecik.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Ja to mam szczęście wynajdywać psiaki lękliwe i problemowe :(

Kacperek jest śliczny, kojarzy mi się z miksem małego spanielka :( Szkoda, że nie ma więcej zdjęć.

O zdjęcia mogę poprosić ale on potrzebuje dt , gdzie się otworzy.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, ewu napisał:

O zdjęcia mogę poprosić ale on potrzebuje dt , gdzie się otworzy.

Też chciałam napisac, że niekoniecznie musi taki być. To może byc wpływ schroniska, w którym nagle się znalazł. To może być jego sposób na radzenie sobie z rzeczywistoscią. Piesek sliczny, dla mnie bardzo adopcyjny.

Link to comment
Share on other sites

i d... blada. Pani zadzwoniła dzś  do Anecik z płaczem , że nie może teraz adoptować Lilu. Wzięła urlop zamiast L4 i robiła badania. dziś przyszły złe wyniki. Dobrze, że dziś ,a nie w poniedziałek jak sunia już by była u niej.

Mam pecha . Najpierw Frytka była w takiej sytuacji , a teraz Lilu.

Anecik na prośbę pani kupiła szelki, obróżkę smycze. Pani zobowiązała się pokryć koszty.

 Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Na spokojnie zrobimy sterylkę. Czekam na zdjęcia i ruszam z ogłoseniami.

Szkoda mi suni , która miała jechać do Anecik na miejsce Lilu.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Szkoda mi suni , która miała jechać do Anecik na miejsce Lilu.

Biedne obie sunie :(     Lilu, bo straciła dom, zanim, go jeszcze na dobre pozyskała i szkoda suni, która nadal będzie kiblować w schronie  :(

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

Biedne obie sunie :(     Lilu, bo straciła dom, zanim, go jeszcze na dobre pozyskała i szkoda suni, która nadal będzie kiblować w schronie  :(

Ona bardzo potrzebowała pomocy. Chuda, biedna , załamuje się:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.02.2020 o 21:22, Poker napisał:

i d... blada. Pani zadzwoniła dzś  do Anecik z płaczem , że nie może teraz adoptować Lilu. Wzięła urlop zamiast L4 i robiła badania. dziś przyszły złe wyniki. Dobrze, że dziś ,a nie w poniedziałek jak sunia już by była u niej.

Mam pecha . Najpierw Frytka była w takiej sytuacji , a teraz Lilu.

Anecik na prośbę pani kupiła szelki, obróżkę smycze. Pani zobowiązała się pokryć koszty.

 Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Na spokojnie zrobimy sterylkę. Czekam na zdjęcia i ruszam z ogłoseniami.

Szkoda mi suni , która miała jechać do Anecik na miejsce Lilu.

Ja nie wiem czemu  z Lesznem mam identyczne doświadczenia. Dwukrotnie w ostatniej chwili , kiedy wszystko było umówione , na dzień przed odbiorem pieska ludzie się wycofywali.

To jest trzecia analogiczna sytuacja.....Zawsze powody nagle spadające jak grom z jasnego nieba..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...