Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Przed chwilą zadzwoniła Pani Oskarka , który był u Figuni i poszedł do adopcji do Bielska.

Oskarek wraca z adopcji.Państwo są zrozpaczeni ale po długiej walce , pracy z behawiorystami, zakupieniu klatki kennelowej - poddają się. Oskar ma potworny lęk separacyjny, który się nasila.

Nie mówili o tym wcześniej bo mieli nadzieję ,że się uda ale niestety ...

Jestem zrozpaczona.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, ewu napisał:

Przed chwilą zadzwoniła Pani Oskarka , który był u Figuni i poszedł do adopcji do Bielska.

Oskarek wraca z adopcji.Państwo są zrozpaczeni ale po długiej walce , pracy z behawiorystami, zakupieniu klatki kennelowej - poddają się. Oskar ma potworny lęk separacyjny, który się nasila.

Nie mówili o tym wcześniej bo mieli nadzieję ,że się uda ale niestety ...

Jestem zrozpaczona.

Basiu, który to piesek?

Link to comment
Share on other sites

No nie!

Co za koszmar.

Ten psiak będąc u mnie, ani niczego nie zniszczył, nie szczekal, spokojnie wychodzilam z domu.

 

Jednak pamiec jest zawodna (przynajmniej moja...)

Przeczytalam swoje wpisy z tymczasowania Oskarka i juz w pierwszej relacji pisalam, ze on ma lek separacyjny, ze nie moge zrobic nawet kroku za drzwi, bo zaraz szczeka, szaleje, martwie sie wiec, jak to bedzie dalej.

Ale po kilku dniach juz chyba bylo ok, bo nic juz o tych klopotach nie wspominam. 

Oskarek byl u mnie niecale dwa miesiace

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Tu zagląda wiecej osób, więc zapytam także. Czy ktoś mógłby wstawić na dogo zdjecia szczeniaków Bajki? Wysłałabym je mailem. I prosiłabym o pomoc w ich ogłaszaniu.

Jeżeli nikt się jeszcze nie zgłosił to możesz mi przesłać na maila i link do wątku. to wstawię wieczorem.Teraz już muszę jechać do pracy  [email protected]  W ogłoszeniach  nie pomogę ale może ktoś inny się tego podejmie.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jaaga napisał:

Tu zagląda wiecej osób, więc zapytam także. Czy ktoś mógłby wstawić na dogo zdjecia szczeniaków Bajki? Wysłałabym je mailem. I prosiłabym o pomoc w ich ogłaszaniu.

Jaaga,jeżeli Nussi jutro pojedzie do domku to zostają 4 ogłoszenia OLX wyróżnione do 19.01.20 do 21.01.20 na Wrocław,Katowice,Poznań i Szczecin.Poproszę tych co robili ogłoszenia o podmianę tylko nie mogę ich tak za wiele obarczać a więc potrzebny jest opis, tekst i zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ewu napisał:

Przed chwilą zadzwoniła Pani Oskarka , który był u Figuni i poszedł do adopcji do Bielska.

Oskarek wraca z adopcji.Państwo są zrozpaczeni ale po długiej walce , pracy z behawiorystami, zakupieniu klatki kennelowej - poddają się. Oskar ma potworny lęk separacyjny, który się nasila.

Nie mówili o tym wcześniej bo mieli nadzieję ,że się uda ale niestety ...

Jestem zrozpaczona.

Mówili na czym ten lęk polega? Był badany przez weta?

Faktycznie wielki kłopot, co z nim zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Ogromny kłopot,gdzie malucha umieścić.Trzeba szukać jakiegoś hoteliku bo raczej nie można go wydać do adopcji.

A jacy tam byli behawioryści?.Pies się przyzwyczaił bardzo do opiekunów skoro tęskni za nimi jak ich nie ma w domu.Bardzo szkoda Oskara jeżeli by miał być zabrany bo przejdzie traumę.

A może jeszcze poprosić o pomoc Sowa,która by zadzwoniła i dała jakieś wskazówki.

Zapraszam do Kofi.

https://www.dogomania.com/forum/topic/351122-kofi-raczej-pudlisia-od-020120-będzie-w-dt-u-anuli/

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Jaaga,jeżeli Nussi jutro pojedzie do domku to zostają 4 ogłoszenia OLX wyróżnione do 19.01.20 do 21.01.20 na Wrocław,Katowice,Poznań i Szczecin.Poproszę tych co robili ogłoszenia o podmianę tylko nie mogę ich tak za wiele obarczać a więc potrzebny jest opis, tekst i zdjęcia.

Super, dziękuję. Gdzie mam jutro wysłać to wszystko? Na ich wątku już są fotki.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Mówili na czym ten lęk polega? Był badany przez weta?

Faktycznie wielki kłopot, co z nim zrobić?

 Byli u weterynarza nie stwierdził niczego. Oskarek niszczy i szczeka.

Pracowali z behawiorystą , kupili klatkę za jego radą , niestety w klatce rozkrwawia sobie łapy. Są załamani, ale muszą go oddać.

On był młodziutki , teraz to prawie czteroletni pies. Jak go oddać do schroniska , jak ...

Z domu , z kanapy wywalić do kojca:( Przyznam,że ta informacja mnie zabiła.

Jestem wykończona telefonami o Kofi, ledwo się skończyły o szczeniaczki ,a za chwilę malizny Bajki. Od 6 rano do nocy , cały czas dzwoni telefon. O Kofi to prawdziwy Armagedon.

Kiedy zadzwoniła Pani Oskarka nie wiedziałam, że to Ona bo mam nowy telefon i nie przeniosły się kontakty. Myślałam , że to kolejny telefon o Kofi.

Niestety nie:( Od dawna marzę o jednym dniu spokoju ale chyba mam zarezerwowany spokój na cmentarzu centralnym i to tylko w przypadku kremacji.

Przepraszam, za te żale ale naprawdę jestem wykończona. Dziwi mnie tylko, że przez ponad dwa lata nie powiedzieli słowa, nie dali znać.

Co teraz z nim będzie???:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Anula napisał:

Ogromny kłopot,gdzie malucha umieścić.Trzeba szukać jakiegoś hoteliku bo raczej nie można go wydać do adopcji.

A jacy tam byli behawioryści?.Pies się przyzwyczaił bardzo do opiekunów skoro tęskni za nimi jak ich nie ma w domu.Bardzo szkoda Oskara jeżeli by miał być zabrany bo przejdzie traumę.

A może jeszcze poprosić o pomoc Sowa,która by zadzwoniła i dała jakieś wskazówki.

Zapraszam do Kofi.

https://www.dogomania.com/forum/topic/351122-kofi-raczej-pudlisia-od-020120-będzie-w-dt-u-anuli/

On ich bezgranicznie kocha. Nie wiem kto tam był. Szukam kogoś w Bielsku. Tej psinie serduszko pęknie:(

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Jaaga napisał:

Tu zagląda wiecej osób, więc zapytam także. Czy ktoś mógłby wstawić na dogo zdjecia szczeniaków Bajki? Wysłałabym je mailem. I prosiłabym o pomoc w ich ogłaszaniu.

Mogę wstawić  zdjęcia szczeniaczków na wątek, ale nie dam rady ich ogłaszać. Czasu już mi brak.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

On ich bezgranicznie kocha. Nie wiem kto tam był. Szukam kogoś w Bielsku. Tej psinie serduszko pęknie:(

Ja też uważam,że jego psychika się bardzo rozjedzie.A może na cito go ogłaszać i szukać mu domu z chociaż jedną osobą niepracującą.Mieliśmy podobny przypadek Mati.Pani nie mogła sobie poradzić z nim,nawet zatrudniłyśmy behawiorystę,wydrapał na amen drzwi.Pani pracowała.Postanowiłyśmy mu szukać domu z tym,że Mati pozostał u pani do momentu znalezienia domu.Mati przeprowadził się do innego domu o całkiem innej strukturze życia(państwo są na emeryturze) i się skończyły całkowicie kłopoty.Mati jest szczęśliwy i opiekunowie też.Mati nie sprawia zupełnie żadnych problemów.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Anula napisał:

Ja też uważam,że jego psychika się bardzo rozjedzie.A może na cito go ogłaszać i szukać mu domu z chociaż jedną osobą niepracującą.Mieliśmy podobny przypadek Mati.Pani nie mogła sobie poradzić z nim,nawet zatrudniłyśmy behawiorystę,wydrapał na amen drzwi.Pani pracowała.Postanowiłyśmy mu szukać domu z tym,że Mati pozostał u pani do momentu znalezienia domu.Mati przeprowadził się do innego domu o całkiem innej strukturze życia(państwo są na emeryturze) i się skończyły całkowicie kłopoty.Mati jest szczęśliwy i opiekunowie też.Mati nie sprawia zupełnie żadnych problemów.

Myślę, że tyle zechcą dla Oskarka zrobić, żeby mógł poczekać u nich na nowy dom. Skoro był u nich 2 lata, to jeszcze trochu mogą go przechować. To będzie ponad jego siły, gdy przyzwyczai się do nowego DT i znowu będzie musiał odejść. Już może być bardzo źle :(  Jeśli tego nie zrozumie4ją, to znaczy, że go wcale nie pokochali, a lęk separacyjny jest tylko wymówką.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Anula napisał:

Ja też uważam,że jego psychika się bardzo rozjedzie.A może na cito go ogłaszać i szukać mu domu z chociaż jedną osobą niepracującą.Mieliśmy podobny przypadek Mati.Pani nie mogła sobie poradzić z nim,nawet zatrudniłyśmy behawiorystę,wydrapał na amen drzwi.Pani pracowała.Postanowiłyśmy mu szukać domu z tym,że Mati pozostał u pani do momentu znalezienia domu.Mati przeprowadził się do innego domu o całkiem innej strukturze życia(państwo są na emeryturze) i się skończyły całkowicie kłopoty.Mati jest szczęśliwy i opiekunowie też.Mati nie sprawia zupełnie żadnych problemów.

Koniecznie, trzeba mu znaleźć taki dom. Wysłałam Gabi zdjęcia MMSem ale chyba trzeba zrobić lepsze.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Myślę, że tyle zechcą dla Oskarka zrobić, żeby mógł poczekać u nich na nowy dom. Skoro był u nich 2 lata, to jeszcze trochu mogą go przechować. To będzie ponad jego siły, gdy przyzwyczai się do nowego DT i znowu będzie musiał odejść. Już może być bardzo źle :(  Jeśli tego nie zrozumie4ją, to znaczy, że go wcale nie pokochali, a lęk separacyjny jest tylko wymówką.

Prosiłam o to ale wiem jak będzie trudno znaleźć taki dom.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, ewu napisał:

Prosiłam o to ale wiem jak będzie trudno znaleźć taki dom.

Jeżeli będą fajne zdjęcia i treść to znajdzie dom.Przecież wcześniej znalazł dom to teraz też,tylko w tekście napisać,że jest poszukiwany dom z  osobą niepracującą.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

 

Jestem wykończona telefonami o Kofi, ledwo się skończyły o szczeniaczki ,a za chwilę malizny Bajki. Od 6 rano do nocy , cały czas dzwoni telefon. O Kofi to prawdziwy Armagedon.

 

Basiu Kofi ogłoszenia trzeba usunąć,nie ma sensu jej w tej chwili ogłaszać,bo nie będziesz miała spokoju.Można w to miejsce wstawić innego potrzebującego psiaka skoro są wyróżnione.Może Oskara?

Tysia chyba robiła ogłoszenie to trzeba ją poprosić o zmianę.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Anula napisał:

Basiu Kofi ogłoszenia trzeba usunąć,nie ma sensu jej w tej chwili ogłaszać,bo nie będziesz miała spokoju.Można w to miejsce wstawić innego potrzebującego psiaka skoro są wyróżnione.Może Oskara?

Tysia chyba robiła ogłoszenie to trzeba ją poprosić o zmianę.

Chyba tak zrobię ,ludzie oszaleli na widok Kofi.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Anula napisał:

Basiu Kofi ogłoszenia trzeba usunąć,nie ma sensu jej w tej chwili ogłaszać,bo nie będziesz miała spokoju.Można w to miejsce wstawić innego potrzebującego psiaka skoro są wyróżnione.Może Oskara?

Tysia chyba robiła ogłoszenie to trzeba ją poprosić o zmianę.

To bardzo dobry pomysł. Teraz Oskar jest na I miejscu wśród potrzebujących.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...