Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

 Napiszę i tutaj, bo zagląda tu więcej osób. Wątek Marty już opustoszał, jak pojechały dzieciaki. Przed sterylizacją konieczne były badania, Marta jest bez grosza.

Marta dziś była na badaniach krwi, ma zrobiony rozszerzony profil, bo trzeba znaleźć przyczynę tego, że tyle je, wydala i nadal jest chuda.  Wyniki będą jutro i jutro ewentualnie zostanie wdrożone leczenie, jesli będzie potrzeba. Musze jej podać też drugą dawkę Advocate, żeby przerwać cykl rozwojowy glist. Ona przez 10 dni je wydalała przy pierwszych odrobaczeniach.

Niestety, nie mam teraz możliwości wyłozyć pieniędzy za jej wizyty. Poproszę o fakturę przelewową, ale nie wiem czy dostanę. Jutro, jak będą wyniki, to będę znała kwotę do zapłacenia.

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenie o maleńką sunię, która jest w schronisku. Jest ogłoszona Gliwice, nazwałam ją Tycia. Basia prosiła o ogłoszenie, ale jest tylko jedno zdjecie, więc zainteresowanie na olx kiepskie. Czy ktoś może ją jeszcze ogłosić z tym zdjęciem na inne miasto?https://www.olx.pl/oferta/malenka-mloda-suczka-tycia-czeka-w-schronisku-na-ciebie-adopcja-CID103-IDD8TPi.html

 

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Jaaga napisał:

Ogłoszenie o maleńką sunię, która jest w schronisku. Jest ogłoszona Gliwice, nazwałam ją Tycia. Basia prosiła o ogłoszenie, ale jest tylko jedno zdjecie, więc zainteresowanie na olx kiepskie. Czy ktoś może ją jeszcze ogłosić z tym zdjęciem na inne miasto?https://www.olx.pl/oferta/malenka-mloda-suczka-tycia-czeka-w-schronisku-na-ciebie-adopcja-CID103-IDD8TPi.html

 

Dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Jaaga napisał:

Ogłoszenie o maleńką sunię, która jest w schronisku. Jest ogłoszona Gliwice, nazwałam ją Tycia. Basia prosiła o ogłoszenie, ale jest tylko jedno zdjecie, więc zainteresowanie na olx kiepskie. Czy ktoś może ją jeszcze ogłosić z tym zdjęciem na inne miasto?https://www.olx.pl/oferta/malenka-mloda-suczka-tycia-czeka-w-schronisku-na-ciebie-adopcja-CID103-IDD8TPi.html

Ogłoszę ja na Kraków, ale jeśli dam to samo zdjęcie, jako główne, bo innego nie ma, to ogłoszenie zostanie usunięte. Przydałoby się choć jeszcze jedno zdjęcie.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Poker napisał:

Podsyłam sunię ludziom , którzy nie dostali Frytki.  Jeżeli jej  nie zechcą , mogę ją wziąć pod opiekę i umieścić u Anecik.

Jutro mąż Anecik ma wyprawę do Zamościa. Dowiem się kiedy mógłby ją zabrać.

Link to comment
Share on other sites

O Oskarka dzwonił miły Pan z Modlniczki pod Krakowem. Państwo mają dwie znalezione w lesie suczki, obie wysterylizowane . 

Pan dużo jeździ w świętokrzyskie bo tam ma posesję z domem i chciałby mieć psiaka do towarzystwa bo sunie są nierozłączne. 

Pan mieszka z żoną , ma 70 lat, jest emerytem.Od dzisiaj jest poza domem , ma się odezwać jak wróci. Martwi mnie wiek i te ciągłe wyjazdy. Poza tym bardzo pozytywnie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.02.2019 o 12:16, mdk8 napisał:

Jeżeli ktoś mógłby zająć się szukaniem suni domu to wezmę sprawy finansów na siebie. Elik mogłabyś spytać czy kikou miała by miejsce dla Balbinki ?

 

Dnia 22.02.2019 o 12:23, elik napisał:

Jasna sprawa :)  Byłoby super :)     hurra.gif.03144345e0eb0b29a99a70c727761be8.gif

Już dzwonię

Przepraszam ale przypomnę Balbinkę, która już pawie rok jest u kikou a nie ma ogłoszeń.  Tysia i b-b pomogą w ogłoszeniach  tylko pytanie czy z zacytowanych postów wynika, ze kontakt może być do elik ?

Link to comment
Share on other sites

Basiu mam zrobione ogłoszenia

Dunia https://www.olx.pl/oferta/mala-dunia-teskni-CID103-IDChUhc.html

Limba https://www.olx.pl/oferta/limba-7-miesieczna-sunia-czeka-na-lepsze-zycie-CID103-IDAWYCO.html

Czy sunie nadal szukają domków?

 

 

Przepraszam ,ze nie dałam dzisiaj zrobić bazarku dla psich mam. Postaram się go dokończyć jutro. Niestety coś mnie bierze i nie dałam rady go dzisiaj skończyć.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

To ja dołączę z pytaniem o aktualność ogłoszeń...
Czy Lorka znalazła dom? https://www.olx.pl/oferta/slodka-kruszynka-miks-papillon-jamnik-uratuj-jej-zycie-CID103-IDCYcWm.html
Mam od weekendu sporo zapytań o nią, a i wiele wejść w ogłoszenie (nie jest wyróżnione):
 

Statystyki:

  • Wyświetleń: 1144
  • Tel: 15
  •  Obserwuje: 31

Tak, Basia nawet przysłała mi zdjęcie z nowego domu. Tylko jest jeszcze w schronisku brat Lorki. Ponoć młodziutki, ale większy od niej. Basia napisała, że uroczy. Mam na telefonie jedno zdjecie, tylko tu nie potrafię wstawić.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Jaaga napisał:

Tak, Basia nawet przysłała mi zdjęcie z nowego domu. Tylko jest jeszcze w schronisku brat Lorki. Ponoć młodziutki, ale większy od niej. Basia napisała, że uroczy. Mam na telefonie jedno zdjecie, tylko tu nie potrafię wstawić.

Dziękuję, wiem że Lorcia miała jechać, ale nie wiedziałam czy pojechała. W takim razie ogłoszenie ściągam, a ludziom napiszę, żeby kontaktowali się z ewu :).

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Aldrumka napisał:

Przepraszam ale przypomnę Balbinkę, która już pawie rok jest u kikou a nie ma ogłoszeń.  Tysia i b-b pomogą w ogłoszeniach  tylko pytanie czy z zacytowanych postów wynika, ze kontakt może być do elik ?

Dobrze, że przypomniałaś dziewczynkę, bo faktycznie może dobrze byłoby ją ogłaszać, ale decyzje w tej sprawie podejmie mdk8, bo to Ona jest opiekunką suni. Ja tylko pomogłam znaleźć hotelik.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, elik napisał:

Dobrze, że przypomniałaś dziewczynkę, bo faktycznie może dobrze byłoby ją ogłaszać, ale decyzje w tej sprawie podejmie mdk8, bo to Ona jest opiekunką suni. Ja tylko pomogłam znaleźć hotelik.

Można te zacytowane wyżej posty przeczytać inaczej: mdk8 wyraźnie deklarowała zajęcie się jedynie finansami więc Twoje "jasna sprawa  :)" można odczytać jako chęć zajęcia się szukaniem domu dla Balbinki.

Jeśli tak nie było to czy mogłabyś jednak pomóc lub czy ktoś inny zaangażowany w ratowanie psów z tego wątku mógłby to zrobić ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...