Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

8 minut temu, Poker napisał:

Bardzo się cieszę,że Nero pojedzie do panów. Jaki on duży? Skąd go wytrzasnęłaś?

Też ma klapnięte lewe uszko, jak Karat.

Spory, większy od Karata. To bardzo dobry pies . Wysiedział się kilka lat w schronisku i niestety zaczął kręcić w kółko.

To było nerwowe. Zabrałam go do hoteliku i teraz tylko jak się emocjonuje to się chwilkę pokręci.

Daje łapę, zna komendę siad, jest bardzo przyjazny i sympatyczny. Dzisiaj przyjechał do mnie , przenocuje u mojej Znajomej a jutro wyrusza do Wrocławia.

  • Like 4
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, ewu napisał:

h4

DSCF0015

A to jest Nero , który jutro zamieszka u Panów we Wrocławiu.

Mam nadzieję,że nie zje kwiatków:):):) Trzymajcie kciuki.

Ale super!!

Nero przesłodki!!!

Basiu , jak będziesz miała okazję pozdrów Panów bardzo serdecznie I podziękuj z całego serca za to, że wybrali właśnie Nerusia.

Kiedy przeprowaszka?

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Gabi79 napisał:

Ale super!!

Nero przesłodki!!!

Basiu , jak będziesz miała okazję pozdrów Panów bardzo serdecznie I podziękuj z całego serca za to, że wybrali właśnie Nerusia.

Kiedy przeprowaszka?

Dzisiaj wyrusza do Wrocławia. Mają dotrzeć na 17. Wyposażony w szelki, obrożę, adresatkęi podwójną smycz pojedzie do nowego życia i oby to był dom "na zawsze".

Podziękowałam:)

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, ewu napisał:

Dzisiaj wyrusza do Wrocławia. Mają dotrzeć na 17. Wyposażony w szelki, obrożę, adresatkęi podwójną smycz pojedzie do nowego życia i oby to był dom "na zawsze".

Podziękowałam:)

 

 

 

 

Trzyymam kciuki.

Nerusiu, bądź grzeczny I wykorzystaj swoją szansę!!!

Mam nadzieję, że będą wieści I fotki z DS

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Trzymam kciuki.

Jak ewu zechce , to kiedyś mogę odwiedzić nero u panów.  Tylko poproszę Figunię ,żeby mi powiedziała jaką podała przyczynę odmowy Karatka. Nie chcę  by doszło do niezręcznej sytuacji.

Będę bardzo wdzięczna:)

 Ja  Panom wyjaśniłam ,że  5-te piętro bez windy  przy długości  łapek Karacika stanowi problem.

Poza tym Karat bardzo bał się mężczyzn, dopiero u Figuni zaczął nabierać zaufania ale tylko w obecności Figuni.   Panowie doskonale to rozumieją i jak widać bardzo miło współpracują w kwestii domu dla Nero.

 

 

 

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Anecik napisał:

Elu przecież to jest Max.

O kurtka na wacie  faktycznie  323730322_miech7.gif.14b25768a5bebe4bcab9387eeb2c32e8.gif    Całkiem zapomniałam, że go ogłaszam, a podobny mi się wydaje :). A że imie inne, no cóż, różnie te nasze psy do ogłoszeń nazywamy. Moje mają nieraz po 3 imiona, bo na 3 miasta są ogłaszane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...