Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Zdjęcia maleńkiej :(

IMG_3931.jpg.36adaded2bd73698c0f309942abb8910.jpg

IMG_3936.jpg.6e1e5bf53379e9908953ad4bd12ce094.jpg

Po styerylce w takich warunkach :( :( Pewnie zaraz będzie stan zapalny cięcia, jak u Mojej Kai wziętej z tego miejsca :( :(

Oby tylko nie wdało się zakażenie. Moja sunia przynajmniej była czysta, a ta . . . :( :( jedna wielka kupa !!!

Jak można było wykonać zabieg tak brudnej suni !!!

Link to comment
Share on other sites

Ło matulu, straszne,a ja za tydzień wyjeżdżam na 7 dni . Co tu robić? Teraz nie dam rady. Mam poważne sprawy na głowie. Gdyby ją ktoś teraz wziął, to po przyjeździe bym ją przejęła, jeżeli nie jest większa od Foksi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Poker napisał:

Ło matulu, straszne,a ja za tydzień wyjeżdżam na 7 dni . Co tu robić? Teraz nie dam rady. Mam poważne sprawy na głowie. Gdyby ją ktoś teraz wziął, to po przyjeździe bym ją przejęła, jeżeli nie jest większa od Foksi.

To byłby ratunek , tylko ten tydzień. Coś trzeba zrobić.

 

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Poker napisał:

Ło matulu, straszne,a ja za tydzień wyjeżdżam na 7 dni . Co tu robić? Teraz nie dam rady. Mam poważne sprawy na głowie. Gdyby ją ktoś teraz wziął, to po przyjeździe bym ją przejęła, jeżeli nie jest większa od Foksi.

 

11 minut temu, ewu napisał:

To byłby ratunek , tylko ten tydzień. Coś trzeba zrobić.

 

Dzwoniła do mnie ewu. Przetrzymam maliznę te dwa tygodnie.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Anula napisał:

O rany,,jak można doprowadzić sunię do takiego stanu.Może ona jest zabrana z interwencji i dlatego tak wygląda?

Dobrze,że ratunek się dla niej znalazł.Poker i anecik dziękuję.Jesteście Kochane.

 

Została odłowiona w takim stanie.

Zacznę od fryzjera. Czekam na wieści czy jutro uda się to załatwić czy w piątek. bo we czwartek anecik nie może.

Link to comment
Share on other sites

anecik jest beściara. Bardzo się ciszę ,że mała trafi do niej.

I również się bardzo cieszę ,że Mati pojedzie do azalii.

Mogę małą wspomóc finansowo. Trzeba będzie pomyśleć o imieniu.  Bardzo bym chciała ,żeby się nazywała Kikunia jak moja ukochana pierwsza w moim życiu sunia.

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, ewu napisał:

To teraz transport Matiego :)

Nie wiem czy zbytnio się nie wtrącam :) ale napisałam na priv do Pani która na FB ogłaszała się że będzie wracać w niedzielę z Bytomia do Złotoryi. Jak coś macie ustalone to Panią przeproszę, a jeśli nie to podam namiar na którąś z Was - a w zasadzie to na obie :) tj. ewu i azlię. No chyba że Pani się nie odezwie.

 

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Poker napisał:

anecik jest beściara. Bardzo się ciszę ,że mała trafi do niej.

I również się bardzo cieszę ,że Mati pojedzie do azalii.

Mogę małą wspomóc finansowo. Trzeba będzie pomyśleć o imieniu.  Bardzo bym chciała ,żeby się nazywała Kikunia jak moja ukochana pierwsza w moim życiu sunia.

A Ty Poker kiedy wracasz?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, azalia napisał:

Przekonałam rodzinkę,biedny Matiś przyjedzie do mnie.

Zabrakło mi już na dzisiaj pozytywnych opinii ale bardzo, bardzo Ci dziękuję azalio   58bf2b486058a_serce3.gif.266a30743ef6de6537424d32a91f9a74.gif

2 godziny temu, ewu napisał:

Dziękuję:)

Azalia, Poker, anecik  bardzo Wam dziękuję.

Wszystkim Wam też bardzo, bardzo, bardzo dziękuję   58bf2b55d4411_serce1.gif.79d9c6821e4d7fd7e74ce62e2c5607cd.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, anecik napisał:

Nie wiem czy zbytnio się nie wtrącam :) ale napisałam na priv do Pani która na FB ogłaszała się że będzie wracać w niedzielę z Bytomia do Złotoryi. Jak coś macie ustalone to Panią przeproszę, a jeśli nie to podam namiar na którąś z Was - a w zasadzie to na obie :) tj. ewu i azlię. No chyba że Pani się nie odezwie.

 

To byłoby znakomicie żeby mógł pojechać w niedzielę.

anecik masz kontakt telefoniczny?

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, elik napisał:

Zdjęcia maleńkiej :(

IMG_3931.jpg.36adaded2bd73698c0f309942abb8910.jpg

IMG_3936.jpg.6e1e5bf53379e9908953ad4bd12ce094.jpg

Po styerylce w takich warunkach :( :( Pewnie zaraz będzie stan zapalny cięcia, jak u Mojej Kai wziętej z tego miejsca :( :(

Oby tylko nie wdało się zakażenie. Moja sunia przynajmniej była czysta, a ta . . . :( :( jedna wielka kupa !!!

Jak można było wykonać zabieg tak brudnej suni !!!

Gdzie jest ta mała?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...