Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Zdjęcia robiła Dziewczyna, która przyjechała z ewu - tak jak ewu pisała będą wstawione na wątku. Moje zdjęcia będą później bo nie będę jej stresować . Musicie się uzbroić w cierpliwość . Pcheł nie zaobserwowałam :) więc dziś odrobaczę i zakupię szelki a jutro pojedziemy do weta i zaszczepimy.

Może Poker załóż Kikuni wątek i tam będziemy robić rozliczenia. Z kasą jak uważasz.

Dzięki Anula za wsparcie finansowe :) Muszę jej zakupić puszki bo ona z tych co trzeba dawać jeść ze 4 razy dziennie.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, ewu napisał:

Jak elik dotrze to wstawi fotki. Od fryzjera też jest zdjęcie.

No i dotarła po odbytej wizycie u lekarza i w aptece.  Od kilku dni czułam się słaba, bolało mnie gardło, mięśnie, głowa, miałam katar i okropny kaszel. Zmotywowana przez TZta udała się dzisiaj do lekarza i okazało się, że mam zapalenie oskrzeli :( Antybiotyk, probiotyk , syrop, inhalacje i łóżeczko. Wpadłam na chwile na dogo, żeby pozałatwiać to i owo i położę się do łóżka, bo czuję się zdupiesiała :)  Przez najbliższe dni mało będę bywać na dogo.

58c173a89161f_getattachmid256468mpid19min1uidcc921753c344a2a3.jpg.832aef8ab2541b1ea169b679776c5d13.jpg  

 

DSCF8666.JPG.a8329deaffa63afcc3d69cd281ce6860.JPG 

DSCF8667.JPG.95c8049b8a78a90da3cc057b322795ce.JPG

DSCF8681.thumb.JPG.ad8438bc0e93bc57673a10f14683fd6f.JPG

DSCF8676.JPG.c175d28976f829af516647e6655e9fd9.JPG

DSCF8687.JPG.5e3db5f439d568c2aac3adff849c9765.JPG

Link to comment
Share on other sites

Zawiozłam Kikę razem z kubrakiem ale okazał się za duży, anecik coś ma i jej ubiera.

Kika nie była kąpana tylko strzyżona.

Pan ze schroniska zawiózł ją do fryzjera i przywiózł do mnie, poinformował ,że nie było już czasu na kąpiel bo Kika była nadprogramowa pomiędzy klientami salonu a strzyżenie trwało bardzo długo.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Aśka Belkowska napisał:

O matko o córko, jaka ona wymęczona. Jest matowa, bo skóra nie oddychała pod tymi kołtunami. Fidel długo odbudowywał włos. Tak naprawdę pomogły mu żółtka. Zdrówka życzę. Zapalenie oskrzeli nic przyjemnego.

 

1 godzinę temu, malagos napisał:

To ja pozdrawiam "zdupiesiałą" elik - co za określenie!! :)

 

1 godzinę temu, ewu napisał:

Ja też :) 

Wielkie dzięki za troskę o zdrowie   58c27c9aa45b9_serce15.jpg.9e11ef4ab2ddfe06d785e1336e06946d.jpg

 

A zdupiesiała to znaczy mniej więcej tyle samo co dd, czyli - do du. . :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.03.2017 o 10:22, Poker napisał:

Cieszę się ,że Kikunia taka kochana. Może znajdzie DS zanim przyjedzie do mnie.

 

Poker,raczej po tym cudownym SPA to Kika nie znajdzie szybko domku.Może wystarczyło ją porządnie tylko wykąpać aby gu... zmyć i wyczesać stopniowo.

IMG_3931.jpg.36adaded2bd73698c0f309942abb8910.jpg

DSCF8687.JPG.5e3db5f439d568c2aac3adff849c9765.JPG

 

17 godzin temu, ewu napisał:

Zawiozłam Kikę razem z kubrakiem ale okazał się za duży, anecik coś ma i jej ubiera.

Kika nie była kąpana tylko strzyżona.

Pan ze schroniska zawiózł ją do fryzjera i przywiózł do mnie, poinformował ,że nie było już czasu na kąpiel bo Kika była nadprogramowa pomiędzy klientami salonu a strzyżenie trwało bardzo długo.

Trzeba koniecznie Kikę wykąpać i to w dobrym szamponie i czekać aż sierść nabierze połysku.Sądziłam,że to bardziej jest profesjonalny fryzjer.Maszynką ogolić do skóry to każdy raczej potrafi.

Link to comment
Share on other sites

Trudno stało się. Czasu nie cofniemy, sierść kiedyś odrośnie.  Ja też żałuję ,że została tak opitolona , bo straciła na urodzie. Do mnie wielokrotnie trafiały psy w takim stanie jak Kika. Strzygłam kilka godzin ,żeby uratować jak najwięcej sierści.

W ogłoszeniu trzeba będzie wklejać zdjęcia sprzed strzyżenia  i po nim.

Link to comment
Share on other sites

Atosa Państwo adoptowali bezpośrednio ze schronu. Na szczęście byłam w schronisku jak przyjechali więc wiem dokąd psiak trafił. 

Mam z nimi kontakt, bardzo fajna rodzina.

 Atos jest bardzo grzeczny, jedynie nie cierpi kąpieli, wyskoczył z wannny i zalał całe mieszkanie:)

Bardzo to wszystkich rozbawiło:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...