Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

1 godzinę temu, mdk8 napisał:

A ten staruszek co został sam po śmierci opiekunki ? Jest szansa aby mu pomóc? 

Ja nie mam żadnej. Wyczerpałam wszystkie możliwości.

Może ktoś go przynajmniej ogłosi.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ewu napisał:

Dzisiaj dostałam cudnego maila z domu Bila. którego kiedyś wiozły do Warszawy agat21 i kcd. Razem jechała do Konstancina Sonia , Łatka do Ewy Marty i Daisy , którą pociągiem do Lublina wiozła Pani Grażyna.

Tyle się tu wtedy działo.

Elu posłałam zdjęcia Bila.

Tak, wspominam to z łezką w oku :)

A to Bil we własnej osobie :)

IMG_20170301_190147.thumb.jpg.eeb3a9fb0eeed7f497aad2a29c541aea.jpg

Bo najlepsze dla psa na śniadanie są kanapki :)

PART_1488390860420.jpeg.bc6c1c91d11bcc75498e434ac9ad4e30.jpeg

IMG_20170301_190331.thumb.jpg.cfcaea714082d8f8f05259679f37242d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Są dwa staruszki do adopcji,jeden,który został po zmarłej właścicielce,gdzie on przebywa i jaki jest duży i jaki wiekowo?

Drugi to stary Mati,pytania j/w.

Czy Benia to też staruszka?Co o niej wiadomo?

Pytam,bo może uda się któremuś załatwić BDT.

Który z nich jest w największej potrzebie?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, azalia napisał:

Są dwa staruszki do adopcji,jeden,który został po zmarłej właścicielce,gdzie on przebywa i jaki jest duży i jaki wiekowo?

Drugi to stary Mati,pytania j/w.

Czy Benia to też staruszka?Co o niej wiadomo?

Pytam,bo może uda się któremuś załatwić BDT.

Który z nich jest w największej potrzebie?

Mati to wyniszczony, mały piesek, ma jakieś 8-9 lat. Ucho mu ropieje, błąkał się długo zanim go odłowili.

Mati jest potwornie chudy, bardzo zmarnowany:(

Jamnik staruszek stracił dom ale fizycznie , przynajmniej "na oko" nie jest a złej formie.

Benia to mała sunia , potwornie przerażona. Nie wiem czy jest dzika ale nie da się wyprowadzić, leży i pokazuje zęby.

Może to strach a może brak jakiejkolwiek socjalizacji.

Myślę, że  pomocy potrzebują wszystkie ale Mati najbardziej.

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Agnieszka103 napisał:

Nie odzywam się na wątku, ale również jestem i wspomagam co miesiąc niewielką wpłatą. Myślę, że takich cichych obserwatorów jest więcej.

Agnieszko cieszę się, że się odezwałaś. Jesteś jedyną stałą deklarowiczką, nie wiem jak Ci dziękować:)

Link to comment
Share on other sites

Milka ma jakieś półtora roku. To wesoła mała sunia , ma w sobie sporo z Yorka.

Milka mieszka w dt z pieskami i kotem, które uwielbia.

Milka jest bardzo miła i pocieszna. Czasem ma wpadki czystościowe ale jej maniery się poprawiają.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎01‎.‎03‎.‎2017 o 21:53, elficzkowa napisał:

Serce się kraje na jego widok. Proszę o numer konta, wyślę 20 zł, niestety tylko jednorazowo.

 

Dziękuję jak tylko wyciągnę Matiego prześlę konto.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Basiu i ja zaglądam w wolnej chwili. Teraz trochę mam na głowie, głównie zdrowotne problemy. Może w maju będę mogła dać BDT odpowiedzialnie (teraz jeszcze widmo szpitala nade mną wisi, więc nie chcę, żeby w razie W mój syn został z moją trójką i tymczasowiczem na głowie). 

No i jak się ogarnę to i jednorazowo coś podrzuce. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

to ja tez sie przywitam:) Z ewu miałam kilka razy kontakt osobisty, Basiu nie wiem czy mnie pamietasz:)

Na dogo bywam czasami, ostatnio nawet regularniej niz wczesniej, ze swojej strony słuze pomoca w transporcie - bo pracuje a Tychach i jezdze codziennie w tygodniu Kraków- Tychy- Kraków, gdyby Jakis darmowy przewóz był potrzebny. Oczywiscie moge równiez pomóc w innych destynacjach, ale to raczej w soboty głownie..

Z Miedar bardzo dawno temu zabrałam mastifke, bardzo biedna, byłam osobiscie, pamietam ze psy miały basen dmuchany z woda, za to nieżywy szczeniak lezał na wybiegu betonowym...:// Przykre miejsce.. Wtedy nie dostałam ani ksiazeczki, ani umowy, wszystko na tzw gebe. Dobrze ze zaszły tu zmiany na lepsze.

Ja w miare mozliwosci zabieram na bdt psy z Radys, ale gdyby była jakas pilna okolicznosc moge zaoferowac tymczas dla suni, moze byc nawet wieksza, bo mam wykastrowanego łagodnego samca Cane Corso (duzy ale łajza:)) Oczywiscie wszystko sie u mnie ciagle zmienia, niemniej w razie czego słuze wsparciem:)

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, AniaB napisał:

to ja tez sie przywitam:) Z ewu miałam kilka razy kontakt osobisty, Basiu nie wiem czy mnie pamietasz:)

Na dogo bywam czasami, ostatnio nawet regularniej niz wczesniej, ze swojej strony słuze pomoca w transporcie - bo pracuje a Tychach i jezdze codziennie w tygodniu Kraków- Tychy- Kraków, gdyby Jakis darmowy przewóz był potrzebny. Oczywiscie moge równiez pomóc w innych destynacjach, ale to raczej w soboty głownie..

Z Miedar bardzo dawno temu zabrałam mastifke, bardzo biedna, byłam osobiscie, pamietam ze psy miały basen dmuchany z woda, za to nieżywy szczeniak lezał na wybiegu betonowym...:// Przykre miejsce.. Wtedy nie dostałam ani ksiazeczki, ani umowy, wszystko na tzw gebe. Dobrze ze zaszły tu zmiany na lepsze.

Ja w miare mozliwosci zabieram na bdt psy z Radys, ale gdyby była jakas pilna okolicznosc moge zaoferowac tymczas dla suni, moze byc nawet wieksza, bo mam wykastrowanego łagodnego samca Cane Corso (duzy ale łajza:)) Oczywiscie wszystko sie u mnie ciagle zmienia, niemniej w razie czego słuze wsparciem:)

 

 

Aniu jak mam Ciebie nie pamiętać, przecież  się znamy:)

Aniu tymczas dla suni byłby bardzo potrzebny, czy jest jakieś ograniczenie czasowe?

Basenu dawno nie ma a zmiany to osobna historia.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Hope2 napisał:

Basiu i ja zaglądam w wolnej chwili. Teraz trochę mam na głowie, głównie zdrowotne problemy. Może w maju będę mogła dać BDT odpowiedzialnie (teraz jeszcze widmo szpitala nade mną wisi, więc nie chcę, żeby w razie W mój syn został z moją trójką i tymczasowiczem na głowie). 

No i jak się ogarnę to i jednorazowo coś podrzuce. 

Dziękuję  Hope. to ja już staję w kolejce do dt:)

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, ewu napisał:

Aniu jak mam Ciebie nie pamiętać, przecież  się znamy:)

Aniu tymczas dla suni byłby bardzo potrzebny, czy jest jakieś ograniczenie czasowe?

Basenu dawno nie ma a zmiany to osobna historia.

:).. Basiu co do dt ograniczeń czasowych jako takich nie mam, w ub piątek moja zulka poszła do ds i póki co miejsce mam wolne, przymierzam sie do jakiejś suni z Radys, ale jeśli bylaby jakas sunia w wielkiej potrzebie na juz z miedar to pomogę. Jedynym ograniczeniem jest mój Dodo, który gdyby sunia go mocno atakowała nie będzie umial sie za bardzo obronic, a mnie nie ma ca 9 godzin dziennie. Dlatego sunia nie moze być za bardzo jadowita:)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, AniaB napisał:

niestety od wczoraj sie pozmieniało u mnie:(, we czwartek przyjeżdża Elenka z Radys:(

Cieszę się Aniu ,że jakaś bidunia znajdzie cudowną opiekę. Niestety psiego nieszczęścia za dużo a nas za mało:(

Może miedarowa sunia będzie następna.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj do domu zawiozłyśmy Birmę.

To duża, cudowna sunia, psi ideał.

Lata za kratami i wreszcie dom, dobry, troskliwy, idealny dla niej.

Ogromna posesja, dom, państwo bardzo pro zwierzęcy, syn , który codziennie biega i zawsze biegał z psem. Psiak opłakiwany przez wszystkich odszedł po 13 latach wspólnej drogi.

Śliczny, kochany husky. Teraz Birma będzie biegała z Panem Pawłem.

Birma dzisiaj miała zamówionego fryzjera, zamieszkała w domu , ma do towarzystwa kotka, który na nią nafukał co zniosła z pokorą:)

Powodzenia moja cudna.

Birma

b4

b5

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj do domu pojechał Saj.

Pani zgłosiła się z ogłoszenia  i co więcej zostanie z nami jako wolontariuszka do wyprowadzania psiaków.

Tak nas mało, tak cieszy każdy człowiek do pomocy, one tak długo czekają na chwile szczęścia.

Sajs1s9

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...