Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Kikunia już dość chwile u nas. Domowy pies z lekkim adhd. Przytulaśna suńka, biegająca i będąca wszędzie,Zero agresji czy dzikości. Wmłóciła michę mokrego, dopchalą suchym, zrobiła siku w salonie> teraz już się uspokoiła leży na kanapie koło mnie i się tuli. Idę poszukać jakiejś obróżki z Tyćki i może szelaczek. Jest szkieletem :( Wystają jej wszystkie kosteczki, łapki ma długie a chuda jak szczapka. Wygląda jak miniaturowy wychudzony charcik. Jutro kupię u weta tabletk na robale i coś na pchełki bo myślałam że mam ale chyba wyszło.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nocka przespana, Kikunia nawet nie patrzyła w kierunku legowisk od razu ciśnie na kanapę. Ze dwa razy popiszczała ale poza tym cisza. Jest BARDZO proludzka w każdej chwili szuka kontaktu z człowiekiem, Łasi się, ciśnie na kolana, cały czas chce być koło mnie. Na smyczy chodzi normalnie. Za jakiś czas wychodzę to kupię jej tabletki oraz szeleczki. Bo jednak z szelkami po Tyci to troszkę przesadzilam. Jest barrrdzo wychudzona ale jednak dwa razy większa id Tycinki. Jest raczej młodziutka i śliczna :) Czystości na razie nie zachowuje ale nie biega już jak szalona po domu. Ranka po sterylce zagojona. Nie ma książeczki ani info o szczepieniu.

Basiu czy ona byla szczepiona?

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Poker napisał:

Moja przyjaciółka z Kanady dała 6 dyszek , więc na pierwszy ogień już coś ma. Na czyje konto  przelać?

Ustal może z anecik bo to Wy będziecie potrzebować pieniędzyna potrzeby Kikuni.

Link to comment
Share on other sites

To szczepić ją teraz na wirusówki? Bo skoro rana wygojona po sterylce to chyba wścieklizna byla wcześniej robiona i wirusówki już można. W sobotę ją wykąpię. Zdjęcia byly robione wczoraj - ewu pewnie wstawi. Na widok michy Kikunia dostaje szalu. Biedna maleńka.

 

Link to comment
Share on other sites

Odrobaczenie to podstawa a następnie szczepienie.Czekam na fotki.Ciekawe jak wygląda?

Niech bidulka je,trzeba ją podtuczyć.

Anetko podeślę chociaż 20,00zł.Wiem,że to nic w morzu potrzeb ale może jeszcze ktoś pomoże Kikuni.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...