Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Z dobrych wieści to dostałam wspaniałego maila z domku Tary.

Tarunia okazała się podrostkiem. Ma ok 9 miesięcy.

Jest uroczym, wspaniałym psiakiem.

Grzecznie zostaje w domu, nie brudzi, cudnie aportuje zabawki, jest przekochana:)

Mam zdjęcie ,wysłałam elik z tradycyjną prośbą :)

 

Basiu, nie ma w katalogu suni o takim imieniu.

Nie widzę w katalogu takiej suni. Nie było jej też w wykazie, który  zrobiłaś w którymś poście.

Katalog nie jest pełny :(

Basiu bardzo proszę przejrzyj wszystkie części katalogu. Dla ułatwienia wklejam linki :)

 

str. 1 post 14

 

str. 28 post 545

 

str.29 post 565

 


Tata w DS

WP_20141012_005.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Elu ta sunia jest ale dopiero w piątek dostała imię.

W piątek wyjechała ze schroniska.

W schronisku psiaki są bezimienne a na fb do ogłoszeń nazwano ją Szarlotką .

Pani natychmiast zadzwoniła , szybka adopcja więc nie było sensu tu jej nadawać imienia żeby zmieniać.

Link to comment
Share on other sites

A teraz obiecana niespodzianka :

Lando właśnie jedzie do swojego wspaniałego domu :laola:

Państwo przyjechali całą Rodziną z Warszawy,

Pani Kasia była ze mną od kilku dni w stałym kontakcie, pokochali Lando od pierwszego wejrzenia i bardzo się o niego martwili.

Dzisiaj skoro świt wyruszyli autem z Warszawy do Anetki po Lando.

Miziania i radości nie było końca.

Lando wylizał całą swoją Rodzinę, pokazywał brzuszek i szalał z radości.

Chyba wiedział ,że to jego Opiekunowie i Przyjaciele.

Szczęśliwi wyruszyli do domu.

Lando jest psiakiem o jakim Państwo marzyli i są nim zachwyceni.

Powodzenia śliczny maluszku, zostałeś Warszawiakiem:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Elu ta sunia jest ale dopiero w piątek dostała imię.

W piątek wyjechała ze schroniska.

W schronisku psiaki są bezimienne a na fb do ogłoszeń nazwano ją Szarlotką .

Pani natychmiast zadzwoniła i, szybka adopcja więc nie było sensu tu jej nadawać imienia żeby zmieniać.

 

W moim poprzednim poście wkleiłam linki do wszystkich dotychczasowych katalogów. Zobacz Basiu, która to sunia i podaj jej numer.

Soreczki, ja nie rozpoznaję ze zdjęć, która to jest ta sunia, a chciałabym odnotować, że ma już DS :(
 

 

Edit

 

 

To jest Tara w schronie, na wątku jest w poście 716 ale nie umiem przekleić zdjęcia.

 

Znalazłam ja na stronie 36 w poście 719, ale nie ma jej w katalogu. Czy ona została wyciągnięta ze schronu i była gdzieś w DT ?

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

Tara ma DS. Została wyadoptowana bezpośrednio ze schronu przez Panią, która pojechała tam z ewu:-) To jest mala szorstkowłosa sunieczka.

 

Dzięki, już wyjaśniłam z Basią telefonicznie :)

Dopiszę ją do katalogu uratowanych ze schronu :)
 

Link to comment
Share on other sites

Ewu, uroczyście obiecuję nie zawracać Ci już głowy telefonami.

 

Ty jesteś kochany człowiek, poświęcasz mnostwo czasu na ratowanie psiaków z podłych warunków, ale przecież życie rodzinne też jest ważne. Wiem, że wrodzona kultura osobista nie pozwala Ci powiedzieć, że po prostu brakuje Ci czasu na rozmowę, ale kiedy usłyszałam Twojego wnusia w tle naszej rozmowy i pomyślałam, że rozmową z Tobą odbieram Ci szansę na nacieszenie się w czasie kilkudniowych odwiedzin, to głupio mi się zrobiło...

 

Apeluję do Ciebie o więcej asertywości, a do innych o próby poradzenia sobie bez jej udziału w sprawach, o których można przeczytać tu na wątku.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja także boleję nad tym, że Basia ratuje psy kosztem własnego życia rodzinnego.

Katalogi zrobiłam sama, wertując wątek kilka razy, choć pierwotnie umawiałyśmy się z Basią na telefoniczne uzgodnienia. Nie wszystko jednak można wyczytać na wątku, jak np tego, że szorstkowłosa sunia, której zdjęcia były wklejone na wątek razem z innymi psami, jako psy przebywające w schronie i potrzebujące pomocy, bezpośrednio ze schronu pojechała do DS. Sądziłam, że nie została zabrana ze schronu podobnie, jak i kilku innych psów, którym szczęście nie dopisało. Nie wiedziałam także, że ta sunia została nazwana Tara.

Widać mój umysł nie jest tak lotny, jak być powinien i czasem muszę się wesprzeć dodatkowymi informacjami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...