Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

5 godzin temu, Tyśka) napisał:

Ludwik vel Shadow

IMG-20201121-WA0009.jpg.3c93763aa789f85dca012fa3db2de7b5.jpg

ewu napisała, że Shadow źle znosi pobyt w schronisku. Na spacerach chce być jak najbliżej człowieka, wchodzi na kolana. Za chwilę ogłoszę go na Wrocław z imieniem Shadow, może ktoś zrobi mu na inne miasto z imieniem Ludwik?

 

4 godziny temu, Tyśka) napisał:

mogę ogłosić na olx, tylko podpowiedzcie, na jakie miasto

to zdjęcie łamie serce :(

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

Naprawdę????    To super :) Wolontariuszki sprawdzają domy przed adopcją więc możemy sądzić, że dobrze trafiła :)

Tak, Karolina wolontariuszka bardzo odpowiedzialna i mądra dziewczyna sprawdziła dom i dzisisj mała pojechała do Piekar Śląskich. Nie wiedziałam o tym i bardzo się ucieszyłam. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

O Tami dzwoniła bardzo fajna Pani z Bielska. Przysłała ankietę, wszystko wydaje się ok ale trzeba jakoś sprawdzić dom. Panstwo chcą przyjechać z Bielska. Nie wiem tylko jak zrobić wizytę. Zastanawiamy się nad filmem z ogrodu i domu. 

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, ewu napisał:

O Tami dzwoniła bardzo fajna Pani z Bielska. Przysłała ankietę, wszystko wydaje się ok ale trzeba jakoś sprawdzić dom. Panstwo chcą przyjechać z Bielska. Nie wiem tylko jak zrobić wizytę. Zastanawiamy się nad filmem z ogrodu i domu. 

Można też połączyć się z nimi na wideo-czacie, np przez Whatsappa, Skype, Messenger. Porozmawiać, poprosić aby tez oprowadzili po domu, gdzie planują legowisko dla suni itd. W rozmowie na kamerce powinni uczestniczyć wszyscy domownicy.

Mocno trzymam kciuki za rodzinę dla Tami.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tyśka) napisał:

Można też połączyć się z nimi na wideo-czacie, np przez Whatsappa, Skype, Messenger. Porozmawiać, poprosić aby tez oprowadzili po domu, gdzie planują legowisko dla suni itd. W rozmowie na kamerce powinni uczestniczyć wszyscy domownicy.

Mocno trzymam kciuki za rodzinę dla Tami.

Tak zrobimy. 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, ewu napisał:

O Tami dzwoniła bardzo fajna Pani z Bielska. Przysłała ankietę, wszystko wydaje się ok ale trzeba jakoś sprawdzić dom. Panstwo chcą przyjechać z Bielska. Nie wiem tylko jak zrobić wizytę. Zastanawiamy się nad filmem z ogrodu i domu. 

w Bielsku chyba fajne domki są, niedawno pojechała tam "moja" Amber, trzymam kciuki, żeby i Tami tak wspaniale trafiła :)

 

https://www.olx.pl/oferta/latek-widzi-tylko-sercem-prosi-o-ratunek-CID103-IDHsInS.html

tydzień temu odszedł mój ukochany Łatek[*]

może pomoże naszemu ślepkowi? Zrobiłam ogłoszenie z tym właśnie imieniem, bo ta biała łata tak mi bardzo, bardzo Łatusia przypomina, choć on rudzielec był najcudowniejszy z psich stworzeń...pomógł tylu psiakom tu na ziemi, może i zza TM pomoże...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, mari23 napisał:

w Bielsku chyba fajne domki są, niedawno pojechała tam "moja" Amber, trzymam kciuki, żeby i Tami tak wspaniale trafiła :)

 

https://www.olx.pl/oferta/latek-widzi-tylko-sercem-prosi-o-ratunek-CID103-IDHsInS.html

tydzień temu odszedł mój ukochany Łatek[*]

może pomoże naszemu ślepkowi? Zrobiłam ogłoszenie z tym właśnie imieniem, bo ta biała łata tak mi bardzo, bardzo Łatusia przypomina, choć on rudzielec był najcudowniejszy z psich stworzeń...pomógł tylu psiakom tu na ziemi, może i zza TM pomoże...

Dziękuję, oby nasz dziadeczek też znalazł dom i miłość u schyłku życia. 

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, elik napisał:

Może ktoś zechce podjąć się opieki nad 12-to letnim psiaczkiem.

Deklaracje dla niego złożyły:

Alaskan malamutte  -  30,00 zł
elik                              -  20,00 zł
mari23                            -  20,00 zł
Nesiowata                     -  10,00 zł

Gorąca prośba o pomoc dla niewidomego staruszka   1770577464_gifproszcy.gif.b265981fcd7feb8081a815567477189a.gif

 

21 godzin temu, mari23 napisał:

Jestem stałą deklarowiczką staruszkowej Skarpety im.Talcott, gdyby opuścił schronisko, mogę poprosić o pomoc finansową na transport lub inne koszty.

Od mojej Znajomej Agnieszki daję 30,00 zł stałej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Może ktoś zechce podjąć się opieki nad 12-to letnim psiaczkiem.

Deklaracje dla niego złożyły:

Alaskan malamutte        -  30,00 zł
elik                                    -  20,00 zł
mari23                                   -  20,00 zł
Nesiowata                            -  10,00 zł

Agnieszka Znajoma elik  -  30,00 zł
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
                                                 110,00 zł

mari23 pomoc ze Skarpety im. Talcott - prawdopodobnie 200,00 zł

 

Gorąca prośba o pomoc dla niewidomego staruszka   1770577464_gifproszcy.gif.b265981fcd7feb8081a815567477189a.gif

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, ewu napisał:

Dziękuję, oby nasz dziadeczek też znalazł dom i miłość u schyłku życia. 

Mam nadzieję, że się uda. Sprawdzałam olx przed chwilą, u ślepcia 101 odsłon i 2 pobrania nr tel, ale za to u Ludwika na katowickim ogłoszeniu 14 pobrań nr tel...oby wśród nich był TEN domek

3 godziny temu, elik napisał:

Czy dobrze widzę?    Czy ta maleńka sunia ma ogon wielki, jak wiewiórka?

 

prawdziwa Lady - ma suknię z trenem :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...