Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

[quote name='Alicja']no to jak tyle doczytałaś to doczytaj ze [B]nie Gisic to pisała a wlasnie faith35 [/B], ta co podpowiadała jaki ma być tytuł by łapał za serca :roll:[/QUOTE]

łapał za serce czy wskazywał na brak serca DT i szantaż emocjonalny? Sory, naprawdę to jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. A pytania o to skąd kwota 300zł miesięcznie i co się na nią składa pozostają wciąż bez odpowiedzi... Dajcie już spokój, porażka na całej lini...

Link to comment
Share on other sites

A ja tylko dodam, że na dogo nie wolno cytować PW :diabloti:. [QUOTE]

[B]3. OPINIA, KRYTYKA[/B]

Jeśli chcesz przedstawić opinię na temat kogoś/czegoś, niech będzie to opinia oparta na Twoich osobistych doświadczeniach, poparta dowodami, a także podpisana Twoim imieniem i nazwiskiem. Każda inna jest niewiarygodna. Krytyka anonimowa będzie usunięta, wobec czego zastanów się zanim zaczniesz kogoś krytykować z imienia i nazwiska lub w sposób jednoznacznie identyfikujący. [B]Publikowanie [/B]danych osobowych i teleadresowych, a także [B]prywatnych wiadomości innych osób jest zabronione.[/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Zapomnijmy o adopcji. Weszłam na wątek przejęta oddaniem psa do schroniska. Okazuje się, że dzieczyna sama prowadzi PDT, sama ustala cenę na podstawie nie wiadomo czego bo paragonów brak, nie pisze nawet ile kosztuje karma.Czyj za ten jest dług, który musimy spłacić "bo pies trafi za kraty"?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']łapał za serce czy wskazywał na brak serca DT i szantaż emocjonalny? Sory, naprawdę to jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. A pytania o to skąd kwota 300zł miesięcznie i co się na nią składa pozostają wciąż bez odpowiedzi... Dajcie już spokój, porażka na całej lini...[/QUOTE]

zacznij czytac jak dorosły człowiek , ze zrozumieniem ...[B]TO NIE GISIC wysyłała tylko FAITH 35 ..[/B]..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']zacznij czytac jak dorosły człowiek , ze zrozumieniem ...[B]TO NIE GISIC wysyłała tylko FAITH 35 ..[/B]..[/QUOTE]
Uwierz, że nie miewam problemów z czytaniem ze zrozumieniem - ja rozumiem kto wysyłał, ale ja będąc DT, któremu zależy na psie, w życiu nie pozwoliłabym na rozesłanie czegoś takiego. A tu ewidentnie - chodzi tylko o to, żeby kasa popłynęła - bez skrupułów, bez dobrego smaku. Samo sedno. Alicjo i zacznij się grzeczniej odnosić do ludzi, bo tak pokrzykiwać to możesz na dzieci w przedszkou, a nie na mnie.

Link to comment
Share on other sites

Przekleję z (przeczytanego przeze mnie) wątku Abry, jeśli kto ciekaw mojego zdania.

Moim zdaniem sytuacja wygląda następująco:

DT został zmieniony na PDT (a nie na DT ze zwrotem kosztów) dlatego, że Gisic87 straciła pracę i nie stać Jej było na utrzymanie WŁASNEGO psa. I to ten, własny pies, powinien mieć założony wątek w "Mają dom, ale potrzebują pomocy".

Abra wzięta była ze schroniska na podstawie deklaracji o przyjęciu na DT bezpłatny. Można prosić o zwrot kosztów utrzymania i leczenia, jeśli sytuacja finansowa się zmienia, ale nie można nagle żądać, żeby (za pomocą Abry) darczyńcy utrzymywali oba psy. Trzeba też pamiętać o tym, że każda darowizna wymaga rozliczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Uwierz, że nie miewam problemów z czytaniem ze zrozumieniem - ja rozumiem kto wysyłał, ale ja będąc DT, któremu zależy na psie, w życiu nie pozwoliłabym na rozesłanie czegoś takiego. A tu ewidentnie - chodzi tylko o to, żeby kasa popłynęła - bez skrupułów, bez dobrego smaku. Samo sedno. Alicjo i zacznij się grzeczniej odnosić do ludzi, bo tak pokrzykiwać to możesz na dzieci w przedszkou, a nie na mnie.[/QUOTE]

Faith35 sama zaproponowała pomoc w zrobieniu bazarku cegiełkowego, skorzystałam... Dopiero po powstaniu bazarku dowiedziałam się że wysyła zaproszenia na ten bazarek poprzez PW, nie wiedziałam co dokładnie pisze w tych PW, później jedynie poprosiła bym także wysyłała takie zaproszenia, miałam to zrobić jednak nie wysłałam ani jednego...

Link to comment
Share on other sites

Jakimi groźbami? Czy ja jej groziłam nie sądzę, tytuł wątku Agry jest jaki jest ale zauważ nie pisałam wtedy w postach że zaraz Agra wyląduje w schronie po prostu zrobiłam taki tytuł by przykuł uwagę. Rób dalej zamieszanie bo to ci chyba wychodzi najlepiej...

Link to comment
Share on other sites

Chciałam zgłosić użytkowniczkę:
[COLOR=#ff0000][B]Iza.
[/B][/COLOR]
Na tym wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226903-Rozliczamy[/URL] wylicytowala rzecz za którą do dnia dzisiejszego nie zapłaciła mimo 3 krotnych próśb. Minął ponad miesiąc, czekania wystarczy.

Edited by iskra_wroc
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']Jakimi groźbami? Czy ja jej groziłam nie sądzę, tytuł wątku Agry jest jaki jest ale zauważ [B]nie pisałam wtedy w postach że zaraz Agra wyląduje w schronie [/B]po prostu zrobiłam taki tytuł by przykuł uwagę. Rób dalej zamieszanie bo to ci chyba wychodzi najlepiej...[/QUOTE]
A takimi:

[quote name='Gisic87'][B]Dalej nikt nie skontaktował się ze mną w sprawie opieki nad Agrą od 7-9 czerwca inaczej oddam ją do schroniska [/B][/QUOTE]
Dlaczego kłamiesz???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']zaczynam się o swoje bazarki bać :oops:
Ja zapewne bym dołożyła różnicę z własnej kieszeni, ale ja to ja - niestety.

Fakt faktem, że niektóre bazarki naprawdę porażają. Weszłam ostatnio na jeden i myślałam że oczopląsu dostanę. Kolorowe gify i niezrozumiały język...[/QUOTE]
:shake::shake::crazyeye:..................................................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nefesza']Chyba wiem, o ktorych mowisz... weszlam ze dwa razy i jak widze, kto wystawil bazarek, to omijam szerokim lukiem... nie mowiac juz o tych tekstach i gifowych odpowiedziach na innych bazarkach.... ech

Ale ja chcialam o bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227158-DOKŁADKA!!-22-05-Bransoletki-sznurkowe-HIT-TANIO-do-25-05-2012-na-koty-w-DT?p=19193467#post19193467[/URL]
Do dzisiaj nie dostalam zakupionych bransoletek. [B]Lupi [/B]jedynie mi odpisala, ze sprawdzi druczek nadania i mi poda date, ale to bylo 4.06 i od tamtej pory cisza. Z tego, co widze na watku (ostatnie wpisy) nie tylko ja nie dostalam swoich fantow....[/QUOTE]

............................................:shake::shake::shake::shake::shake:... napisze co mam napisac i znikam juz ... dziekuje mimo wszytstko , jestem osoba z wieloma dolegliwosciami , ale sie nie poddaje mimo wszystko , jak zarjestrowalam sie na dogo - troche odzylam , majac nadzieje - i mam ja do teraz i zawsze miec bede , nie oceniajcie nikogo po kolorach , w zyciu brak kolorkow i szczerosci , brak prawdziwego serca , czasem sie pomyle , czasem moze i wpisze nie tak jak trzeba , ale radosci z pieniazkow dla naszych potrzebujacych- sa ogromne postokroc! Czasem wychodze pozno w noc , aby nakarmic bezdomnych , aby nie zawiesc , czasem nawet chodze dzien i noc- zbierajac puszki , aby nie zawiesc tych- ktorzy na mnie czekaja , czasem wedruje gdzies bardzo dalekoooooo, nie majac nawet na bilet - ale wiem , ze obiecalam i starm sie uczynic jak obiecalam, pisac wiele juz nie bede i straszyc gifami ......... niechaj zostanie ku waszej wiadomosci , ze raz tylko zyjemy i trzeba tak zyc- aby serce miec na dloni, obojetne czy sie jest bogatym czy tez biednym bardzo .........

Edited by ewa gonzales
Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']A takimi:


Dlaczego kłamiesz???[/QUOTE]

Tylko to było na początku czerwca, tymczas się znalazł więc w czym problem? Faith35 napisała do mnie o bazarek kilka dni temu więc gdzie ten szantaż skoro Agra spokojnie dalej u mnie mieszka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']............................................:shake::shake::shake::shake::shake:[/QUOTE]

Tak samo kręcę głową jak Ty Ewciu. Nawet nie chce mi się tego nazywać po imieniu.
Miej to gdzieś i rób swoje tak jak robisz.
Dla psów tu jesteśmy (szkoda że nie wszyscy).

Link to comment
Share on other sites

Ewciu! Wirtualne uściski przesyłam (gifów nie potrafię wstawiac - jestem komputerowe blondi i to ciemne...., ale tu z chęcia wielką bym wstawiła olbrzymie serducho pełne miłości - mam nadzieję że ktoś wstawi takie serducho, olbrzymie i mieniace się milionem kolorów dobroci jaką rozsyłasz zwierzakom).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']mam nadzieję że ktoś wstawi takie serducho, olbrzymie i mieniace się milionem kolorów dobroci jaką rozsyłasz zwierzakom.[/QUOTE]
[IMG]http://i159.photobucket.com/albums/t146/AngelInwaiting_2007/PurpleGlitterHearts.gif[/IMG]Ewciu, dziewczyny mają rację, rób swoje! Jesteś jedyna w swoim rodzaju na dogo, a Twoje posty są charakterystyczne i pełne serca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']Ewciu! Wirtualne uściski przesyłam (gifów nie potrafię wstawiac - jestem komputerowe blondi i to ciemne...., ale tu z chęcia wielką bym wstawiła olbrzymie serducho pełne miłości - mam nadzieję że ktoś wstawi takie serducho, olbrzymie i mieniace się milionem kolorów dobroci jaką rozsyłasz zwierzakom).[/QUOTE]

przyłączam się do prośby o serducho dla Ewci:)
PS ja tez nie umiem wstawić

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...