Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

[quote name='ewa gonzales']............................................:shake::shake::shake::shake::shake:... napisze co mam napisac i znikam juz ... dziekuje mimo wszytstko , jestem osoba z wieloma dolegliwosciami , ale sie nie poddaje mimo wszystko , jak zarjestrowalam sie na dogo - troche odzylam , majac nadzieje - i mam ja do teraz i zawsze miec bede , nie oceniajcie nikogo po kolorach , w zyciu brak kolorkow i szczerosci , brak prawdziwego serca , czasem sie pomyle , czasem moze i wpisze nie tak jak trzeba , ale radosci z pieniazkow dla naszych potrzebujacych- sa ogromne postokroc! Czasem wychodze pozno w noc , aby nakarmic bezdomnych , aby nie zawiesc , czasem nawet chodze dzien i noc- zbierajac puszki , aby nie zawiesc tych- ktorzy na mnie czekaja , czasem wedruje gdzies bardzo dalekoooooo, nie majac nawet na bilet - ale wiem , ze obiecalam i starm sie uczynic jak obiecalam, pisac wiele juz nie bede i straszyc gifami ......... niechaj zostanie ku waszej wiadomosci , ze raz tylko zyjemy i trzeba tak zyc- aby serce miec na dloni, obojetne czy sie jest bogatym czy tez biednym bardzo .........[/QUOTE]

Ewa , olej tych co mierzą wszystko miarą pieniądza ...zwierzaki nie zaglądają na konto , na urodę , na status społeczny , zwierzaki zaglądają prosto w serce a twoje serce dla nich jest otwarte na oścież :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Uwierz, że nie miewam problemów z czytaniem ze zrozumieniem - ja rozumiem kto wysyłał, ale ja będąc DT, któremu zależy na psie, w życiu nie pozwoliłabym na rozesłanie czegoś takiego. A tu ewidentnie - chodzi tylko o to, żeby kasa popłynęła - bez skrupułów, bez dobrego smaku. Samo sedno. Alicjo i zacznij się grzeczniej odnosić do ludzi, bo tak pokrzykiwać to możesz na dzieci w przedszkou, a nie na mnie.[/QUOTE]

i ty oczywiście zaraz wiedziałaś że gisic chciała i wiedziała ze faith wysyła takie zaproszenia:roll: ...gratuluję jasnowidzenia ...Sama Gisic napisała , ze zaproszenia bez jej wiedzy były wysyłane , to po 1sze
po 2 gie ...na dzieci JA nie krzyczę , no chyba że ty tak czynisz to sobie pokrzycz

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/milosne10.gif[/IMG]dziekuje sercem powiem wam ...ze ja sie z obcymi kaukazami przez plotki cakluje.....:evil_lol::loveu::loveu:ku zgorszeniu i oslupieniu wlascicieliii:loveu:i serdunka dla was[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/serce6.gif[/IMG] sle z podziekowaniem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales'][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/milosne10.gif[/IMG]dziekuje sercem powiem wam ...ze ja sie z obcymi kaukazami przez plotki cakluje.....:evil_lol::loveu::loveu:ku zgorszeniu i oslupieniu wlascicieliii:loveu:i serdunka dla was[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/serce6.gif[/IMG] sle z podziekowaniem[/QUOTE]


Ewa, ja Cię nie znam. Ale mi Twoje gify i przeróżniaste obrazki nie przeszkadzają. Ja nawet gdybym chciała je wstawić, to nie potrafię. Niestety niektórzy polują wyłącznie na okazje .... Rób swoje dalej i nie czytaj tych bzdur.

Link to comment
Share on other sites

Biedę klepie nie jeden na tym forum ,chorych też nie brakuje. O wielu pewnie nigdy się nie dowiemy bo większość raczej o tym nie pisze publicznie i niczego nie próbuje tym wytłumaczyć ani nie oczekuje z tego powodu współczucia czy specjalnego traktowania....
Sporo ludzi wchodzi tez na forum ( pwp) po cięzkim dniu pracy aby napisać czy przeczytać rzeczy wazne a nie dla zabawy .Nie każdy ma sokoli wzrok i kupę czasu aby czekać na ładowanie "emotkowych" stron.
Jedni chcą aby forum było przede wszystkim słodkie, wesolutkie , kolorowe i miło sie na nim bawiło. Ale sa i inni którym [U]przesadnie[/U] bajeczna kolorowość przeszkadza, rozprasza i utrudnia korzystanie z forum. Niektórych pewnie wręcz irytuje swoją nachalnością graficzną- to juz sprawa wrażliwosci etetycznej wystawionej tu na wielka próbę
Sa na forum działy bardziej "luźne" gdzie można się pobawić , poplotkować pokazać śmieszne fotki, gify . Dział pwp to jak dla mnie dział przede wszystkim roboczy i tu na pewno nie wszyscy wchodzą w celach rozrywkowych . Chyba bardziej na miejscu jest tu więc zwięzłość , rzeczowość i przejrzystość postów
Kolejna juz czysto techniczna sprawa to "pojemność" forum - nie jest nieskończona o czym warto pamiętać.

Mądrze pojęta wolnośc jednostki nigdy nie jest bezwzględna - kończy sie tam gdzie zaczyna ograniczać wolnośc innej jednostki. A wiec w przestrzeni publicznej nie ma tak, że kazdy robi co chce i mu dusza/serce czy ekscentryczny sposób ekspresji dyktuje. Zasady współżycia (abyśmy sie wzajemnie nie zadręczyli ) wymuszają kompromisy.
W pewnych miejscach granice wolności są nawet dokładnie zdefiniowane.
Tu na forum jest to regulamin:
[B]"c) Nadużywanie emotikonek, dużych liter, kolorowych czcionek – jest zakazane – uciążliwe posty będą moderowane lub usuwane.[/B]"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']Biedę klepie nie jeden na tym forum ,chorych też nie brakuje. O wielu pewnie nigdy się nie dowiemy bo większość raczej o tym nie pisze publicznie i niczego nie próbuje tym wytłumaczyć ani nie oczekuje z tego powodu współczucia czy specjalnego traktowania....
Sporo ludzi wchodzi tez na forum ( pwp) po cięzkim dniu pracy aby napisać czy przeczytać rzeczy wazne a nie dla zabawy .Nie każdy ma sokoli wzrok i kupę czasu aby czekać na ładowanie "emotkowych" stron.
Jedni chcą aby forum było przede wszystkim słodkie, wesolutkie , kolorowe i miło sie na nim bawiło. Ale sa i inni którym [U]przesadnie[/U] bajeczna kolorowość przeszkadza, rozprasza i utrudnia korzystanie z forum. Niektórych pewnie wręcz irytuje swoją nachalnością graficzną- to juz sprawa wrażliwosci etetycznej wystawionej tu na wielka próbę
Sa na forum działy bardziej "luźne" gdzie można się pobawić , poplotkować pokazać śmieszne fotki, gify . Dział pwp to jak dla mnie dział przede wszystkim roboczy i tu na pewno nie wszyscy wchodzą w celach rozrywkowych . Chyba bardziej na miejscu jest tu więc zwięzłość , rzeczowość i przejrzystość postów
Kolejna juz czysto techniczna sprawa to "pojemność" forum - nie jest nieskończona o czym warto pamiętać.

Mądrze pojęta wolnośc jednostki nigdy nie jest bezwzględna - kończy sie tam gdzie zaczyna ograniczać wolnośc innej jednostki. A wiec w przestrzeni publicznej nie ma tak, że kazdy robi co chce i mu dusza/serce czy ekscentryczny sposób ekspresji dyktuje. Zasady współżycia (abyśmy sie wzajemnie nie zadręczyli ) wymuszają kompromisy.
W pewnych miejscach granice wolności są nawet dokładnie zdefiniowane.
Tu na forum jest to regulamin:
[B]"c) Nadużywanie emotikonek, dużych liter, kolorowych czcionek – jest zakazane – uciążliwe posty będą moderowane lub usuwane.[/B]"[/QUOTE]


Taks, czy to wywód prawnika:lol: Idąc Twoim tokiem myślenia gify są znakiem firmowym Ewy i używa ich na swoich bazarkach, czyli ma prawa autorskie do swoich gifów. Nie zużywa i nie nadużywa przestrzeni innych ważnych wątków:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Ja powiem krótko - od***ta się od Gonzalesowej.
Mówię za siebie. I za Olka.[/QUOTE]


Popieram,jest to tak fajowa dogomaniaczka,zawsze chętna do pomocy w podrzucaniu bazarków,że te gify w ogóle nie przeszkadzają,a trochę koloru w tym szarym życiu też się przyda ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Ja powiem krótko - od***ta się od Gonzalesowej.
Mówię za siebie. I za Olka.[/QUOTE]
a to uroczo powiedziane
jak widzę folklor w cenie i ten graficzny i ten słowny

nie byłoby całej dyskusji gdyby sama "Poszkodowana" regularnie nie wywoływała akcji poparcia rodzierajacymi serce wyznaniami jak bardzo cierpi, że nie wszyscy są Jej postami zachwyceni. Komu sie nie podoba ma mieć gębę na kłódkę bo przeciez jego odczucia sa zupełnie nie ważne...

Faktycznie nie warto tego tematu ciagnąc bo robi sie żenująco prymitywnie.

Link to comment
Share on other sites

O losie. Czy Wy nie macie innych problemów? Też nie lubię gifów, albo inaczej, zlecistwa zupełnie nie chce mi się ich wstawiać ani używać kolorowych czcionek. Inni lubią. I czemu to ma komuś przeszkadzać. Jak ktoś chce widzieć samą treść, to widzi treść a nie ozdobniki. Tyle wywodów na ten temat????
Zresztą samą treść. Długą pisaną ciągiem też nie najlepiej się czyta.
A tak w ogóle, to ma najbardziej przeszkadzają w czytaniu błędy ortograficzne. Proponuję to zgłosić do moda i zawrzeć w regulaminie. Niektórzy wyciągną z tego pożytek na przyszłość przynajmniej:)
Rozwiniecie temat?

Link to comment
Share on other sites

Jest takie powiedzenie "o gustach się nie dyskutuje"... Tego się trzymajmy. Nikt nikogo nie zmusza do zaglądania na te bazarki.
Jak by każdy miał pisać co nam osobiście się nie podoba to, to forum nie było by o psach, lecz o naszych problemach, związanych z tym co robią inni na tym forum. Dział jest do zgłaszania osób, które nie wywiązały się ze swoich zobowiązań, tego też się trzymajmy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']Chciałam podziękować black_sheep dzięki niej oba bazarki zostały zamknięte, zostałam oskarżona o karmienie psów ziemniakami i resztkami z obiadów oraz za znęcanie psychiczne...
Brak słów...[/QUOTE]
Trochę mnie przeceniasz, to tylko i wyłącznie TWOJA zasługa:)
I proszę, może od teraz pisz prawdę? Jesteś oskarżona o zarabianie na psie, o nabijanie wirtualnego długu, o groźby oddania psa do schroniska jeśli dług się nie spłaci. Robiłaś bazarki cegiełkowe na dług którego nie ma. Żerowałaś na ludzkich uczuciach. I to wszystko zostało potwierdzone [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/197902-Agra-dług-1439zł-ciągle-rośnie-Powrót-do-schroniska-zbliża-się-wielkimi-krokami?p=19279906#post19279906"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/197902-Agra-dług-1439zł-ciągle-rośnie-Powrót-do-schroniska-zbliża-się-wielkimi-krokami?p=19279906#post19279906[/URL]
Jesteś żałosną oszustką, mam nadzieję, że odbiorą Ci psa - twoje źródło utrzymania.

[quote name='Pianka']Aż normalnie się odechciewa[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/shake.gif[/IMG]

Szkoda, że Gisic nie chce współpracować[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG]
Kiedy dostałam powiadomienie do wątku, weszłam i próbowałam załagodzić konflikt, tak żeby każda strona była zadowolona, ale jak widać tego się nie docenia.
Pewnie co niektórzy oczekiwali, że wejdę, walne bana i koniec. Wybaczcie, ale mnie to nie bawi wogóle, każdy dostaje szanse poza tym co mi po banie, jak ona sobie założy nowe konto. Raz już tak zrobiła, nikt jej nie zezwolił na zakładanie nowego konta. Za poprzednie ban poleciał za oszustwa, owszem naprawiła to, ale oszustwo pozostaje oszustwem.
Gisic już dawno powinna dostać bana za kolejne konto, jednak go nie dostała i nie docenia tego, że dostała kredyt zaufania, daje coraz więcej powodów, żeby jej nie ufać.


Gisic twierdzi, że nie ma na utrzymanie Agry, ze chce zwrotu, ale jak już zostało policzone wszystkie wpłaty spokojnie starczyły na karmę i zostało jeszcze ponad tysiąc złotych. Gisic twierdzi, że kupuje jeszcze dodatki i za to chce też zwrotu, dlatego jest dług, no ale chwila z podliczenia wyszło, że został tysiąc, więc dodatki są spłacone. Gisic twierdzi, że zapożyczyła się na Agre i musi to spłacić, no ale z podliczeń wynika, ze Agra jest już spłacona, wiec jeśli Gisic ma jakiś dług to za co inne, może za Milke, może za sama siebie? Nieistotne, ale trudno napisać prawdę, że ma długi za co innego. Nie prościej przyznać się, że chce się zarabiać jakieś grosze na opiece?
W pw do mnie Gisic przyznała, ze z tych 300 zł zostawałyby jej pieniądze. A wiec jednak Gisic chce zarabiać na tym, a wiec chce pełnić role hotelu. Sorry ale dla mnie płatny Dt to Dt tylko za zwrot utrzymania psa, a jak ktoś odpala jeszcze coś dla siebie to jest hotelem.

Gisic ciągle w kółko jedno i to samo, że inni biorą ileś tam za Dt, sorry Gisic to nie Dt, to hotel, który zarabia i jawnie o tym pisze. Jawnie ogłasza swoja usługę, a kto chce to daje tam psa. A że nazywa siebie PDT, to jego sprawa, chyba robi to tylko po to zeby lepiej brzmiało. Ale o tym sie kilka razy ci pisało, a ty dalej swoje. Chcesz zarabiać to ogłoś swoja usługę i niech ktoś ci da psa i za niego płaci.

Gisic twierdzi, że już od dawna tak prowadzi rozliczenia i wcześniej nikt się nie czepiał. tak nie czepiał, bo nie widział. Wiesz ile wątków jest na dogo? Na pewno wiele jest nie rozliczanych, ale wybacz, ja nie policjant, ani detektyw żeby non stop szukać i wszystkich gonić. A do prowadzenia wątków w taki sposób przyczyniają sie sami userzy będący na wątku, którzy nie widzą w tym nic złego

Ciągle Gisic krzyczy, że biedna, że nie ma kasy, jednak na taki post
[I]
Zamieszczone przez tatankas[/I]
[I] Czy te dodatkowe rzeczy to konieczność,jeżeli nie ma na utrzymanie,to się takich rzeczy nie kupuje i tyle,na samej suchej spokojnie przeżyje pies.[/I]

odpowiada tak

[I]Zamieszczone przez Gisic87[/I][I]
"Jeśli nie ma na utrzymanie to się nie kupuje" ale jeśli jakieś dodatkowe pieniążki są to kupujemy
[/I]

czyli jednak ma pieniądze? kupuje dodatki bo ma pieniądze?
przyznam, że jak zobaczyłam ten post to mnie wmurowało[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/shake.gif[/IMG]



Gisic swoim postępowaniem i brakiem mówienia prawdy, że chcesz zarobić (nie istotne na co, czy na Milke czy na siebie, ale jednak) stawia cię w złym świetle, pokazujesz, że nie warto ci ufać.



[B]Chcesz to sobie trzymaj ten dług, niech ci go spłacają osoby broniące cie, umówmy sie że masz z nimi umowe o hotel, przecież nikomu nie będziemy mówić co i komu ma płacić, jego pieniądze, chce to niech płaci. Jednak część userów ma wątpliwości co do twojej uczciwości, dlatego wszystkie bazarki zostają zamknięte i proszę nie zakładać żadnych bazarków na Agre, wszystkie będą usuwane.
W związku z tym prosze też zaprzestać dyskusji o Dt Gisic, niech sobie zbiera na swój hotelik, kto będzie chciał będzie płacił.[/B]


[/QUOTE]

Edited by black_sheep
Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']a to uroczo powiedziane
jak widzę folklor w cenie i ten graficzny i ten słowny

nie byłoby całej dyskusji gdyby sama "Poszkodowana" regularnie nie wywoływała akcji poparcia rodzierajacymi serce wyznaniami jak bardzo cierpi, że nie wszyscy są Jej postami zachwyceni. Komu sie nie podoba ma mieć gębę na kłódkę bo przeciez jego odczucia sa zupełnie nie ważne...

Faktycznie nie warto tego tematu ciagnąc bo robi sie żenująco prymitywnie.[/QUOTE]
Ja nie chcę ciągnąć dłużej dyskusji na ten temat, przeprosiłam, bo przegięłam ze swoim wpisem.
Wszystko zależy od dnia, jednego lubisz te kolorowe obrazki, a innego nie, i mój post pochodził zdecydowanie z tego drugiego przypadku :(
To nie powinien być najważniejszy problem.

A do sprawy Gisic się nie mieszam - tu mam ogromną mieszaninę uczuć...

Link to comment
Share on other sites

A to co:

[COLOR=#000000]Mnie oskarżacie o zarobek na psie a tu? nie krzywdząc oczywiście Ulka12 to co?[/COLOR]
[COLOR=#000000]Wydatki wypisane tak jak u Agry tymczas tyle i tyle i nic więcej na ostatniej stronie pisze o szczepieniach chipie itp i co gdzie faktury??[/COLOR]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/139168-Po-6-latach-w-życia-w-azylu-znalazły-DT!-Brakuje-10-zł-delaracji!"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...zł-delaracji![/URL]

black_sheep osiągnęłaś swój cel...kiedy zabierasz Agrę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']............................................:shake::shake::shake::shake::shake:... napisze co mam napisac i znikam juz ... dziekuje mimo wszytstko , jestem osoba z wieloma dolegliwosciami , ale sie nie poddaje mimo wszystko , jak zarjestrowalam sie na dogo - troche odzylam , majac nadzieje - i mam ja do teraz i zawsze miec bede , nie oceniajcie nikogo po kolorach , w zyciu brak kolorkow i szczerosci , brak prawdziwego serca , czasem sie pomyle , czasem moze i wpisze nie tak jak trzeba , ale radosci z pieniazkow dla naszych potrzebujacych- sa ogromne postokroc! Czasem wychodze pozno w noc , aby nakarmic bezdomnych , aby nie zawiesc , czasem nawet chodze dzien i noc- zbierajac puszki , aby nie zawiesc tych- ktorzy na mnie czekaja , czasem wedruje gdzies bardzo dalekoooooo, nie majac nawet na bilet - ale wiem , ze obiecalam i starm sie uczynic jak obiecalam, pisac wiele juz nie bede i straszyc gifami ......... niechaj zostanie ku waszej wiadomosci , ze raz tylko zyjemy i trzeba tak zyc- aby serce miec na dloni, obojetne czy sie jest bogatym czy tez biednym bardzo .........[/QUOTE]
Ewciu ukłony dla Ciebie :buzi:Jesteśmy z Tobą :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']O losie. Czy Wy nie macie innych problemów? Też nie lubię gifów, albo inaczej, zlecistwa zupełnie nie chce mi się ich wstawiać ani używać kolorowych czcionek. Inni lubią. I czemu to ma komuś przeszkadzać. Jak ktoś chce widzieć samą treść, to widzi treść a nie ozdobniki. Tyle wywodów na ten temat????[/QUOTE]
Ja nie zauważyłam tej treści. Weszłam na bazarek z ciekawości i w połowie się kapnęłam, że to są już posty z rzeczami na sprzedaż ;) I guzik z tych postów wywnioskowałam. To jest oczywiście wybór sprzedających jak wygląda bazar. Ale to rzutuje na sprzedaż - bezwzględnie. Ja bym chciała wiedzieć co mogę zmienić w moich bazarkach żeby więcej było na psy, a nie się obrażać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Ja nie zauważyłam tej treści. Weszłam na bazarek z ciekawości i w połowie się kapnęłam, że to są już posty z rzeczami na sprzedaż ;) I guzik z tych postów wywnioskowałam. To jest oczywiście wybór sprzedających jak wygląda bazar. [B]Ale to rzutuje na sprzedaż - bezwzględnie.[/B] Ja bym chciała wiedzieć co mogę zmienić w moich bazarkach żeby więcej było na psy, a nie się obrażać.[/QUOTE]

Taaa... tylko jak to się ma do tego , że Eva ma czasami większą sprzedaż niż pozostałe "uporządkowane bazarki".:evil_lol:
Fakt trzeba trochę poszukać, za to czuje się wielkie serce.
A w sumie przy innych bazarkach z setkami pozycji dostaję chyba większego oczopląsu.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...