Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

[quote name='fioneczka']a ja tak w kilku słowach prosto do Ewy :)

Ewunia, rób to co robisz i wkładaj w to wszystko tyle serca ile wkładałaś dotychczas.
Nie przejmuj się krytyką, nie jeden z nas skrytykowany został na dogo mniej lub bardziej ;)[/QUOTE]

A raczej - nie ma takiego, który by nie został ;) To tylko forum, trzeba mieć do niego dystans i robić to, co uważa sie za słuszne ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']

BAZARKI OGŁOSZENIOWE. Też ubolewam nad faktem braku wielu osób, które ogłaszałyby darmowo, niestety. (...) czasami 2-3 stronki pokroju gumtree czy tablicy wystarczą, naprawdę ;)[/quote]
też jestem zdania, że wystarczą najbardziej chodliwe portale
swojego czasu fundacyjne psy ogłaszłam namiętnie chyba na 5 portalach
a z braku czasu (i chęci) korzystam z bazarków ogłoszeniowych

[quote name='_ogonek_']
3 x , przykro mi że niestety tak to wygląda :(, jeśli cię to zainteresuje, w mojej sygnaturce jest wątek szczurków.[/quote]
wiem, że jest wątek szczurków na dogo i naprawdę nie mam nic przeciwko bazarkowaniu na inne zwierzaki
ale dziwi mnie iż po mojej uważam, grzecznej sugestii, nie zostało to zamienione w pierwszym poście
a potem jak dojdzie co do czego to bedzie, że rozpętałam aferę bo jestem przeciwna szczurkom ;)


[quote name='bric-a-brac'][IMG]http://i159.photobucket.com/albums/t146/AngelInwaiting_2007/PurpleGlitterHearts.gif[/IMG]Ewciu, dziewczyny mają rację, rób swoje! Jesteś jedyna w swoim rodzaju na dogo, a Twoje posty są charakterystyczne i pełne serca.[/QUOTE]

z ciekawości weszłam sobie na bazarek Ewy
i fakt gifów co niemiara (z czego Ewa jest znana ) ale jest cena i kto za ile kupił i że wysłane itd
a jest wiele bazarków w których brakuje takich inf
osobiście wole czarno na białym wszystko ale pomijają preferencje kolorystyczne wydaje mi sie, że najważniejsza jest rzetelnośc rozliczeń
a czy w miedzyszacie jest 18 gifów czy nie ma ani jednego tak, ze nie idzie nawet rozróżnić gdzie zaczyna się jeden fant a gdzie kończy inny to jest rzeczą drugorzędną

to samo się tyczy rozliczeń na watkach
wydaje mi się,że nie byłoby całej u Gisic gdyby BDT przekształciło sie na DT za zwrot kosztów
wtedy ludzie wiedzieliby na co potzrebne sa pieniądze

wyciąganie psów na siebie ze schronu rozumiem jak najbardziej
bo czasami inaczej się nie da i ta część afery jest moim zdaniem sztucznie rozdmuchana
sama ostatnio byłam DT dla suni zgarniętej z ulicy
rozumując tak jak niektórzy, skoro zgarnęłam ją osobiście z ulicy a nie na czyjąś prośbę to była ona moim psem a nie psem w DT
mało tego skoro tz zaczipował ją na siebie (bo mam takie zboczenie z czipowaniem ;)) to już wogóle jest nasza i niczyja inna
ale ona była u nas na DT i na początku wątku są wszystkie wydatki wet jakie na nią ponieśliśmy (jedzenia jej nie wliczaliśmy do wydatków, bo taka była nasz wola, ze tak to ujmę) i fakt nie ma tam skanów faktur ale w momencie gdyby pojawiła się taka potrzeba jestem w stanie wszystkie wydatki udokumentować, bo faktury zarówno za jedzenie jak i za wizyty wet posiadamy
(nie zrobiłam tego bo wpłat na sunię miałam całą jedną ;))


[quote name='ludwa']
A tak w ogóle, to ma najbardziej przeszkadzają w czytaniu błędy ortograficzne. Proponuję to zgłosić do moda i zawrzeć w regulaminie. Niektórzy wyciągną z tego pożytek na przyszłość przynajmniej:)
Rozwiniecie temat?[/QUOTE]
gdybyś wspomniała o literówka to jako pierwsza zgłosiłabym się do moda o zabanowanie
jakoś tak mi zawsze wychodzi że e mam szybsze od i na klawiaturze ;)
i potem musze sama siebie z 5 razy poprawiać ;)
[quote name='gosia2313']Nie, Pianka wyraźnie napisała :

[B] wszystkie bazarki zostają zamknięte i proszę nie zakładać żadnych bazarków na Agre, wszystkie będą usuwane.[/B][/QUOTE]

myślę, że gdyby Gisic rozliczyła się z wydatków
licząc nawet ogólnie, że karmy poszło tyle i tyle w miesiącu plus tyle i tyle na smaki i prosiłaby tylko o zwrot poniesionych kosztów to nie byłoby problemu z robieniem bazarków
myślę, ze sięgając wstecz na max 2 tyg i robiąc szacunkowe zestawienie kosztów można to odtworzyć

niefortunnie się w tym przypadku stało, że DT zmieniło się samo w PDT na zasadach hotelowania a nie na PDT za zwrot kosztów



[quote name='LadyS']A raczej - nie ma takiego, który by nie został ;) [B]To tylko forum, trzeba mieć do niego dystans i robić to, co uważa sie za słuszne[/B] ;)[/QUOTE]
amen ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']O losie. Czy Wy nie macie innych problemów? Też nie lubię gifów, albo inaczej, zlecistwa zupełnie nie chce mi się ich wstawiać ani używać kolorowych czcionek. Inni lubią. I czemu to ma komuś przeszkadzać. Jak ktoś chce widzieć samą treść, to widzi treść a nie ozdobniki. Tyle wywodów na ten temat????
Zresztą samą treść. Długą pisaną ciągiem też nie najlepiej się czyta.
[B]A tak w ogóle, to ma najbardziej przeszkadzają w czytaniu błędy ortograficzne.[/B] Proponuję to zgłosić do moda i zawrzeć w regulaminie. Niektórzy wyciągną z tego pożytek na przyszłość przynajmniej:)
Rozwiniecie temat?[/QUOTE]
to ja się już sama banuję ;) Bo choć mam różne tytuly naukowe pzred nazwiskiem (jak najbardziej na kierunku humanistycznym zdobyte latami nauki) to literówki i czasem jakieś drobne pomyłki mi się trafiają. To ludzkie się mylić - nawet mój komputer też jest omylny (kiedyś podkreślil mi wyraz "barwinek" i jak chciałam aby pokazał jak powinno się prawidłowo pisac to słowo to dał mi takie coś "bar winek"..... hmmm )
i specjalnie zostawiląm tu kilka literówek które po prostu robię bardzo często.
bądźmy trochę wyrozumiali dla innych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']to ja się już sama banuję ;) Bo choć mam różne tytuly naukowe pzred nazwiskiem (jak najbardziej na kierunku humanistycznym zdobyte latami nauki) to literówki i czasem jakieś drobne pomyłki mi się trafiają. To ludzkie się mylić - nawet mój komputer też jest omylny (kiedyś podkreślil mi wyraz "barwinek" i jak chciałam aby pokazał jak powinno się prawidłowo pisac to słowo to dał mi takie coś "bar winek"..... hmmm )
i specjalnie zostawiląm tu kilka literówek które po prostu robię bardzo często.
bądźmy trochę wyrozumiali dla innych.[/QUOTE]

moja diagnoza: twoj komputer ma szybsze z niż r na klawiaturze
moj też tak ma ale mój ma jeszcze e dużo szybsze niż i ;)
no i ten niesubordynowany control, często wciska się nie wtedy kiedy trzeba ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Ja powiem krótko - od***ta się od Gonzalesowej.
Mówię za siebie. I za Olka.[/QUOTE]
i ja bede jej bronic
wiecie,czesto pisze do niej pv
Ewcia wejdz na moje watki bo mi jakos smutno
to bardzo dobra dziewczyna i szczera
a nie wszyscy to lubią
Nakladamy maski i udajemy kogos innego ...tak jest czesto a Ona jest prawdziwa
taki nasz dogomaniacki Nikifor
Ewcia zyj i bądz na moich wszystkich watkach
wtedy czuje ze zyje kolorowo
mimo tylu spraw na glowie,mimo tylu zwierzakow
Bardzo polubilam dziewczyne...i zwierzeta tez::)

Edited by giselle4
Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']moja diagnoza: twoj komputer ma szybsze z niż r na klawiaturze
moj też tak ma ale mój ma jeszcze e dużo szybsze niż i ;)
no i ten niesubordynowany control, często wciska się nie wtedy kiedy trzeba ;)[/QUOTE]
tak coś w tym stylu :) a do tego jeszcze jakiś niezidentyfikowany skrót który wciskam zazwyczaj po napisaniu całego posta i wszystko mi znika.... ;)

[quote name='rozi']Mnie cudze literówki nie przeszkadzają, natomiast szału dostaję na widok własnych.[/QUOTE]
nie, to u mnie aż tak źle nie jest, ale nie lubię słowotoku i pisania jednym ciągiem bez odstępów
[quote name='giselle4']i ja bede jej bronic
wiecie,czesto pisze do niej pv
Ewcia wejdz na moje watki bo mi jakos smutno
to bardzo dobra dziewczyna i szczera
a nie wszystcy to lubią
Nakladamy maski i udajemy kogos innego ...tak jest czesto a Ona jest prawdziwa
taki nasz dogomaniacki Nikifor
Ewcia zyj i bądz na moich wszystkich watkach
wtedy czuje ze zyje kolorowo
mimo tylu spraw na glowie,mimo tylu zwierzakow
Bardzo polubilam dziewczyne...i zwierzeta tez::)[/QUOTE]
i ja i ja! też z Wami jestem :) :) :)
(Ewa to jedna z niewielu osób - tak są tez i inne, ale bardzo ich mało - które same od siebie dokładają zawsze jakiś gratis do zakupów bazarkowych!)
Też lubię Ewę, choć nigdy Jej nie widziałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']tak coś w tym stylu :) a do tego jeszcze jakiś niezidentyfikowany skrót który wciskam zazwyczaj po napisaniu całego posta i wszystko mi znika.... ;)[/QUOTE]Spróbuj wtedy nacisnąć ctrl+z to powinno się cofnąć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Finlora']Spróbuj wtedy nacisnąć ctrl+z to powinno się cofnąć ;)[/QUOTE]
dzięki :)
muszę sobie zapisać gdzieś na laptopie na kartce, bo czasem coś wcisnę i dostaję szału bo zniknęło. Juz to chyba pisałam - jestem ciemną blondynką komputerową :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']dzięki :)
muszę sobie zapisać gdzieś na laptopie na kartce, bo czasem coś wcisnę i dostaję szału bo zniknęło. Juz to chyba pisałam - jestem ciemną blondynką komputerową :)[/QUOTE]Ja czasami nacisnę jakiś skrót (nie mam pojęcia jaki), przez który klawiatura przestawia mi się na niemiecką :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']to ja się już sama banuję ;) Bo choć mam różne tytuly naukowe pzred nazwiskiem (jak najbardziej na kierunku humanistycznym zdobyte latami nauki) to literówki i czasem jakieś drobne pomyłki mi się trafiają. To ludzkie się mylić - nawet mój komputer też jest omylny (kiedyś podkreślil mi wyraz "barwinek" i jak chciałam aby pokazał jak powinno się prawidłowo pisac to słowo to dał mi takie coś "bar winek"..... hmmm )
i specjalnie zostawiląm tu kilka literówek które po prostu robię bardzo często.
bądźmy trochę wyrozumiali dla innych.[/QUOTE]

a dajże spokój. Już miałam dość o tych giftach i czegoś innego się czepić;) Musiałabym jeszcze przyszłym domom kartkówki robić z ortografii;)

[quote name='3 x']moja diagnoza: twoj komputer ma szybsze z niż r na klawiaturze
moj też tak ma ale mój ma jeszcze e dużo szybsze niż i ;)
no i ten niesubordynowany control, często wciska się nie wtedy kiedy trzeba ;)[/QUOTE]

No. A u mnie caps lock za długo się zatrzymuje i POzdrawiam:)

[quote name='rozi']Mnie cudze literówki nie przeszkadzają, natomiast szału dostaję na widok własnych.[/QUOTE]

To jak u mnie zupełnie. A najgorsze, że znajduję ostnio i błędy ortograficzne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']i ja bede jej bronic
wiecie,czesto pisze do niej pv
Ewcia wejdz na moje watki bo mi jakos smutno
to bardzo dobra dziewczyna i szczera
a nie wszyscy to lubią
Nakladamy maski i udajemy kogos innego ...tak jest czesto a Ona jest prawdziwa
taki nasz dogomaniacki Nikifor
Ewcia zyj i bądz na moich wszystkich watkach
wtedy czuje ze zyje kolorowo
mimo tylu spraw na glowie,mimo tylu zwierzakow
Bardzo polubilam dziewczyne...i zwierzeta tez::)[/QUOTE]

podpisuję się pod tym

i mam pytanie do tych szczekających 'pań' czy którykolwiek pies ucierpiał z powodu jej obrazków, czy sposobu pisania?
Wszyscy dobrze wiemy, że tu liczy się każda złotówka.

Link to comment
Share on other sites

Ewa jest ciepłą, spontaniczną osobą. I doprawdy nie wiem czemu ludzie tak często nie pozwalają drugiemu człowiekowi po prostu "oddychać"... Jeśli kogoś drażni cudzy styl, sposób wyrażania, uzewnętrzniania to przecież każdy może iść w swoją stronę. Przydałoby się jednak trochę empatii. Ewie jest na pewno bardzo przykro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asl']Ewa jest ciepłą, spontaniczną osobą. I doprawdy nie wiem czemu ludzie tak często nie pozwalają drugiemu człowiekowi po prostu "oddychać"... Jeśli kogoś drażni cudzy styl, sposób wyrażania, uzewnętrzniania to przecież każdy może iść w swoją stronę. Przydałoby się jednak trochę empatii. Ewie jest na pewno bardzo przykro.[/QUOTE]

Za to wyraźnie zwiększył się ruch jej bazarek dla Zefirka ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...