Jump to content
Dogomania

Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(


Recommended Posts

No i moja babunia dostała cieczkę...
Już wczoraj zwróciłam uwagę, że coś bardzo się wylizuje, ale śladów na pościeli nie widziałam.
Teraz już co chwilę wycieram podłogę.
Dobrze, że wcześniej byłyśmy ponad 2 godziny w parku i Lonia wyszalała się ze swoim kamyczkiem na trawce. Jeszcze dzień, dwa i raczej nie zaryzykuję dalekich spacerów, bo mogę mieć kilku namolnych adoratorów i po prostu będzie to niemożliwe...

Miałam jutro dzwonić do weta umawiać sterylkę, nie wiem czy w tej sytuacji dzwonić, czy dopiero po...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']mogę ci podrzucić 2 szt umowy adopcyjnej, jeśli byś mnie chciała na kawę zaprosić ;)
(mam po swoich tymczasowych psach i kotach)

w ciągu 2 dni ogłoszenie zostało wyświetlone prawie 80 razy :thumbs:[/QUOTE]

No pewnie Irysku, zapraszam!
Jedynie sobota odpada, bo ma przyjechać do mnie siostra - jeszcze nie wiem o której, ale raczej do południa...
Czy to znaczy, że 80 osób interesowało się Lonią?
Telefonu nie miałam żadnego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Otrzymałam z Fundacji zwrot za 3 ostatnie faktury - czyli kwotę 390 zł.

Isadora7 - bardzo dziękuję!!![/QUOTE]
A resztę rachunków też już wysyłałaś? Bo widzę w Twoim poście, że koszty przekoczyły 500zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']A resztę rachunków też już wysyłałaś? Bo widzę w Twoim poście, że koszty przekoczyły 500zł[/QUOTE]

Tak, wszystkie wysłałam Fundacji. Do zapłaty została jeszcze faktura z pierwszej wizyty Loni i badań krwi i lekarstwa na skórę, na 200zł
Jak napisała Isadora, "to jeszcze nie wszystko", więc to pewnie kwestia czasu...
Miałyśmy wieczorem rozmawiać, ale albo Ciocia Isadora zapomniała, albo dzwoniła, kiedy akurat z Lonią biegałyśmy na spacerkach (co jest bardziej prawdopodobne...).
Może jutro się uda...
Nie wiem, czy to przez cieczkę, ale Lonia dziś stale prosi o wyjście. No i siusia jakby więcej.

Martwię się, bo doktor orzekł, że do sterylizacji trzeba będzie odczekać ze 2 miesiące. Czyli, nie będzie mnie już w kraju i jesli Lonia znajdzie domek, to pójdzie tam niewysterylizowana.

Link to comment
Share on other sites

ana666 już od bardzo dawna nie ma na wątku ,a wchodziła ostatnio na dogo 27 sierpnia.
Mam nadzieję ,że to nie dezercja.
Trzeba malusią intensywnie ogłaszać, może DS się znajdzie do czasu wyjazdu Figuni.
Figuniu czy masz już zwrot wszystkich kosztów poniesionych na Lonię? Łącznie z jedzonkiem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Nadal nic nie wiem...też bardzo się martwię.
Znalazłam nr telefonu do Niej, ale wciąż nie mam odwagi zadzwonić.[/QUOTE].. to podaj mi ten numer i ja zadzwonię :) Figuniu, kupiłam na bazarku u Suni2000 kurtkę czy mogłaby tą kurtkę zawieźć do ciebie a my później już umówimy się co do odbioru ( gdyby paczka była za ciężka to podjechałabym do Ciebie)
To się cieszę że Ciebie jeszcze zobaczę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']ana666 już od bardzo dawna nie ma na wątku ,a wchodziła ostatnio na dogo 27 sierpnia.
Mam nadzieję ,że to nie dezercja.
Trzeba malusią intensywnie ogłaszać, może DS się znajdzie do czasu wyjazdu Figuni.
Figuniu czy masz już zwrot wszystkich kosztów poniesionych na Lonię? Łącznie z jedzonkiem?[/QUOTE]

[quote name='anica'].. to podaj mi ten numer i ja zadzwonię :) Figuniu, kupiłam na bazarku u Suni2000 kurtkę czy mogłaby tą kurtkę zawieźć do ciebie a my później już umówimy się co do odbioru ( gdyby paczka była za ciężka to podjechałabym do Ciebie)
To się cieszę że Ciebie jeszcze zobaczę :)[/QUOTE]

[quote name='irysek']chciałabyś krople dla małej na pchły i kleszcze? do wykorzystania we wrześniu.[/QUOTE]

[quote name='irysek']co do ogłoszenia na gumtree, jest opcja wykupienia "pilne" oraz wyróżnienie na 7dni koszt 16zł i za 10zł podświetlenie. chcesz dla suni któreś z nich?[/QUOTE]
Sama już nie wiem, jak to liczyć. Nie mam zwrotu za pierwszą fakturę (200zł). Ale gdyby przeznaczyć na to pieniądze przelewane bezpośrednio do mnie (231zł), byłoby akurat, z nadwyżką nawet.
Jedzonko plus odpchlenie to właściwie przecież deklarowałam się jako bezpłatny dt - więc nie wiem, czy mogę i powinnam oczekiwać zwrotu...I gdyby tak liczyc, to jestem na plusie (czyli utrzymanie Loni biorę na siebie).

[quote name='anica'].. to podaj mi ten numer i ja zadzwonię :) Figuniu, kupiłam na bazarku u Suni2000 kurtkę czy mogłaby tą kurtkę zawieźć do ciebie a my później już umówimy się co do odbioru ( gdyby paczka była za ciężka to podjechałabym do Ciebie)
To się cieszę że Ciebie jeszcze zobaczę :)[/QUOTE]

Aniu, oczywiście, że tak, niech Sunia2000 podrzuca zakup. Z przyjemnością spotkam się z Tobą!

[quote name='irysek']chciałabyś krople dla małej na pchły i kleszcze? do wykorzystania we wrześniu.[/QUOTE]

[quote name='irysek']co do ogłoszenia na gumtree, jest opcja wykupienia "pilne" oraz wyróżnienie na 7dni koszt 16zł i za 10zł podświetlenie. chcesz dla suni któreś z nich?[/QUOTE]

Irysku, niedawno Lonię odpchliłam (Advantix - 1 sierpnia, więc chyba nie ma takiej potrzeby (jeszcze), zwłaszcza, że się nie drapie. Dziekuję, że o nas pomyślałaś!

Co do ogłoszeń, to zdaję się na Wasze doświadczenie drogie Ciocie - bo ja mam zerowe!!!
Myślałam o kupnie pakietu ogłoszeniowego np. u Ziutki- jest akurat bazarek, ale pojęcia nie mam, jak to działa. Trzeba dostarczyć tekst ale także i fotki - a ja tego nie umiem zrobić...
W ogóle Loni zdałoby się zrobić ładne zdjęcia do ogłoszeń, a tu też klapa...nie mam czym...
Czy lepiej kupić nowy pakiet, czy wyróżniać te, które są - nie mam pojęcia. Zresztą, pewnie nikt tego nie wie, co bardziej byłoby skuteczne.
Przyznam, że od jakiegoś czasu ogarnia mnie zwątpienie i jakieś niefajne uczucie niemocy...

Link to comment
Share on other sites

W moim odczuciu fundacja powinna zwrócić pieniądze za wydatki zafakturowane.Pieniądze , które wpłynęły bezpośrednio do Ciebie miały być na utrzymanie suni czyli jedzenie i wydatki bez faktur.
Postaram się dziś podliczyć wydatki i wpłaty.
Na konto fundacji wpłynęły pieniądze z zaznaczeniem ,że to na Lonię.

Link to comment
Share on other sites

Figuniu może lepiej wyróżnić te które już są! na OLX i Gumtre nie da rady ogłosić podwójnie tego samego ogłoszenia(wiem bo ogłaszałam) ... a do tego na tych portalach, które dopuszczają takie same ogłoszenia... no nie wiem?! ale chyba to nic nie daje!... i nie fajnie to wygląda!... jak co kilka pozycji jest to samo ogłoszenie... to oczywiście tylko moje zdanie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Sama już nie wiem, jak to liczyć. Nie mam zwrotu za pierwszą fakturę (200zł). Ale gdyby przeznaczyć na to pieniądze przelewane bezpośrednio do mnie (231zł), byłoby akurat, z nadwyżką nawet.
Jedzonko plus odpchlenie to właściwie przecież deklarowałam się jako bezpłatny dt - więc nie wiem, czy mogę i powinnam oczekiwać zwrotu...I gdyby tak liczyc, to jestem na plusie (czyli utrzymanie Loni biorę na siebie).

[/QUOTE]Nie tak się umawialiśmy przecież. Pieniądze przesyłane na konto Fundacji miały iść tylko na leczenie, a te bezpośrednio do Ciecie - na życia (jedzenie). Przynajmniej ja tak zrozumiałam i działałam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...