Jump to content
Dogomania

Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(


Recommended Posts

Figuniu, robisz wszystko co możliwe dla Loni :)
jeśli prof Ratajczak jest za drogi to wiadomo że trzeba poszukać innego( te ceny to naprawdę... wolny rynek:shake:)
Jeśli chodzi o Kanzawę to nie znam ,osobiście ale słyszałam że jest dobrym lekarzem, tyle że już przestał być konkurencyjny cenowo, że jego ceny są coraz wyższe! natomiast nie znam dr Szczypki ,będę cały czas z wami i może też skorzystam z wiedzy pana doktora skoro ma takie dobre rekomendacje:) więcej nie wiem kochana co napisać?... bo jestem raczej ostrożna z radami w kwestiach o których mam naprawdę słabe pojęcie!... ja widząc jak bardzo jesteś oddana Loni:loveu: wierzę w nasz babski instynkt( czy potęgę podświadomości) i jestem pewna że wybierzesz dla niej najlepszą z możliwych opcję :) a my będziemy Ciebie wspierać naszymi dobrymi myślami :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[B]Irysek[/B] - też odbieram Go b. pozytywnie, powinno być ok.

[B]Poker[/B] - bardzo chętnie dołączę do Was. Proszę tylko o podpowiedź, jakim tramwajem najlepiej jechać i gdzie wysiąść. Byłoby super, żeby doktor już Sobie Lonię obejrzał. Dziękuję!

[B]Anica[/B] - dziękuję za miłe słowa (jak zawsze...) Twoja pomoc w postaci dobrych myśli i emanująca z Ciebie życzliwość to skarb nieoceniony! Dziękuję!

Jeszcze mi się przypomniało, co do sterylki Loni. Pani doktor mówiła, że nie jest wykluczone, że Lonia jest wysterylizowana. Ranka mogła pięknie sie zagoić i nie zostawić śladu.
Czy może ktoś wie, jak stwierdzić czy sterylka była czy nie - oczywiście poza wystąpieniem cieczki i otwarciem brzuszka...
Strasznie chciałabym, by się okazało, że jest wysterylizowana. Byłaby jedna narkoza mniej!!!

Link to comment
Share on other sites

Do dr Szczypki jadą tramwaje 9,17 , 33, a być może i inne. Trzeba sprawdzić w internecie.
Trzeba by dojechać zerówką do Piastowskiej i przesiąść się na 9 lub 17 i wysiąść przy Mickiewicza .
Postaram się dziś z nim skontaktować.

Link to comment
Share on other sites

Przez remont ulicy jadą na Mickiewicza też inne tramwaje :) Ciekawa jestem jak wizyta przebiegła. Też się chętnie dowiem po czym wiadomo czy sunia miała sterylkę czy nie, bez otwierania brzuszka.
dziś głaskałam koteczkę z koło kubła tą do sterylki :) mam 7 lecznic na liście z talonem, muszę którąś wybrać, zapisać ją i wtedy bym ją w tej klateczce od poker do ciebie przywiozła. z kuwetką i zapasem jedzenia.

Link to comment
Share on other sites

niee, to nie dzikus. przemiła dorosła kotka. chyba znowu w ciąży :roll:
teraz to wolne, więc zapewne zawiozę ją w przyszłym tyg. np poniedziałek? może być?

waham się między lecznicą na Parnickiego, a Orzeszkowej. Przedzwonię jutro do obu i popytam o terminy.
Przy okazji widzenia obfocę sunię :D

Link to comment
Share on other sites

Nie dobrze by się stało gdyby Figunia miała oba pokrojone zwierzaczki u siebie na raz. Ani jednemu ani drugiemu - jak wiemy mała nie bardzo lubi koty - towarzystwo zwierza innego gatunku może nie odpowiadać a stres nie powoduje lepszego gojenia się ran:roll:
Czy Lońcia może załapać jakąś chorobę od kotki? Kotka może wyglądać na zdrową ale...jak żyje na wolności to różnie może być.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Nie dobrze by się stało gdyby Figunia miała oba pokrojone zwierzaczki u siebie na raz. Ani jednemu ani drugiemu - jak wiemy mała nie bardzo lubi koty - towarzystwo zwierza innego gatunku może nie odpowiadać a stres nie powoduje lepszego gojenia się ran:roll:
Czy Lońcia może załapać jakąś chorobę od kotki? Kotka może wyglądać na zdrową ale...jak żyje na wolności to różnie może być.[/QUOTE]... popieram w całości! znajduję nawet więcej, przeciw.... ale nie chcę wymyślać złych... opcji?! ale może powiem tak! już opiekowałam się kilkakrotnie psem po operacji i może być różnie!... przemyśl to dobrze, Figuniu :)

Link to comment
Share on other sites

Ciocie drogie, wysiadł mi kręgosłup. Całą noc wyłam z bólu. Dopiero nad ranem wzięłam tabletkę (nie mogłam wstać...). W tej chwili nie wyobrażam sobie opieki nad dodatkowym zwierzaczkiem, bo nawet koło siebie mi ciężko coś zrobić , poruszam się wolniutko i z trudem

Jak dobrze, że nie trzeba dziś do weta...i że Lonia nie miała operacji...

Link to comment
Share on other sites

Dziś miałam możliwość ja ciachnąć. W poniedziałek bym ją już od Figuni zabrała. No, ale wyszło jak wyszło. Jakiejś innej opcji muszę poszukać.
Dodam, że nie próbuję kotki wcisnąć z lenistwa, tylko w sobotę zostałam z synkiem ostro pogryziona przez kotkę ze schronu, którą wzięłam na DT. Mały narazie boi się kotów. Minie trochę czasu zanim jakiś się u nas w domu pojawi. To tak, żeby wszystko było jasne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Ciocie drogie, wysiadł mi kręgosłup. Całą noc wyłam z bólu. Dopiero nad ranem wzięłam tabletkę (nie mogłam wstać...). W tej chwili nie wyobrażam sobie opieki nad dodatkowym zwierzaczkiem, bo nawet koło siebie mi ciężko coś zrobić , poruszam się wolniutko i z trudem

Jak dobrze, że nie trzeba dziś do weta...i że Lonia nie miała operacji...[/QUOTE]... Figuniu ,przytulam :glaszcze: jeśli masz jeszcze zdrowy żołądek to lepiej nałykaj się jakichś np diclaków ,żeby się czasem jakiś stan zapalny nie rozwinął!

[quote name='irysek']Dziś miałam możliwość ja ciachnąć. W poniedziałek bym ją już od Figuni zabrała. No, ale wyszło jak wyszło. Jakiejś innej opcji muszę poszukać.
Dodam, że nie próbuję kotki wcisnąć z lenistwa, tylko w sobotę zostałam z synkiem ostro pogryziona przez kotkę ze schronu, którą wzięłam na DT. Mały narazie boi się kotów. Minie trochę czasu zanim jakiś się u nas w domu pojawi. To tak, żeby wszystko było jasne.[/QUOTE]... Oj Irysku ,współczuję!... bardzo!... przecież widać że chcesz jak najlepiej, nieraz.... tak po prostu wychodzi:glaszcze:
[B]Jak chcesz rozśmieszyć Pana Boga to opowiedz Mu o swoich planach... [/B]kiedyś usłyszałam:saint1:

Link to comment
Share on other sites

Wychodzi Ci Figuniu bokiem to całe przemeblowanie. Sama mam kłopoty od kilku lat z plecami (zwyrodnienia i do tego co jakiś czas rwa kulszowa) i wiem jak ból potrafi utrudnić najprostsze czynności.
Figuniu zdrowia życzę!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Wychodzi Ci Figuniu bokiem to całe przemeblowanie. Sama mam kłopoty od kilku lat z plecami (zwyrodnienia i do tego co jakiś czas rwa kulszowa) i wiem jak ból potrafi utrudnić najprostsze czynności.
Figuniu zdrowia życzę!:)[/QUOTE]

Siostra też uważa, że wychodzi mój niedawny "taniec z meblami". Pewnie tak, bo też mam kręgosłup w niezbyt dobrym stanie, ale jak nic nie boli to o tym zapominam i wydaje mi się, że mam 20 lat i wszystko mogę...
Dziękuję, b-b i Tobie tez życzę zdrowia! Żadnych bolesnych niespodzianek!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Ja też zdrówka życzę,powracaj do zdrowia.Może jakieś maści zastosuj? Dość skuteczny jest Majamil ale jest na receptę,mi pomaga.[/QUOTE]

Dziękuję Anulko! Już jest lepiej.Zapiszę sobie tą nazwę maści i poproszę lekarza (o ile się doń wybiorę). Najlepiej zaś byłoby zawsze mieć na uwadze i w pamięci proste przesłanie, które przekazał nam M.Rej we fraszce pt. "Szlachetne zdrowie"...
Najczęściej sami sobie krzywdę robimy, przynajmniej ja tak mam...
I Tobie również ZDROWIA życzę!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Figuniu Kochana,majamil są to tabletki nie maść.Maść miałam na myśli bez recepty,są różne rozgrzewające i przeciwbólowe.[/QUOTE]

Acha!
Pomógł mi Aulin, choć już deczko po terminie ważności.
Maścią (ponoć dobra, prosto z Kanady, o nazwie VapoRub) nacierałam się jak tylko pojawił się ból i nie pomogła nic a nic...
Podobno lepiej jest na początku zastosować okłady oziębiające - takie z lodu.
A najlepiej - być zdrowym - czego sobie i wszystkim Ciociom i Wujkom życzę!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...