Jump to content
Dogomania

Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(


Recommended Posts

[quote name='Figunia']Ciociu b-b, chyba muszę prosić jakieś wprawione w pisanie ogłoszeń Cioteczki, bo naprawdę nic sensownego nie przychodzi mi do głowy...

Może Ana666 mogłaby pomóc???

Anetko, tak ładnie napisałaś o Loni na wątku jamniczym, w kilku słowach zmieściłaś istotę sprawy. Ja zaś jestem za rozwlekła, bardzo więc proszę o pomoc w napisaniu tego tekstu dla niej :lol:[/QUOTE]
To ja bardzo proszę do jutra bym tekst potrzebowała :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']To ja dziękuję Tobie, Aniu :lol: :Rose::buzi:
Zapisałam dane, dziękuję i za nie (rzeczywiście podobne :lol:)
Oczywiście termin pasuje, jak najbardziej, przepraszam, że dopiero teraz to piszę...
Myślę, że trafię do pani prof. To będzie Klinika Kardiologii, tak? W razie czego będę pytać i postaram się być tam znacznie wcześniej, żeby się nie stresować w razie czego...[/QUOTE]... to dobry pomysł, żeby być wcześniej jak się idzie pierwszy raz, ja też kilka razy jechałam do pani prof. tramwajem( jeszcze jak można było się wybrać z Jasią na spacerek na smyczy bo teraz już tylko może przejść parę metrów) wysiadałyśmy z 1 czy 12 przy klinice laryngologicznej( tej ludzkiej) i tam już rzut beretem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']To ja bardzo proszę do jutra bym tekst potrzebowała :)[/QUOTE]

To chyba już za późno...
Dopiero uzgodniłam z Anetką, że napisze tekst, ale dopiero jutro...
Mnie się znowu zwaliło trochę przykrych spraw, podpisałam umowę o zmianę sprzedawcy prądu, chciałabym to anulować, ale termin minął i teraz boje się "haczyków"...już jeden wyszedł...oczywiście agent o tym nie powiedział a ja umowy nie przeczytałam, dałam się zagadać, że będzie taniej i super...
Przepraszam, że o tym piszę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']... to dobry pomysł, żeby być wcześniej jak się idzie pierwszy raz, ja też kilka razy jechałam do pani prof. tramwajem( jeszcze jak można było się wybrać z Jasią na spacerek na smyczy bo teraz już tylko może przejść parę metrów) wysiadałyśmy z 1 czy 12 przy klinice laryngologicznej( tej ludzkiej) i tam już rzut beretem :)[/QUOTE]

Aniu, czy piszesz o Klinice Laryngologicznej przy ul, Chałubińskiego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']To chyba już za późno...
Dopiero uzgodniłam z Anetką, że napisze tekst, ale dopiero jutro...
Mnie się znowu zwaliło trochę przykrych spraw, podpisałam umowę o zmianę sprzedawcy prądu, chciałabym to anulować, ale termin minął i teraz boje się "haczyków"...już jeden wyszedł...oczywiście agent o tym nie powiedział a ja umowy nie przeczytałam, dałam się zagadać, że będzie taniej i super...
Przepraszam, że o tym piszę...[/QUOTE]
[quote name='ana666']ja musze wyjechać teraz, napisze tekst bardzo chętnie ale wieczorem, b-b jak za pózno to ja wykupie pakiet dla Loni a Ty jedynie przekaż swój innemu psiakowi:) dziekuję b-b ze pamietasz o naszej jamniczce:)[/QUOTE]

Ziutka mnie zabije:D ale niech bewdzie później :)
Tylko proszę o gotowy tekst, telefon i mail na PW bo mogę przegapić tutaj :oops:
Tylko proszę podajcie jeszcze na jakie województwo - miasto ma być zrobiony:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Ziutka mnie zabije:D ale niech bewdzie później :)
Tylko proszę o gotowy tekst, telefon i mail na PW bo mogę przegapić tutaj :oops:
Tylko proszę podajcie jeszcze na jakie województwo - miasto ma być zrobiony:)[/QUOTE] Bogda kochana jesteś[IMG]http://ekarteczka.pl/grafika/smiles/12.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie Ciocie Jesteście kochane, bo pamiętacie o Lońce i pomagacie nam.

Kilka dni temu wysłałam do Fundacji pierwszy rachunek na 200zł, mam już następny (za remont buźki) na 150zł a w piątek wizyta u kardiologa - kolejne koszty. Być może trzeba będzie zrobić usg klatki piersiowej - to oczywiście zależy od tego, co p. prof. u Loni wysłucha.
Ponieważ Lonia ma guzki na brzusiu a niedawno wymacałam jeszcze spory guzek z boku...pani dr sugeruje, by wykonać rtg płuc. Już zadzwoniłam i od razu w piątek będziemy prześwietlać Loni płucka...Koszt (moim zdaniem) ogromny, bo aż 120zł...nie sądziłam, że to będzie aż tyle...
Zatem na piątek muszę przygotować ok. 300zł. Przyznam, że te koszty mnie już przerażają...a to przecież nie koniec, bo prawdopod. będą leki, i w niedlugim czasie sterylka i usuwanie guzków.
Kilka dni temu odpchliłam ją, bo bardzo się drapała. Z obcinaniem pazurków zapłaciłam 10zł. Lonia tak wetowi się spodobała,że kiedy usłyszał jej historię (że szuka domu) i zaproponowalam Mu, że jest do wzięcia ;), to poprosił o mój nr telefonu, mówiąc, że będzie mówił o niej znajomym ludziom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']A ja czekam dzisiaj na teksty do ogłoszeń bo obiecałam, że dzisiaj podeślę a od jutra do wieczora niedzieli nie będzie mnie - jedziemy pomóc malować córce mieszkanie :)[/QUOTE]

Mam nadzieję, że Anetka już podesłała ten tekst, choć trochę się obawiam, że mogło coś Jej wypaść, bo nic nie pisze tutaj...
Gdybym wiedziała że tekstu nadal nie ma, coś bym skleciła...
Bardzo proszę, b-b nie gniewaj się, jeśli tak się stało (i tekstu nie ma)...

Link to comment
Share on other sites

Irysku - dziękuję za przelew !!!:lol:

Pozdrawiam wszystkie Cioteczki i donoszę uprzejmie z wielką radością, że płucka Loni są czyste. Cytuję: "Pola płucne prawidlowe. Sylwetka serca, śródpiersie, tchawica oraz jama opłucnej prawidłowe. Nie stwierdzono cech obecności zmian metastatycznych w klatce piersiowej".

Natomiast, jak chodzi o serduszko, to rzeczywiście są szmery. Znowu cytuję:
"Klinicznie: Szmer III/V nad mitralną. Badanie echokardiograficzne: istotna niedomykalność mitralna.Zachowana czynność komory lewej."

Lonia może być poddana narkozie. Dostała lekarstwo - za darmo. Do kontroli za pół roku.

Przyszłyśmy do domu po kilku godzinach spędzonych na Klinikach i obie wymęczone zasnęłyśmy sobie...
Teraz jeszcze tylko sterylka, usuwanie guzków i dziewczyna gotowa do adopcji...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Mam nadzieję, że Anetka już podesłała ten tekst, choć trochę się obawiam, że mogło coś Jej wypaść, bo nic nie pisze tutaj...
Gdybym wiedziała że tekstu nadal nie ma, coś bym skleciła...
Bardzo proszę, b-b nie gniewaj się, jeśli tak się stało (i tekstu nie ma)...[/QUOTE]
Kochana nie gniewam się bo wiem ,że życie lubi płatać figle:)

Przeproszę Ziutkę za opóźnienie i będzie OK:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254548[/URL] przesłałam 200zł dla Loni na konto Fundacji SOS jamników. Końcówkę z bazarku rozliczę pod koniec sierpnia bezpośrednio do Figuni na bieżące wydatki dla Loni.[/QUOTE]

Pięknie dziękujemy Cioci za tak znaczną pomoc :multi::lol::iloveyou::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Kochana nie gniewam się bo wiem ,że życie lubi płatać figle:)

Przeproszę Ziutkę za opóźnienie i będzie OK:)[/QUOTE]

Ale, czy Anetka podesłała już tekst??? bo bardzo już się denerwuję...
Kochana Jesteś Ciociu, że się nie gniewasz, przepraszam raz jeszcze że tak długo czekasz.

Link to comment
Share on other sites

[B]Ciociu Anica[/B] :lol:- jeszcze raz serdecznie dziękuję za zorganizowanie tej wizyty.:lol::buzi::Rose::iloveyou:
Pani profesor jest przemiłą osobą a co bardziej istotne, widać, że także świetnym fachowcem.
Odpowiadała na wszystkie pytania, do Loni podeszła z sympatią i sercem...
Bardzo się cieszę, że jak chodzi o sprawy sercowe Loni, wiemy na czym stoimy i to tak na "mur-beton".

[B]ewa gonzales [/B]:lol:- pozdrawiamy Ciocię z radością że o nas pamięta i także trzymamy kciuki za wszystkie życiowe sprawy!!!:bye::buzi::kciuki:

[B]Hope2 [/B]- ślicznotka miała dzisiaj sesję zdjęciową :lol:...Niebawem Ciocia Poker przedstawi nowe fotki ślicznotki...

Edited by Figunia
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...