Jump to content
Dogomania

Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(


Recommended Posts

[quote name='irysek']przywiozłam właśnie pluszaka od babci, w którym Maciek podczas zasypiania wydłubał dziurkę w brzuchu. wzięłam z przeznaczeniem dla psów, mogę podarować ją Lońci szczerbolci.[/QUOTE]

Lonia wlaśnie leży rozciągnięta na swoim nowiutkim poslanku. Oba są tak piękne, że będą tylko na tapczanach, na podłogę szkoda mi je położyć... Zabawki też udane! Najbardziej spodobał się misio. A jak warczała na mnie, gdy udawałam, że chcę go jej zabrać...:mad:

Dziękujemy pięknie za wszystkie dary!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Lonia wlaśnie leży rozciągnięta na swoim nowiutkim poslanku. Oba są tak piękne, że będą tylko na tapczanach, na podłogę szkoda mi je położyć... Zabawki też udane! Najbardziej spodobał się misio. A jak warczała na mnie, gdy udawałam, że chcę go jej zabrać...:mad:

Dziękujemy pięknie za wszystkie dary!!!:lol:[/QUOTE]

Czyli nie potrzebnie zamówiłam tak, nie wiem czy uda mi się odwołać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Czyli nie potrzebnie zamówiłam tak, nie wiem czy uda mi się odwołać[/QUOTE]

Szkoda, że dopiero teraz czytam...ale i tak nie bardzo sama wiem, co napisać.
Mnie się marzyło dla Loni takie siedlisko (na jej rozmiar) , czasem widzę takie na fotkach. Piesek ma jakby malutki tapczanik, czy fotelik z oparciem i jest to sztywne.
Te zaś dwa posłanka to rodzaj dywaników, oba świetne, jeden to podwójne sztuczne futerko a drugi gąbeczka w poszewce. I właściwie to nie bedę sie już upierać na inne cuda...więc jesli to tylko możliwe, to proszę Isadoro odwołaj zamówienie, chyba, że przyda sie dla inszej bidy...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Same dobre wiadomości u Loni :loveu: tak naprawdę to nie trzeba wiele szukać wystarczy spojrzeć na sunieczkę i wszystko jasne!.... pięć ząbków .... to dużo, ale jak są zepsute to.... musowo!... a co z przetoką?.... może trzeba jeszcze raz (jak już Lonia jest w lepszej kondycji) prosić profesora o opinę w tej sprawie? profesor jest teraz w każdy poniedziałek i bywa też w tygodniu, najlepiej jest zadzwonić po 15 i się umówić( wiem bo byłam z Jasią ,słoneczko jej już niestety nie służy! przestraszyła nas bardzo)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']Same dobre wiadomości u Loni :loveu: tak naprawdę to nie trzeba wiele szukać wystarczy spojrzeć na sunieczkę i wszystko jasne!.... pięć ząbków .... to dużo, ale jak są zepsute to.... musowo!... a co z przetoką?.... może trzeba jeszcze raz (jak już Lonia jest w lepszej kondycji) prosić profesora o opinę w tej sprawie? profesor jest teraz w każdy poniedziałek i bywa też w tygodniu, najlepiej jest zadzwonić po 15 i się umówić( wiem bo byłam z Jasią ,słoneczko jej już niestety nie służy! przestraszyła nas bardzo)[/QUOTE]

Biedna Jasieńka, no i Wy także. Tego szalonego słoneczka chyba wszyscy mamy dosyć...Nie ma to, jak umiar...Dobrze, że dziś w końcu można odetchnąć. tak fajnie pochłodniało...

Co do Loni, to teraz czeka ją wizyta u kardiologa, bo wetka przed zabiegiem osłuchała jej serduszko i stwierdziła szmery. Chyba będzie musiała brać leki na to serduszko.
Potem usg jamy brzusznej, może i rtg (choć wetka nie widzi potrzeby) i dopiero ewent. sterylka, usuwanie guzków. Tak więc przetoka musi poczekać...Szczerze mówiąc, to wolałabym by już po sterylce dać jej spokój, bo chyba tą przetoką może żyć. Za dużo tych zabiegów w krótkim czasie...
No chyba, że będzie to bezwzględnie konieczne...zobaczymy...

Może któraś z Cioć ma namiary na dobrego kardiologa. Wiem o prof. Pasławskiej, ale chyba do Niej trudno się dostać...

Link to comment
Share on other sites

Figuniu, jeśli kardiolog to tylko prof Pasławska!!! oprócz tego że jest wyjątkowo dobrym lekarzem to jeszcze jest dobrym, ciepłym człowiekiem! ja bardzo ufam Pani profesor , Jasia też jest pod opieką Pani doktor, mam komórkę więc możesz spróbować się zarejestrować :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']Figuniu, jeśli kardiolog to tylko prof Pasławska!!! oprócz tego że jest wyjątkowo dobrym lekarzem to jeszcze jest dobrym, ciepłym człowiekiem! ja bardzo ufam Pani profesor , Jasia też jest pod opieką Pani doktor, mam komórkę więc możesz spróbować się zarejestrować :)[/QUOTE]

Wiem kochana, że to wielka, uznana sława. Czy zgodzi się Lonię przyjąć?? Ponoć nie jest to takie łątwe, dostać się do Niej, a też boję się, że ceny za wizytę może mieć "odpowiednie".
A to dość istotna sprawa...

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#ff0000]Fundacja SOS dla Jamników serdecznie zaprasza , oglądanie nic nie kosztuje :), a zakup daje lepsze życie naszym podopiecznym :loveu: : [/COLOR]
[SIZE=4]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254587-LATO-lato-wsz%C4%99dzie-oszala%C5%82o-zwariowa%C5%82o-do-18-08-14-do-godz-22-00[/url]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Oj, to trzeba zaglądnąć tam koniecznie!!!:lol:


Właśnie wpisałam w rozliczeniach kolejną darowiznę od Cioci Poker - 50zl .:multi: Siedzi na koncie już od 28 lipca...

Serdecznie dziękujemy kochanej Cioci!!!!:loveu::Cool!::bigcool::buzi::angel::iloveyou::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Szkoda, że dopiero teraz czytam...ale i tak nie bardzo sama wiem, co napisać.
Mnie się marzyło dla Loni takie siedlisko (na jej rozmiar) , czasem widzę takie na fotkach. Piesek ma jakby malutki tapczanik, czy fotelik z oparciem i jest to sztywne.
Te zaś dwa posłanka to rodzaj dywaników, oba świetne, jeden to podwójne sztuczne futerko a drugi gąbeczka w poszewce. I właściwie to nie bedę sie już upierać na inne cuda...więc jesli to tylko możliwe, to proszę Isadoro odwołaj zamówienie, chyba, że przyda sie dla inszej bidy...:lol:[/QUOTE]

Udało się wstrzymać. Powiedzcie co jeszcze Loni potrzebne? Chcemy jej coś dać tak po prostu od nas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fundacja SOS dla Jamników']Udało się wstrzymać. Powiedzcie co jeszcze Loni potrzebne? Chcemy jej coś dać tak po prostu od nas.[/QUOTE]

Kochani Jesteście!!! :lol:Ale nie przychodzi mi nic do głowy poza jedynie takimi drobiazgami jak:
DOM! Taki Najlepszy, na całe życie. Gdzie będzie kochana, zaopiekowana, gdzie będą wzruszać się jej widokiem i tylko nosić na rękach i przytulać...:lol:
sztuczna szczęka, bo ząbków malutko zostało...
odjąć choć z 5 lat i wymazać z pamięci, to co było straszne i złe...

A tak poważnie, to naprawdę Lonia chyba wszystko ma. Ma smyczkę, szeleczki, posłanka, zabaweczki.jedzonka chyba też pod dostatkiem i nie najgorsze, choć nie wiem, czy by to potwierdziła...:p

Dziękuję w imieniu Loni za chęć obdarowania kruszyny...:multi::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']wątek koteczków, które może zyskają przy okazji naszej wizyty u Babuni

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254674-Poldek-i-Elza-z-wrocławskiego-schronu-szukają-domów?p=22336050#post22336050[/URL][/QUOTE]

Pędzę zobaczyć te ślicznoty biedne.
Kochana Jesteś Irysku, bo znacznie zwiększasz ich szansę na dom :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Wiem kochana, że to wielka, uznana sława. Czy zgodzi się Lonię przyjąć?? Ponoć nie jest to takie łątwe, dostać się do Niej, a też boję się, że ceny za wizytę może mieć "odpowiednie".
A to dość istotna sprawa...[/QUOTE]... jeśli chcesz to mogę jutro zadzwonić i spytać, ale pierwsza wizyta to pewnie będzie ok150zł ( USG ,wywiad i dokładne osłuchanie?! ) czy Lonia ma już jakieś badania w tym kierunku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Kochani Jesteście!!! :lol:Ale nie przychodzi mi nic do głowy poza jedynie takimi drobiazgami jak:
DOM! Taki Najlepszy, na całe życie. Gdzie będzie kochana, zaopiekowana, gdzie będą wzruszać się jej widokiem i tylko nosić na rękach i przytulać...:lol:
sztuczna szczęka, bo ząbków malutko zostało...
odjąć choć z 5 lat i wymazać z pamięci, to co było straszne i złe...

A tak poważnie, to naprawdę Lonia chyba wszystko ma. Ma smyczkę, szeleczki, posłanka, zabaweczki.jedzonka chyba też pod dostatkiem i nie najgorsze, choć nie wiem, czy by to potwierdziła...:p

Dziękuję w imieniu Loni za chęć obdarowania kruszyny...:multi::lol:[/QUOTE]
ubranko z kolekcji Sopelka:razz: lato nie trwa wiecznie, a coś na chłody by się laluni przydało ;) albo przesliczna chusta z napisem "szukam domu"?

Link to comment
Share on other sites

Legowisko by się przydało.Wiem z mojego doświadczenia,że psiaki legowisko traktują jako swój azyl,bezpieczne miejsce,swoje miejsce i tylko swoje.W legowisku czują się bardzo dobrze a szczególnie z mięciutkim kocykiem czy kołderką.Ubranko też by się bardzo przydało,niedługo nastąpi jesień a wraz z nią ochłodzenie i deszcz.Szczególnie psiakom jest zimno rano i wieczorem.
Figuniu szkoda,że zrezygnowałaś z oferty pomocy Fundacji.Lola na pewno by się czuła bardzo dobrze w swoim legowisku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']ubranko z kolekcji Sopelka:razz: lato nie trwa wiecznie, a coś na chłody by się laluni przydało ;) albo przesliczna chusta z napisem "szukam domu"?[/QUOTE]
na zimę to musi Ds znaleźć, bo przecież Figunia wyjeżdża koło października na zimowe miesiące

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']... jeśli chcesz to mogę jutro zadzwonić i spytać, ale pierwsza wizyta to pewnie będzie ok150zł ( USG ,wywiad i dokładne osłuchanie?! ) czy Lonia ma już jakieś badania w tym kierunku?[/QUOTE]

To proszę, kochana spróbuj Lonię zapisać na wizytę. W końcu do kardiologa iść raczej musi, więc byłoby wspaniale, żeby to był tak dobry lekarz.
Lonia nie ma żadnych badań "serduszkowych", tylko te badania krwi, nic więcej.
Bardzo, bardzo dziękuję - nawet jeśli się nie uda dostać do pani prof......:lol:

Link to comment
Share on other sites

Oj, szkoda, że Ciocie nie podpowiedziały mi wcześniej tych rzeczy...
Mnie się wydawało, że ma wszystko, a faktycznie jakaś ciepła kurteczka, chroniąca przed deszczem, chłodem by się przydała.
Irysku, Lonia dostała od Poker fajniusi sweterek-golfik. Ale na deszcz nie ma nic, że o śniegu nie wspomnę.
Chusta - też fajny pomysł. Choć na razie wszystkim ludziom którzy się nią bardziej czy mniej zachwycają, mówię, że jest do wzięcia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Legowisko by się przydało.Wiem z mojego doświadczenia,że psiaki legowisko traktują jako swój azyl,bezpieczne miejsce,swoje miejsce i tylko swoje.W legowisku czują się bardzo dobrze a szczególnie z mięciutkim kocykiem czy kołderką.Ubranko też by się bardzo przydało,niedługo nastąpi jesień a wraz z nią ochłodzenie i deszcz.Szczególnie psiakom jest zimno rano i wieczorem.
Figuniu szkoda,że zrezygnowałaś z oferty pomocy Fundacji.Lola na pewno by się czuła bardzo dobrze w swoim legowisku.[/QUOTE]

No to żałuję Anulko, że zrezygnowalam. Ale dostałam dwa posłanka i o tym napisałam, więc nie chciałam być zachłanną chytruską i wołać o trzecie...nie wypada chyba tak...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...