Jump to content
Dogomania

Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(


Recommended Posts

[quote name='agat21']Biedna szczerbułka z Loni.
Ale najważniejsze, że już po zabiegu i wszystko ok.[/QUOTE]

Szczerbulka radzi sobie dzielnie!
Spotkałyśmy właśnie na spacerku przecudnej urody kota. Dorosły, wielki tygrys...I przyszedł do mnie na pieszczoty. Jak Lońka go zobaczyła, zjeżyła się i dawaj z warkotem...i straszy tą resztką zębów. choć on większy od niej..
Kot na szczęście ma domek - mieszkanie na takim niziutkim parterze, więc często siedzi na oknie lub na trawniku - piszę, żeby Ciocie się nie martwiły, że kolejną bidę wynalazłam. Choć kocich bid w tej dzielnicy nie brakuje...

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się bardzo, ze u Lonieczki wszystko dobrze, pewnie nawet nie zauważyła, że ma mniej zabków, chociaż kto to wie:) Moja Pomidorcia przed znoszeniem jej na spacerek długo się dziś w lustrze sobie przyglądała. I nawet swój uśmiech oceniała, Pozdrawiamy serdecznie i z wieloma całusami dla Ciebie i przytulaneczki:calus::calus::calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']Cieszę się bardzo, ze u Lonieczki wszystko dobrze, pewnie nawet nie zauważyła, że ma mniej zabków, chociaż kto to wie:) Moja Pomidorcia przed znoszeniem jej na spacerek długo się dziś w lustrze sobie przyglądała. I nawet swój uśmiech oceniała, Pozdrawiamy serdecznie i z wieloma całusami dla Ciebie i przytulaneczki:calus::calus::calus:[/QUOTE]

Ważne, że nic już nie boli, gryźć można całą paszczą :lol: i na szczęście trochę ich jeszcze zostało...
Pomidorcia maleńka jest cudna!:loveu: Pamiętam fotkę Twojej gromadki na kanapie i pytanie, który psiak wygląda na najbardziej szczęśliwego (jakoś tak...) - już wtedy się w niej zakochałam :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']Caluski dla laluni :buzi: :buzi:
Figuniu jak znosicie te str upaly ....
sciskam :iloveyou:[/QUOTE]

My też Ciocię całujemy!:buzi: i pozdrawiamy :bye::calus:

Upały - w mieście to jest męka, wiadomo, ciężko jest...ale to już " z górki" , niebawem znowu będziemy tęsknić za słonkiem i ciepełkiem...

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]Kochani bardzo przepraszam ale upały mnie wykończyły. Pracuję teraz na noce wiec w tygodniu nie mam czasu i dwa dni byłam w hoteliku bo mamy nowych podopiecznych, trzeba było poznać, foty zrobić i ustalić plan działania. Wróciłam wykończona. A ja jestem taki Prezes który uważa za stosowne znać swoije jamniki i bywać w hotelikach a nie po roku jak coś pęknie wylewać łzy. [B]Poniżej SKARPETA LONI
[/B]
[B]no i z tego co uslyszłąm brakuje jej legowiska. Poproszę dane do wysyłki i Loni dostanie od Fundacji SOS dla Jamnikó legowisko bez obciążania jej skromnego subkonta.[/B][/SIZE]


[TABLE="width: 500"]
[TR]
[TD]:loveu:
[/TD]
[TD][B]ANETA Z.
[/B][/TD]
[TD="align: right"][B]120,00
[/B][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]:loveu:
[/TD]
[TD][B]ANETA i PRZEMYSŁAW J.
[/B][/TD]
[TD="align: right"][B]30,00
[/B][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]:loveu:
[/TD]
[TD][B]PAULINA T.
[/B][/TD]
[TD="align: right"][B]20,00
[/B][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]:loveu:
[/TD]
[TD][B]ELŻBIETA W.
[/B][/TD]
[TD="align: right"][B]58,00
[/B][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]:loveu:
[/TD]
[TD][B]MAŁGORZATA K.
[/B][/TD]
[TD="align: right"][B]20,00
[/B][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD="align: right"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD="align: right"][B]RAZEM
[/B][/TD]
[TD="align: right"][B]248,00
[/B][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Ważne, że nic już nie boli, gryźć można całą paszczą :lol: i na szczęście trochę ich jeszcze zostało...
[B]Pomidorcia maleńka jest cudna!:loveu: Pamiętam fotkę Twojej gromadki na kanapie [/B]i pytanie, który psiak wygląda na najbardziej szczęśliwego (jakoś tak...) - [B]już wtedy się w niej zakochałam :multi:[/B][/QUOTE]
No cudeńko z niej, nie można się nie zakochać. :) I te maniery.. brak słów, by zachwyt wyrazić. Malutkie sunieczki takie właśnie bywają. Pomidorcia pewnie by się chętnie zaprzyjaźniła z Lolunią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][SIZE=3]Kochani bardzo przepraszam ale upały mnie wykończyły. Pracuję teraz na noce wiec w tygodniu nie mam czasu i dwa dni byłam w hoteliku bo mamy nowych podopiecznych, trzeba było poznać, foty zrobić i ustalić plan działania. Wróciłam wykończona. A ja jestem taki Prezes który uważa za stosowne znać swoije jamniki i bywać w hotelikach a nie po roku jak coś pęknie wylewać łzy. [B]Poniżej SKARPETA LONI
[/B]
[B]no i z tego co uslyszłąm brakuje jej legowiska. Poproszę dane do wysyłki i Loni dostanie od Fundacji SOS dla Jamnikó legowisko bez obciążania jej skromnego subkonta.[/B][/SIZE]


Dziękujemy za podanie stanu Loninej Skarpety.
Nieźle, jak na tak małego szkraba...
Jeszcze dojdzie wpłata Cioci Marudy666 - 85zł :multi:
Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim Osobom wspierającym Lonię :loveu:

Dziękuję także za legowisko dla jamnisi!!!!:multi: Zaraz wyślę swoje dane, na PW...:lol:

Edited by Figunia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']No cudeńko z niej, nie można się nie zakochać. :) I te maniery.. brak słów, by zachwyt wyrazić. Malutkie sunieczki takie właśnie bywają. Pomidorcia pewnie by się chętnie zaprzyjaźniła z Lolunią.[/QUOTE]

Aga, masz przekochane psiaczki. Każdy w innym typie, ale wszystkie niezwykłe i jedyne...No i masz też bardzo pojemne serduszko...dla każdego jest w nim miejsce i wystarczająca ilość miłości, troski, zachwytu...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']jeszcze co do finansów, chciałam przypomnieć że nie nie wzięłam od fundacji deklarowanego 100zł na transport tylko przekazałam na leczenie ;)[/QUOTE]
Tu są chyba też pieniążki z moich dwóch bazarków, które miałaś wpłacić?:)
Bo zgłupiałam :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']kochana b-b wplata do Anety Z to ode mnie, z dwóch Twoich bazarków(coś koło 103zł)plus 15,30zł z mojego i zaokrągliłam do pełnej kwoty:)[/QUOTE]
Przepraszam:oops:...Nie pamiętałam ,że Aneta Z to Ty a i kwoty mi nie pasowały:roll:

Link to comment
Share on other sites

Witam się cieplutko po urlopie[IMG]http://www.ofon.net/images/smilies/a015.gif[/IMG]
nadrobię zaległości bo tym razem nie miałam dostępu do netu i jeszcze do tego padł mi telefon( chyba system operacyjny) nie miałam dostępu do numerów telefonów a tak sobie obiecałam że będę dzwonić, pytać, serdeczności słać:iloveyou: ale myślami byłam z Wami!... każdego dnia;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']Witam się cieplutko po urlopie[IMG]http://www.ofon.net/images/smilies/a015.gif[/IMG]
nadrobię zaległości bo tym razem nie miałam dostępu do netu i jeszcze do tego padł mi telefon( chyba system operacyjny) nie miałam dostępu do numerów telefonów a tak sobie obiecałam że będę dzwonić, pytać, serdeczności słać:iloveyou: ale myślami byłam z Wami!... każdego dnia;)[/QUOTE]to zapraszam Cię na rymowankowy bazar :) Tyle pięknych wierszy juz powstało, ze warto poczytać , a 50% zebranych pieniędzy dla Loni będzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']przywiozłam właśnie pluszaka od babci, w którym Maciek podczas zasypiania wydłubał dziurkę w brzuchu. wzięłam z przeznaczeniem dla psów, mogę podarować ją Lońci szczerbolci.[/QUOTE]

Podejrzewam, że ta dziurka będzie w sam raz pasowała do kiełka Loninego...:lol:

Ofiarodawczyniom dziękujemy serdecznie, a czy Maciuś sie zgodził???:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']Witam się cieplutko po urlopie[IMG]http://www.ofon.net/images/smilies/a015.gif[/IMG]
nadrobię zaległości bo tym razem nie miałam dostępu do netu i jeszcze do tego padł mi telefon( chyba system operacyjny) nie miałam dostępu do numerów telefonów a tak sobie obiecałam że będę dzwonić, pytać, serdeczności słać:iloveyou: ale myślami byłam z Wami!... każdego dnia;)[/QUOTE]

Witamy Cię Aniu serdecznie i z radością, choć powrót z urlopu to sprawa smutna nieco...
Bardzo dobrze, że mogłaś odpocząć także i od spraw dogomaniackich...mam nadzieję, że wypoczynek był udany pod każdym względem i tylko za krótki....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']to zapraszam Cię na rymowankowy bazar :) Tyle pięknych wierszy juz powstało, ze warto poczytać , a 50% zebranych pieniędzy dla Loni będzie[/QUOTE]... Pięknie dziękuję za zaproszenie, jasne że będę :loveu: skorzystam jutro, dzisiaj jeszcze próbuję ratować dane z telefonu:roll:

[quote name='Figunia']Witamy Cię Aniu serdecznie i z radością, choć powrót z urlopu to sprawa smutna nieco...
Bardzo dobrze, że mogłaś odpocząć także i od spraw dogomaniackich...mam nadzieję, że wypoczynek był udany pod każdym względem i tylko za krótki....[/QUOTE]... O to,to!....Figuniu, trafniej nie można było:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...