Jump to content
Dogomania

Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(


Recommended Posts

Serek jest w porządku i super, jak wszystko inne...Dziekuję raz jeszcze, ale - naprawdę niepotrzebnie Kochana, robisz Sobie taki kłopot i wydatek...Jest mi głupio, bo wiem, jak ciężko pracujesz na każdy grosik...masz uczącego się dzieciaka i możesz liczyć tylko na Siebie...A ja mam stały emerycki dochód i niczego sobie nie odmawiam. Inna sprawa, że potrzeby mam takie mini mini...

Oznajmiam wszem i wobec, że Lonia dostała od Cioci Ewy 25 złotych :multi::loveu: !!!
W skarbonce Loni jest już 45 złociszy!!!!
Dziękujemy serdecznie!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']W pierwszym poście chyba nie są odnotowane wpłaty na konto fundacji, prawda? Bo cuś mało tych pieniążków, ja też jakiegoś grosika wpłaciłam, a nie widzę tej wpłaty. Ile na ten moment jest zebranej kaski?[/QUOTE]

Paulinko, ja przyznaję się jedynie do tych 45 zł.
Nie mam pojęcia, kto ile wpłacił na Fundację...i w ogóle jak to działa, jakie są zasady rozliczania w takiej sytuacji...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Do mnie w końcu wpłynęły wszystkie pieniądze z bazarków.Proszę o podanie nr konta.Postaram się dziś wpłacić.
A jak Lonia się sprawuje?[/QUOTE]

O Loni można tylko w samych superlatywach.
Jest zupełnie niekłopotliwa a urocza, przymilna, słodka. Kradziejka serc...
Posłuszna, lata sobie luzem ale wystarczy zawołać, już jest przy nodze.
Przytula się i strasznie chce lizać, buziaczki dawać...
Wsuwa jedzonko bez szemrania, wszystko jest dobre i smakuje, nawet jabłuszko, wisienka, których wcześniej nie bardzo chciała...oczywiście nie zmuszam, tylko częstuję, bo jak sama jem, a ona robi stójkę i macha łapkami - to pokazuję, co jem i zazwyczaj już wszystko zmiata...
W czwartek planuję iść do pani doktor, zobaczymy, co powie na Lonię-pulpecika, jak oceni stan skóry i co bedziemy dalej czynić, by poprawic Loniny żywot...
Acha, złapałam cos łażącego mi po ręce. Ani chybi, pchła...a Lonia zaczęła sie podgryzać, więc będziemy kropić się i odpchliwać....:cool3:

Już piszę PW z nr konta...Dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']pytałam o kamień u Kanzawy - max 150zl
ale to mówi, że taki max max, więc zazwyczaj chyba mniej kasują.[/QUOTE]

Prof. z Orzeszkowej zabieg (przetoka z obu stron pysia) i czyszczenie zębów wyceniła na 150-180zł, dodała też, że to ceny maxymalne a prof. na pewno takiej bidzie coś opuści...Ale, ponieważ nie wiadomo czy prof. będzie widział sens tego zabiegu, muszę spytać o cenę za samo czyszczenie plus usunięcie kilku ząbków.
No właśnie, czy u dr Kanzawy jest to koszt samego usuwania kamienia? bo ona ma kilka zębów do usunięcia ( pani doktor zajrzała w Loniną paszczę na moment, więc nie wiadomo ile tego będzie).

Dziękuję za tą informację i pamięć o sprawie...:lol:

Link to comment
Share on other sites

jak robili kotce, to nie liczyli za ząbki, bo kilka samo wypadło po usunięciu kamienia. możliwe, że tu też tak by było. no i taki zabieg max 150, a nie 180. widzę, że wbrew pozorom kanzawa nie jest taki drogi jak mi się wydawało. A do tego poświęca uwagę pacjentom, którzy przychodzą, a nie tak jak na Orzeszkowej, jak mówiłaś, że trzeba było lekarza za rękaw ciągnąć, żeby do Lońki podszedł :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']jak robili kotce, to nie liczyli za ząbki, bo kilka samo wypadło po usunięciu kamienia. możliwe, że tu też tak by było. no i taki zabieg max 150, a nie 180. widzę, że wbrew pozorom kanzawa nie jest taki drogi jak mi się wydawało. A do tego poświęca uwagę pacjentom, którzy przychodzą, a nie tak jak na Orzeszkowej, jak mówiłaś, że trzeba było lekarza za rękaw ciągnąć, żeby do Lońki podszedł :roll:[/QUOTE]

To jeszcze raz :lol: 150-180zł to cena za operację przetoki plus czyszczenie zęboli. Samo czyszczenie paszczy powinno więc być dużo tańsze. Ale spytam w czwartek. To i tak są ceny orientacyjne, bo podawała je pani doktor, a profesor może podać ciut insze...Zobaczymy...:roll:

Teraz widzę, że wcześniejym poście napisałam na początku zdania: "Prof. z Orzeszkowej ...wyceniła" , Miało być pani doktor, bo z nią wtedy rozmawiałam, z profesorem nie rozmawiałam o kosztach zabiegów...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']Loniu, no pchełki do siebie zaprosiłaś? Gościnna psina, ale kłopot dla Figuni, która chyba pchełek nie chciała ;)[/QUOTE]

Ano, taki malutki szkrabek, przy samej ziemi się pałęta, to i zbiera wszelkie dziadostwo...:razz:
Obszukałam ją kilka razy i niczego nie znalazłam. Wypsikałam nasze legowiska :lol: specjalnym płynem i dziś już Lonia się nie drapie. Ale zabezpieczyć ją raczej trzeba...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Prof. z Orzeszkowej zabieg (przetoka z obu stron pysia) i czyszczenie zębów wyceniła na 150-180zł, dodała też, że to ceny maxymalne a prof. na pewno takiej bidzie coś opuści...Ale, ponieważ nie wiadomo czy prof. będzie widział sens tego zabiegu, muszę spytać o cenę za samo czyszczenie plus usunięcie kilku ząbków.
No właśnie, czy u dr Kanzawy jest to koszt samego usuwania kamienia? bo ona ma kilka zębów do usunięcia ( pani doktor zajrzała w Loniną paszczę na moment, więc nie wiadomo ile tego będzie).

Dziękuję za tą informację i pamięć o sprawie...:lol:[/QUOTE]

trzeba koniecznie przeprowadzic porządny remont w pyszczku naszej maleńkiej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...