Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

Obiecuję zrobić i ja bazarek :) i to szybciutko na potrzeby tych biedaków.


aha, Zapomniałam, że dziś sobota, więc paczkę z puszkami animondy wyślę w poniedziałek.
[B]kudlataja[/B] cały czas myślę o tych psach. i nie przestanę, aż nie znajdą swojego miejsca na ziemi.
I tak miały wielkie szczęście, że mają w Tobie swojego Anioła.:)

Link to comment
Share on other sites

Ja też o nich myślę i nimi żyję. Cudem się udało. jak sobie przypomnę łapanie Miszy to aż mam gęsią skórkę.
To taki wspaniały pies, lubię z nim przebywać, on mnie ciągle sprawdza, podchodzi, odchodzi, mamy kontakt, jestem jego pierwszym człowiekiem, a
niewiele brakowało i mogło go już nie być...
O Karolka się martwię bardzo i nie wiem jak z nim postępować. To taka odpowiedzialność wielka, czasem się załamuję,lecz mam nadzieję że podołam.

[B]Dziękuję, że nie zostawiacie mnie z tym samej to dużo znaczy i łatwiej żyć.m.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Przychodzę z pieniążkami, mamy wpłatę. Coś się ruszyło na fejsbuku:)

Coraz poważniej rozważam hotelik u Jamora dla Karolka,nawet sobie numer w komórce zapisałam.Wiem, że drogo, ale słyszałam że profesjonalnie i skutecznie i w samych superlatywach. Co sądzicie? Jakieś pieniążki cały czas wpływają.
O Miszę się ludzie pytają, dziewczyna zaproponowała bdt w opolskiem a może nawet ds w perspektywie, trzeba będzie sprawdzić, podzwonić, nic pochopnie.

A więc wpłata z dzisiaj
[B]06.07. Beata_J 40zł

Bardzo dziękuję[/B]:loveu:

Link to comment
Share on other sites

podnoszę wątek..
Dwaj bracia 8 miesieczny i trochę starszy - biedne dzikuski po strasznych przejściach potrzebują na już pomocy finansowej na hotel...

Edited by AgaG
Link to comment
Share on other sites

Dziś wieczorem będę rozmawiała z dziewczyną w sprawie Miszy, która tak pisała na fejsbuku:

"[COLOR=#000000]Witam,jeżeli sie zgodzicie moglabym wziasc na tymczas i leczenie tego psiaka z problemami z lapkami,doświadczenie z trudnymi psami mam duże,molosy,ttb,psy agresywne,wycofane.Moge malemu zapewnicdarmowy tymczas z wyżywieniem i diagnostyka lapek i towarzystwo dwóch starych bardzo proludzkich leonow,które niejednego psa juz nauczyly ze czlowiek jest super.poniewaz jeden z leonow jest staruszkiem który żyje juz na kredyt jeżeli maly zostanie zaakceptowany przez mlodszego pana istnieje mozliwosc ds,jedynie w tej chwili nie mam warunkow żeby po pieska pojechac,mogę sie dolozyc do kosztow transportu,ewentualnie transport na Śląsk a dalej juz do mnie na opolszczyzne znajomi od leonow moga go dowieźć.[/COLOR]

[COLOR=#000000],jak potrzebujecie referencji to Ewa Dereszowska od leonow moze cos na mój temat powiedzieć,przez ostatni rok mordowalam sie z agresywna bulka,teraz tez mialam bulika na tymczasie,ale pojechal na sprawdzenie do miasta,bo to akurat trudno mi zapewnić,mieszkam na zadupiu,no i czas jest ważny teraz mam tydzień urlopu akurat na diagnostykę by bylo wolne.na marginesie psy z takimi problemami trzeba jak najszybciej od stada odlaczyc"

[/COLOR]Myślę, że trzeba potraktować jej propozycję poważnie, zobaczymy jak przebiegnie rozmowa. Oczywiście wszystko trzeba będzie sprawdzić dokładnie.
Byłoby wspaniale Misza w bezpłatnym dt Karolek w hoteliku z perspektywami, byłoby wspaniale, aż się rozmarzyłam. No ale zobaczymy.
pozdrawiam,m.

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam 19 puszek mięsnych. Oby Michałowi i Karolkowi smakowały. :) Dziś też ruszam z bazarkiem dla psiaków. Trzymam mocno kciuki, by ten BDT okazał się dobry! i udało się uzbierać na hotel dla drugiego psa.

[B]kudlataja[/B] podaj mi proszę numer swojego konta na pw.

Edited by AgaG
dodaję info
Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']Wysłałam 19 puszek mięsnych. Oby Michałowi i Karolkowi smakowały. :) Dziś też ruszam z bazarkiem dla psiaków. Trzymam mocno kciuki, by ten BDT okazał się dobry! i udało się uzbierać na hotel dla drugiego psa.

[B]kudlataja[/B] podaj mi proszę numer swojego konta na pw.[/QUOTE]

Wow super!!! :multi: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']Wysłałam 19 puszek mięsnych. Oby Michałowi i Karolkowi smakowały. :) Dziś też ruszam z bazarkiem dla psiaków. Trzymam mocno kciuki, by ten BDT okazał się dobry! i udało się uzbierać na hotel dla drugiego psa.

[B]kudlataja[/B] podaj mi proszę numer swojego konta na pw.[/QUOTE]


Dziękuję bardzo, na pewno będą smakowały:)
Zaraz wyślę konto na pw.

Niestety wczorajsza rozmowa z dziewczyną zainteresowaną pomoca Miszy nie odbyła się. Dzwoniłam, ale miała problemy rodzinne i nie mogła rozmawiać.
Potem oddzwoniła po 23, ale ja już spałam, padłam dosłownie, chyba przez upał i nadmiar wrażeń, ciągle coś się dzieje...Przełożyłyśmy rozmowę na dzisiaj.
Zobaczymy jak to się rozwinie, na razie jestem ostrożna.

Dziękuję za bazarek, tyle pomocy od ciebie dla naszych dzikusków:loveu:

Wczoraj wieczorem podchodziły dosyć blisko nawet Karol, chociaż nie był zbyt zadowolony z mojej i koleżanki obecności.
Nie wiedział biedny jak ma się w stosunku do nas zachować, co zrobić z tą naszą ludzką obecnością..
Natomiast Misza jest niesamowity, normalnie ciekawski, jadł koło nas przysmaki. które mu porozkładałam.
Podszedł naprawde blisko, a później "odprowadził" nas do wyjścia' Niesety komary uniemożliwiły przebywanie z psiakami tak długo jak to sobie zaplanowałam.
Musiałyśmy uciekać, dosłownie nas zjadały..a co mają psinki biedne powiedzieć:(

Na koniec finanse, żeby było na bieżaco, chłopaki po podsumowaniu wszystkiego mająobecnie [B]910zł.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ważne, że mogłaś nas wspomóc, nieważne w jakim czasie i jaką kwotą, zresztą 30zł to wcale nie tak skromnie, pomalutku uzbieramy, [I]ziarnko do ziarnka [/I]i będzie już [B]940zł
[/B]u chłopaków,gdy pieniążki od Ciebie dotrą :).
[B]Baaardzo dziekuję[/B]:multi:, Pozdrawiam,m.

[quote name='ewu']Skromny przelew na 30 zł w drodze.
Nie mogłam wcześniej.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']Wysłałam 19 puszek mięsnych. Oby Michałowi i Karolkowi smakowały. :) Dziś też ruszam z bazarkiem dla psiaków. Trzymam mocno kciuki, by ten BDT okazał się dobry! i udało się uzbierać na hotel dla drugiego psa.

[B]kudlataja[/B] podaj mi proszę numer swojego konta na pw.[/QUOTE]
Dzieki Aga:)
19 puszek to sporo,i Animoda to dobre miesko,bedzie psiakom smakowalo:)
ja widzialam tylko Karolka,myslalam,ze on szybciej otworzy sie na czlowieka
wszystkie psiaki takie cudowne,a lisek jaki fajny:)
moze trzeba zamowic na jakims bazarku ogloszenia? Dla liska,suni i szczeniaczkow.

Link to comment
Share on other sites

Psiaki mają trochę ogłoszeń, szczeniaki na pewno, ale sunia i lisek chyba jeszcze nie ogłaszane.
Dziś jadę z Handzią na sprawdzenie dt dla jednego ze szczeniaczków w Siedliskach pod zamosciem, Pani wydawała się sympatyczna przez tel
i piesek mieszkałby z nią w domu, brzmi obiecująco, zobaczymy.

Lisek bardzo fajny i piękny, trochę płochliwy, tzn daje się dotknąć, ale tylko przez chwilkę i ucieka. To taki wyrośnięty szczeniak, chce się bawić, ale nie bardzo wie jak.
Z sunią trzeba dziś do weta podskoczyć, bo na cieczkę jeszcze chyba u niej za wcześnie, a dziwnie się zachowuje ona i lisek, oby to nie było ropomacicze..
pod koniec tygodnia miała być sterylizowana, ale chyba nie będziemy czekać.

Sczeniorki z moim synem, a w tle Mela, która niedawno wróciła z nieudanej adopcji;
[IMG]http://i61.tinypic.com/25an8dx.jpg[/IMG]

i jeszcze lisek:)
[IMG]http://i57.tinypic.com/34o6gk3.jpg[/IMG]


Animonda to super jedzenie!

[quote name='DORA1020']Dzieki Aga:)
19 puszek to sporo,i Animoda to dobre miesko,bedzie psiakom smakowalo:)
ja widzialam tylko Karolka,myslalam,ze on szybciej otworzy sie na czlowieka
wszystkie psiaki takie cudowne,a lisek jaki fajny:)
moze trzeba zamowic na jakims bazarku ogloszenia? Dla liska,suni i szczeniaczkow.[/QUOTE]

Edited by kudlataja
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naupali'][B]Przeczytałam wątek z zapartym tchem. Takie biedaki[/B] ;/ Dziewczyny jesteście wspaniale, dziękuję, że się zajęłyście takim trudnym przypadkiem.
[B]Obecnie mogę jedynie wpadać i podnosić[/B] :roll:[/QUOTE]
No właśnie psy są starszliwie doświadczone przez los..
Bardzo dziękuję Ci za podnoszenie wątku:) To duża pomoc. Im więcej osób dowie się o Michale i Karolku, tym większa szansa na wspólne skuteczne pomaganie psiakom.

Link to comment
Share on other sites

Ciocie kochane zamawiają ciasteczka na bazarku. Cieszę się bardzo, że Michał i Karol będą mieli troszkę wiecej pieniążków na kontynuowanie swojej drogi do lepszego niż mieli wcześniej życia....
Podnoszę sprawę dzikusków:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...