Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

[quote name='handzia']Założyłam wydarzenie na fb, podam link, tam są zdjęcia. Tutaj na razie mi nie wchodzą...
[URL]https://www.facebook.com/events/1479426558956769/1479439108955514/?comment_id=1479455562287202&notif_t=event_mall_comment[/URL][/QUOTE]

Rozpowszechnię na FB w grupach, gdzie się tylko da :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']Co słychać u psinków? Wciąż bez zmian? Może zacznijmy zbierać na hotelik czy dom tymczasowy przynajmniej dla jednego?[/QUOTE]
Masz racje,trzeba zbierac na hotelik...przynajmniej dla jednego.
Moze w tytule watku trzeba napisac,ze potrzebne fundusze na hotelik?

Link to comment
Share on other sites

DZiękuje ,ze jesteście bo mało nas tu ...
Byłam wczoraj ,dzisiaj ...Psy uciekają na mój widok .Nie wiem jak postępować ...POsiedziałam ,dałam jeść ,pić ...I to wszystko .Bardzo boje się o ich los ...
Tak pieniadze trzeba zbierać ,ale ta trudno teraz o deklaracje ,Mam dobry dt dla mniejszego u Patic .Ale co zrobić jak nie ma kasy ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']DZiękuje ,ze jesteście bo mało nas tu ...
Byłam wczoraj ,dzisiaj ...Psy uciekają na mój widok .Nie wiem jak postępować ...POsiedziałam ,dałam jeść ,pić ...I to wszystko .Bardzo boje się o ich los ...
Tak pieniadze trzeba zbierać ,ale ta trudno teraz o deklaracje ,Mam dobry dt dla mniejszego u Patic .Ale co zrobić jak nie ma kasy ..[/QUOTE]

Za ile ten dt?

Wypiszcie na początku wątku, że zbieracie deklaracje i ile potrzeba. Będzie od razu widoczne, jak ktoś wejdzie na wątek.

Dam na początek stałą deklarację czasową do grudnia 2014 - 20 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']Banerek:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253181-Tragedia-psów-pozostawionych-samym-sobie-na-opuszczonej-posesji-(-Pomóżcie!!"]
[IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/841/29rp.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
Bardzo dziekuje za banerek:)
Funiu prosze czestuj sie banerkiem,bo widze nie masz zadnego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Za ile ten dt?

Wypiszcie na początku wątku, że zbieracie deklaracje i ile potrzeba. Będzie od razu widoczne, jak ktoś wejdzie na wątek.

Dam na początek stałą deklarację czasową do grudnia 2014 - 20 zł.[/QUOTE]
Bardzo dziekujemy za deklaracje:)
Trzeba wszystko wpisac w 1 poscie.
Juz pisalam,ze trzeba zmienic tytul watku.
Jak Magda zajrzy tutaj i poczyta to pewnie wszystko uzupelni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...