Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

handziu może dobrze byłoby w pierwszym poście dać fotki tych dwóch dzikusków które szukają obecnie pomocy z informacją taką podstawową i zbiorczą o nich typu: rozmiary, waga itd. zaobserwowane cechy... może wtedy łatwiej się jakaś pomoc zgłosi..

Ja ze względu na Gucia od trzech lat w hotelu :( nie mogę zaproponować niestety deklaracji, ale może np. jakieś puszki dla tych psów wysłać pod wskazany adres?

Edited by AgaG
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']pilnie potrzebny jakis DT lub hotelik,co by przyjal takiego dzikuska
sprawdzony...[/QUOTE]

Ja się powtórzę, ale znam tylko hotelik u Jamora, gdzie trafiają i trudne przypadki.
Nie znam innych miejsc, gdzie taki dzikusek by mógł pojechać.

Link to comment
Share on other sites

Ja podałam też hotelik Grety, znanej jako Szamański Krąg i Kuna. Hotelik sprawdzony, nieraz wyprowadzała psy na prostą, ale u niej zawsze jest dużo psów. No i kolejny malamuci, Joli Sołek.

Pozwolę sobie zaoffować, kolejny pies w potrzebie...
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/254120-M%C5%82oda-suczka-potrzebuje-domku-na-cito-chocia%C5%BC-tymczasowego%21%21%21%21%21%21?p=22267978#post22267978"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254120-Młoda-suczka-potrzebuje-domku-na-cito-chociaż-tymczasowego!!!!!!?p=22267978#post22267978[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']handziu może dobrze byłoby w pierwszym poście dać fotki tych dwóch dzikusków które szukają obecnie pomocy z informacją taką podstawową i zbiorczą o nich typu: rozmiary, waga itd. zaobserwowane cechy... może wtedy łatwiej się jakaś pomoc zgłosi..

Ja ze względu na Gucia od trzech lat w hotelu :( nie mogę zaproponować niestety deklaracji, ale może np. jakieś puszki dla tych psów wysłać pod wskazany adres?[/QUOTE]
Tak Aga,puszki bardzo sie przydadza,Magda musi kupowac jedzenie,a jeszcze paliwo,zeby dojechac i je nakarmic.
Dzieki wielkie:):) jak Handzia tu zajrzy poda adres.

Link to comment
Share on other sites

Witam, jestem. Tak puszki bardzo się przydadzą, wysłąłam już adsres na pw. dziękuję.

Skonsultuję się z Handzią i na pewno poprawi pierwszą stronę. Teraz najważniejszy jest hotelik dla Karolka tak jak Dora wspominała.
[B]Wczoraj odebrałam już fejsbukowe pieniążki, te 500zł to bardzo dobry start.[/B]

Dostałam też następujące wpłaty (chyba także z fejsbuka)
[B]01.07 Elżbieta_J 20zł
[/B][B]30.06 Katarzyna_W 50zł

[/B]Wcześniejsze wpłaty
[B]
13.06. Agat21 30zł
[/B][B]16.06 Ann_S 20zł
[/B][B]16.06 Handzia z bazarku 400zł

[/B]Staram się nie wydawać tych pieniążków, jednak kupiłam trochę karmy i tabletki od robaków na około 150zł. Pozostałe pieniążki zabezpieczam na dt dla Karolka.
Łącznie po podliczeniu będzie to [B]8[/B][B]70zł [/B]na dzień dzisiejszy, mam nadzieję, że się nie pomyliłam.
Wieści od chłopaków w kolejnym poście.

[quote name='AgaG']handziu może dobrze byłoby w pierwszym poście dać fotki tych dwóch dzikusków które szukają obecnie pomocy z informacją taką podstawową i zbiorczą o nich typu: rozmiary, waga itd. zaobserwowane cechy... może wtedy łatwiej się jakaś pomoc zgłosi..

Ja ze względu na Gucia od trzech lat w hotelu :( nie mogę zaproponować niestety deklaracji, ale może np. jakieś puszki dla tych psów wysłać pod wskazany adres?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

W przygotowaniu jest nadal bazarek dla chłopaków..mam nadzieję, że od wtorku będę już miała wakacje i się tym wszystkim porządnie zajmę.
Planuję też przyszły łikend spędzić z psami na działce, żeby miały tego ludzkiego kontaktu jak najwięcej.

Mam też chyba dobrą wiadomosć, dwa dni temu Misza podszedł do mnie i mnie dotknął, tzn. powąchał moją nogę. To był nasz pierwszy cielesny kontakt:)
Niestety co do Karolka to nie mam dobrych wieści, jak jestm na działce to prawie nie wychodzi z budy,a jeśli już wyjdzie to od razu zwiewa, jest bardzo nieufny i mam wrazenie, ze to jego wycofanie coraz bardziej się pogłębia:(

Ostatnie foty psiaczków, niesety Karolka musiałam fotografować w budzie, bo się mi nie pokazał.
[IMG]http://i58.tinypic.com/2wcocuq.jpg[/IMG]
[IMG]http://i58.tinypic.com/s5wnex.jpg[/IMG]

Rozważam różne hoteliki dla Karolka, najlepszy byłby taki domowy, gdzie psiak miałby stały kontakt z człowiekiem.
Do szamańskiego kręgu pisałam, odpisali wtedy, że nie mają miejsc. Moze spróbuję raz jeszcze.
U Jamora koszt to podobno [B]400zł[/B] nie sprawdzałam i nie pytałam, ale jeśli tak jest to bardzo dużo, a my mamy tylko jedną deklarację i pieniązków uzbieranych na 2 miesiące a co potem? Nie wiem ile zajmie socjalizacja Karola...

Link to comment
Share on other sites

Piszę tak na raty, bo mnie cały czas wyrzuca z dogo. Do moich psiaczków dołączyła jeszcze jak już wspominałam chyba rodzinka z Nielisza, na szczęście wszystkie psiaczki adopcyjne, trzeba im tylko dobrych ogłoszeń, może ktoś z was zechciałby pojmóc w ten sposób, ja już nie ogarniam..
Rodzinka to:
-suczka
[IMG]http://i58.tinypic.com/2eg7mh0.jpg[/IMG]

-i jej szczeniaki (jeden ubiegłoroczny i dwa z tego roku około 1,5 miesięczne)
[IMG]http://i62.tinypic.com/2hyh4yh.jpg[/IMG]
[IMG]http://i60.tinypic.com/wrx2it.jpg[/IMG]

Chyba zrobie im oddzielny wątek, ale chciałam żeby już były na dogo więc zamieszczam.
Teraz muszę już pędzić, jadę do weta z chorym pekińczykiem, pozdrawiam i dziekuję z całego serca wszystkim za zainteresowanie i jakąkolwiek pomoc.

P.S próbowałam banerek wstawić sobie i niby się udało a nie jest widoczny przy mnie:?

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie psiaczki sa cudowne:) a to ostatnie zdjecie szczeniorkow:)
U jamora jest dobry hotelik,byl tam Nero,Jamor ma podejscie do psiakow,niestety jest jeden minus-drogo.....
szkoda,ze nie ma deklaracji,chocby po 5zl,tylko gluchypies zadeklarowala,szkoda........

Link to comment
Share on other sites

Dyzio i Niko, tak roboczo nazwałam te szczeniaczki. Są już ogłaszane od jakiegoś czasu. Oglądalność duża, ale Funia pisze, ze nikt konkretny nie zadzwonił.
Dziś wrzuciłam do ogłoszeń to zdjęcie : [url]http://i60.tinypic.com/wrx2it.jpg[/url].
Gdyby udało się jeszcze zrobić kilka fajnych ujęć tego rocznego pieska i suni, też ogłosiłabym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Dyzio i Niko, tak roboczo nazwałam te szczeniaczki. Są już ogłaszane od jakiegoś czasu. Oglądalność duża, ale Funia pisze, ze nikt konkretny nie zadzwonił.
Dziś wrzuciłam do ogłoszeń to zdjęcie : [URL]http://i60.tinypic.com/wrx2it.jpg[/URL].
Gdyby udało się jeszcze zrobić kilka fajnych ujęć tego rocznego pieska i suni, też ogłosiłabym.[/QUOTE]

Moze Magda zrobi...pisala,ze teraz bedzie czesciej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Tak Aga,puszki bardzo sie przydadza,Magda musi kupowac jedzenie,a jeszcze paliwo,zeby dojechac i je nakarmic.
Dzieki wielkie:):) jak Handzia tu zajrzy poda adres.[/QUOTE]
wyślę w takim razie :) już mam adres.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, a nie znacie kogoś w okolicy, u kogo w ogrodzie mogłyby stanąć kojce dla tych dwóch psów i kto by z nimi pracował, oswajał je?
Biorąc pod uwagę, jak długo może trwać hotelowanie dzikusków i szukanie im domu, może taka opcja byłby lepsza?
To znaczy uzbieranie na kojce..
no oczywiscie jest pytanie, czy ktoś sensowny by się znalazł do pracy nad psami..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Moze Magda zrobi...pisala,ze teraz bedzie czesciej[/QUOTE]

Zrobiłam dzisiaj im małą sesję właśnie wróciłam z działki.
Niezwłocznie wysyłam Handzi, ona porobi dziś jeszcze ogłoszenia szczeniaków.
Roczny psiak- lisek jest trochę nieufny, ale podchodzi, chciałby się pobawić, ale się boi:) Myślę że można go ogłaszać,
tylko musi trafić na dobry, cierpliwy domek. Poproszę maila na pw to prześlę zdjęcia.


U Miszy i Karola bez zmian, jest tak jak pisałam rano. Na razie dobrze byłoby żeby Karolka wyprowadzić do jakiegoś dt, rozdzielić psiaki.
Napiszę do Jamora zapytam o miejsce i płatności oraz do Joli Siołek tak jak polecacie, zobaczymy, na razie z funduszami krucho.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']dziewczyny, a nie znacie kogoś w okolicy, u kogo w ogrodzie mogłyby stanąć kojce dla tych dwóch psów i kto by z nimi pracował, oswajał je?
Biorąc pod uwagę, jak długo może trwać hotelowanie dzikusków i szukanie im domu, może taka opcja byłby lepsza?
To znaczy uzbieranie na kojce..
no oczywiscie jest pytanie, czy ktoś sensowny by się znalazł do pracy nad psami..[/QUOTE]

Nie znam nikogo takiego, z tym tymczasowaniem jest u nas największy problem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Dyzio i Niko, tak roboczo nazwałam te szczeniaczki. Są już ogłaszane od jakiegoś czasu. Oglądalność duża, ale Funia pisze, ze nikt konkretny nie zadzwonił.
Dziś wrzuciłam do ogłoszeń to zdjęcie : [URL]http://i60.tinypic.com/wrx2it.jpg[/URL].
Gdyby udało się jeszcze zrobić kilka fajnych ujęć tego rocznego pieska i suni, też ogłosiłabym.[/QUOTE]

Wiem, ze szczeniorki są ogłaszane, jednak rosną w oczach a nikt konkretny o nie nie pyta:(
Pozostałe psiaki nie mają ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kudlataja']Ja chcę banerek i nadal nie mogę wstawić:angryy:[/QUOTE]

kliknij na banerek prawym przyciskiem myszy - kliknij na "kopiuj adres obrazu" - w edycji sygnaturki wybierz ikonkę jak do wstawiania zdjęć - wklej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kudlataja']Hurrra, dziękuję
zasnę spokojna;)[/QUOTE]

:D :D jeśli chcesz iść krok dalej - kliknij link wątku i skopiuj - wejdz do edycji sygnaturki - kliknij na banerek żeby był podświetlony - znajdz ikonkę "ziemia z okularami" (dwie ikonki bliżej niż to do wklejania zdjęć) - wklej adres linku :)

edit: sterylizacja za duży baner- nie przejdzie u moda ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...