Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

[COLOR=#222222][FONT=Verdana]Witam,jestem.u nas/psiaków bez większych zmian, ale za to na wątku poruszenie.Bardzo mnie to cieszy:)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=Verdana]Na chwilę odpadłam, wykończy mnie ten koniec roku szkolnego,na prawdę! Właśnie siedze nad sprawozdaniami i papierami i zrobiłam przerwę na zwierzaki:) Do jutra muszę zdać sprawozdania a nie mogę się skupić, bo psiaki mi w głowie siedzą. oczywiście byłam dzisiaj,jak co dzień zresztą, posiedziałam, popatrzyłam,nakarmiłam, podałm świeżą wodę. Miszka wyszedł, ale Karol nie pokazał mi się dzisiaj, siedział wciśnięty w budzie, zaglądałam ale paraliżował go strach. Miszka jak zwykle przechadzał się,powarkiwał, przyglądał mi się, podjadał porozrzucaną przeze mnie karmę, momentami przysypiał i budził go każdy mój ruch...[/FONT][/COLOR]


[COLOR=#222222][FONT=Verdana]W sprawie psiaków jest odzew z Wroclawia, jakieś dziewczyny chętne do pomocy, ale na razie nic kon kretnego nie wiem, nie mam do nich dostępu i coś tam sie przez osoby trzecie dzieje/ustala. Moje stanowisko jest takie, że dopóki wszystkiego dogłębnie nie sprawdzę nie oddam chłopaków i jesli się te chętne do pomocy osoby ze mną skontaktują będę o wszystkim informowała na bieżąco i trzeba będzie posprawdzać ten Wrocław, na razie nikt do mnie nie dzwonił,więc czekam cierpliwie.[/FONT][/COLOR]


[COLOR=#222222][FONT=Verdana]Tymczasem pędzę do papierów, jeszcze tylko trochę popracuję i będę starała się ogarnąć te wszystkie sprawy, bo chyba teraz to chaotycznie dosyć wygląda.[/FONT][/COLOR]


[COLOR=#222222][FONT=Verdana]Dziękuję w imieniu psiaków, że jesteście,pozdrawiam,m.

[B]P.S[/B] [B]Oczywiście zbieramy deklaracje na hotel!!! zainteresowanym prześlę konto i na bieżąco relacje o finansach, już od jutra!
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kudlataja']I jeszcze dziękuję za wspaniały banerek:multi: mogę go jakoś sobie dołaczyć? Hm..muszę poczytać na ten temat.[/QUOTE]

W ustawieniach po lewej stronie masz Sygnaturę. Skopiuj najpierw ten banerek stąd, a potem po prostu go wklej w sygnaturę. U mnie jest podlinkowany do wątku, więc powinno od razu działać :)

Fajnie, że coś się dzieje w sprawie psiaków.

Co do wystraszania się Miszki Twoimi ruchami - moja Czara ma tak do dzisiaj, że jak śpi, a ja się poruszę - podskakuje wystraszona, że gdzieś sobie idę. A jest z nami 1,5 roku... Oczywiście, było gorzej, ale i tak ciągle jest w niej ten strach...

Link to comment
Share on other sites

Znam to doskonale, ja jeszcze przez tydzień następny mam dyżury w szkole, bo to szkola stowarzyszeniowa:/

Zaraz prześlę numer konta.
Niestety z tego Wrocławia nici, nikt się nie odezwał do mnie w tej sprawie:(

Mam urwanie głowy, dosłownie..ze zwierzakami z Nielisza i nie tylko, ale o tym napiszę wieczorem dokładnie.
Teraz pędzę jeszcze na działkę. Wieczorem info i nowe zdjęcia.

[quote name='ewu']Konto plizz:)
Mam szaleństwo w pracy bo koniec roku szkolnego i tylko z doskoku wpadam ale pamiętam o psiaczkach.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kudlataja']Znam to doskonale, ja jeszcze przez tydzień następny mam dyżury w szkole, bo to szkola stowarzyszeniowa:/

Zaraz prześlę numer konta.
[B]Niestety z tego Wrocławia nici, nikt się nie odezwał do mnie w tej sprawie[/B]:(

Mam urwanie głowy, dosłownie..ze zwierzakami z Nielisza i nie tylko, ale o tym napiszę wieczorem dokładnie.
Teraz pędzę jeszcze na działkę. Wieczorem info i nowe zdjęcia.[/QUOTE]

Niedobrze :sad::sad::sad:

Link to comment
Share on other sites

Niestety nic nie rusza do przodu. Psiaki dziczeją pomimo moich wizyt:(

Przede wszystkim Karolek, pilnie potrzebuje dt.
[B]Zbieramy deklaracje dla niego na początek!!!

[/B]Przybyło nam tylko psiaków nieszczęśliwych:( - wspomniana jużprzeze mnie rodzina z Nielisza

Z dobrych wieści do wpłynęłwa kolejna wpłata na moje konto
[B]27.06 cisowianka 20zł

[/B]Czekam takze na pieniądze z fejsbuka, pewna dziewczyna postanowiła wesprzeć nas kwotą około[B] 500zł to już coś[/B],
zaczątek na dt.
Jak już będe miała te pieniążki, to podsumuję finanse chłopaków.

Czekam też na wasze propozycje, czy znacie jakieś fajne rozsądnie płatne dt.? Karolka trzeba jak najszybciej zabierać!

[B]Dziękuję z całego serca!
[/B]P.S Nie mogę wstawić zdjęć i filmiku, bo mnie wyrzuca, może później spróbuję teraz do roboty pedzę, pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Uff tragedia..na razie zmienię sobie banerek w podpisie, bo "mój" Gucio zabezpieczony jest w hoteliku, a tu taka wielka potrzeba pomocy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Z fb odezwało się też kilka osób, ale "tylko" z jednorazową pomocą finansową....to i tak dużo, ale mi marzy się jakiś wspaniały bdt...[/QUOTE]

Jejku i jeszcze to musiałby być bdt z ogrodem.. dzikuski trudno w mieście przysposabiać do życia. tym bardziej ciężka sprawa...

Edited by AgaG
literówki
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...