Jump to content
Dogomania

TOLA dzikuska z lasu JUŻ W DS.


Poker

Recommended Posts

Tolcia wyszła dziś na spacer do parku dużo lepiej.Odcinkami szła swobodnie i załatwiła wszystko co trzeba na spokojnie.
Bardzo się boi wszystkiego co się rusza, nawet gawronów.
Ładnie zjadła z ręki Stress out .
Wygląda na to ,że panienka urzęduje w naszej pościeli pod naszą nieobecność, bo dziś cała poszwa i prześcieradło było w jej kudełkach .
Dziś wraca mąż po 2. dniach nieobecności, ciekawe jak sunia zareaguje na pańcia.

Edited by Poker
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Tolcia wyszła dziś na spacer do parku dużo lepiej.Odcinkami szła swobodnie i załatwiła wszystko co trzeba na spokojnie.
Bardzo się boi wszystkiego co się rusza, nawet gawronów.
Ładnie zjadła z ręki Stress out z ręki.
Wygląda na to ,że panienka urzęduje w naszej pościeli pod naszą nieobecność, bo dziś cała poszwa i prześcieradło było w jej kudełkach .
Dziś wraca mąż po 2. dniach nieobecności, ciekawe jak sunia zareaguje na pańcia.[/QUOTE]

Czyli mimo strachu Tola jest psem łóżkowym:multi:

Link to comment
Share on other sites

Ale kadzicie :evil_lol:
Tolcia o 3 rano zrobiła sioo na zewnątrz.Mam wrażenie ,że ona nie chce brudzić na ogródku.
Zdawało mi się ,że zaczęła nieśmiało machać ogonkiem w poziomie. Niestety wzrok ma nadal w przestrzeń, jeszcze pusty.Są momenty ,że skupia go na nas.
Dobrze,że jest łagodna i mogę nawet rękę wsadzić do jej pysia.

Link to comment
Share on other sites

Tola zrobiła nam wielką niespodziankę :multi:.Spała jak zwykle na psim legowisku w naszej sypialni pod stołem.
Budzimy się...., patrzymy na sunię....i co widzimy? Machający do nas ogonek :multi:Doczekaliśmy się po
8. dniach . :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Po południu wchodzę do pokoju i co widzę ?:crazyeye:Nawet nie uciekła na mój widok.

[IMG]http://s10.postimg.org/9p2wt6f1l/TOLA.jpg[/IMG]

Niestety , to są na razie tylko przebłyski w zachowaniu Toli.Nadal dominuje ukrywanie się i trzęsawka na widok obcych osób.Na nasz widok nie ucieka,ale też i nie podejdzie.
Mąż dziś został zaszczycony, bo polizała go kilka razy po ręce.
Jeszcze długa droga przed nami do psiej normalności.

Link to comment
Share on other sites

Mądra sunia. Też taką śliczną podusię wybrałabym do wygodnego położenia się.:lol:
Wygląda na tym zdjęciu, jakby chciała powiedzieć: "boję się, ale muszę sprawdzić, co teraz mi zrobią"
Testuje swych Opiekunów po prostu...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Tola zrobiła dziś kroczek do przodu. :multi:Zobaczyła,że się obudziłam i Dolar podszedł się przywitać , więc ruszyła ze swojego posłanka z machającym ogonkiem. :loveu:
Niestety po kilku kroczkach wycofała się .Ale to i tak bardzo dużo z jej strony.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...