Jump to content
Dogomania

TOLA dzikuska z lasu JUŻ W DS.


Poker

Recommended Posts

Tak jak było w planie dziś podpisałam z panią adopcyjną.Zatem już oficjalnie Tola jest u siebie w DS.

Jestem bardzo szczęśliwa, bo zamartwiałam się czy sunia znajdzie dom ze względu na psychikę .Jak się okazuje każda potwora znajdzie swego amatora, jak mawiał mój geograf staruszek z ogólniaka.

Pani opowiadała o Toli z wielką czułością chociaż jest bardzo konkretną kobietą.

Toleczko, kochana sunieczko bądź szczęśliwa w swoim domku .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Wczoraj odwiedziłam Tolę. Sunia potraktowała mnie jak obcą. Widać ,że strachy nadal w niej siedzą. Miała szczęście ,a my z nią ,że trafiła na tak wspaniałą pańcię. Pani jest bardzo wyrozumiała ,a z drugiej strony nie poddaje się lękom Toli i dzielnie stara się je przezwyciężyć.

W domu Tola jest radosna, uwielbiają się z wnuczką pani. Natomiast w stosunku do obcych nadal jest bardzo nieufna. W parku chodzi dzielnie  bez lęków, na ulicy jest przerażona, dygocze ze strachu.Od kilku dni dostaje od weta KalmAid.Jak nie pomoże , to dostanie coś innego.

Pańcia trochę za mocno podtuczyła dziewczynkę, bo waży 10,5 kg ,a  wychodząc  od nas miała ok.8,5 kg . Ma  od weta zakaz przybierania na wadze.

 

Tola_w_DS_2.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 5 years later...

Mam smutną wiadomość. Jutro jest pogrzeb pańci Toli. Chorowała od roku. Byłam z nią w kontakcie. Jest to dla mnie bardzo smutne.

Martwię się też co będzie z Tolą i czterema kotami.

Jak odwiedzałam panią z 2 miesiące temu i 2 tygodnie temu to mówiła  ,że zwierzakami zaopiekuje się syn..

O pogrzebie powiadomił mnie właśnie on. Niestety nie mogę  uczestniczyć w uroczystości ze względu na pracę.

Aż się boję go spytać  co będzie z Tolą.

Pani była bardzo dobrym człowiekiem. Zawsze myślała o zwierzakach. Od niej miałam dużo maneli, które rozsyłałam potrzebującym  zwierzakom z dogo. To ona zrobiła na bazarek piękne jaja wielkanocne i szyła posłania.

Szkoda, że dobrzy ludzi odchodzą za wcześnie. Pani Halina miała 68 lat.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...