Jump to content
Dogomania

Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]


AgusiaP

Recommended Posts

[quote name='madziakato']Mysza2, a z tym Panem z Zawiercia rozmawiałyście może?[/QUOTE]
Oczywiście dzwoniłam, pan powiedział że oddzwoni po południu jeśli bedzie zainteresowany i nie oddzwonił.
Proponowałam mu przesłanie na maila zdjęć Lakiego, ale maila nie chciał podać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Oczywiście dzwoniłam, pan powiedział że oddzwoni po południu jeśli bedzie zainteresowany i nie oddzwonił.
Proponowałam mu przesłanie na maila zdjęć Lakiego, ale maila nie chciał podać.[/QUOTE]Oj, to przepraszam....To nie był "mój" kontakt, dostałam go od kogoś z dogo....Przynajmniej wiemy, że szkoda czasu....jeszcze raz sorry!

Link to comment
Share on other sites

Podziwiam Was dziewczynki,wielki szacun za to co robicie !! Ta radość tych psiaków na widok człowieka,merdające ogonki na widok szeleszczącej torby z żarełkiem..:)
Cieszy fakt,że Aisza tak od razu lgnie do człowieka,myślę mimo iż nie jest młoda wnet znajdzie dom.

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Gabrysi. Finansowo pomóc nie mogę :sad:, banerki już są, więc jedynie pozostaje mi zaglądać do dziewczyny.

[quote name='Gabi79']
Ewunia wyczarowała bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251764-Pomozmy-Aiszuni-z-guzami-z-maluszkami-z-horroru-od-16-03-25-03-godz-22-00?p=21972460#post21972460[/URL]

[/QUOTE]

lecę na bazarek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']Oj, to przepraszam....To nie był "mój" kontakt, dostałam go od kogoś z dogo....Przynajmniej wiemy, że szkoda czasu....jeszcze raz sorry![/QUOTE]

Madziu nie przepraszaj, nie masz za co :) Widocznie panu Lakuś się nie spodobał na zdjęciach...

[quote name='Jasza']Mysza, gdybyś mogla/chciała/znalazła czas - żeby zrobić bazarek - mam kilka fajnych rzeczy, mogę podrzucić :oops:[/QUOTE]

Na pewno skorzystamy ;) dzięki wielkie :):):)

[quote name='polubek']zapisuję na razie wątek, w wolnej chwili przeczytam, mam teraz w domu 3 tyg malucha[/QUOTE]

Psiaczka? ;)

[quote name='Ada-Vebby']Podziwiam Was dziewczynki,wielki szacun za to co robicie !! Ta radość tych psiaków na widok człowieka,merdające ogonki na widok szeleszczącej torby z żarełkiem..:)
Cieszy fakt,że Aisza tak od razu lgnie do człowieka,myślę mimo iż nie jest młoda wnet znajdzie dom.[/QUOTE]

Obyś miała rację kochana ;)

[quote name='kolejna kobietka']Jestem na zaproszenie Gabrysi. Finansowo pomóc nie mogę :sad:, banerki już są, więc jedynie pozostaje mi zaglądać do dziewczyny.



lecę na bazarek...[/QUOTE]

Tylko zostań z nami ;)

[quote name='Maciek777'][B]Agusia [/B]- Twoje skrzynka prosi o trochę luzu;)[/QUOTE]

Zaraz opróżnię, wysyłałam zaproszenia i dlatego jest pełna ;)

[quote name='Yoana']Jestem na zaproszenie- biedna Aiszunia, dobrze, że na Was trafiła. Dam stałą 15 zł, ale od kwietnia- w marcu niestety już nie dam rady.[/QUOTE]

Ewuniu pięknie, ale to pięknie dziękujemy:buzi::buzi::buzi::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

Ewcia gonzales ślicznie dziekęjemy za bazarek :loveu::loveu::loveu:

Ja też jeszcze raz ślicznie wszystkim dziękuję, że jesteście :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi przykro,ale tej chwili finansowo nie mogę pomóc :shake: Lakuś na FB rozesłany gdzie tylko się dało ;) [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=645500878849026&set=a.386567561409027.84335.100001673596130&type=1&theater[/URL] Jak tylko Aisza będzie gotowa do adopcji z przyjemnością pomogę w ogłoszeniach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Zapraszam na bazarek m.in. dla Aiszy : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251479-Dla-czterech-psiaków-w-potrzebie-biżuteria-ciuchy-kosmetyki-książki-Do-28-03-do-20-59?p=21937393#post21937393[/URL] :)[/QUOTE]

Paula dziękujemy za bazarek!!!

Dziękuję serdecznie wszystkim za deklaracje, wszelką pomoc i obecność na wątku.

Padam na twarz, wyszłam z domu rano, a wróciłam przed chwilą. Jak zjem i chwilę odpocznę ogarnę wpłaty i powysyłam nr konta

Link to comment
Share on other sites

Jestem na podwójne zaproszenie :) Przepraszam, że dopiero teraz, ale coś ostatnio rzadziej bywam na dogo.

Dziewczyny :loveu: chylę czoła. Odwaliłyście kawał dobrej roboty :)

Rozumiem, że trzeba zebrać na hotelik - postaram się po 20 zł miesięcznie podsyłać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia Lisowska']Dziękuję za dane do przelewu, pieniążki już poleciały ;)
Obiecuję też znaleźć jakieś fanty na bazarek.
Aisza musi trafić do dt, to była najlepsza decyzja jaką mogłyście podjąć Dziewczyny :loveu:.
A tak apropos, co tam dzisiaj u Aiszuni, jak samopoczucie?[/QUOTE]
Dzięki Asiu, pieniążki już na koncie.
Jak Myszka albo Aga będą miały siłę i czas wejść dzisiaj na dogo na pewno będą informacje o Aiszuni i Lakim

Link to comment
Share on other sites

Przelew dla Aiszy już w drodze...:smile:


Bogusiu bardzo pięknie dziekujemy :loveu::loveu:

Bardzo mi przykro,ale tej chwili finansowo nie mogę pomóc :shake: Lakuś na FB rozesłany gdzie tylko się dało ;) https://www.facebook.com/photo.php?fbid=645500878849026&set=a.386567561409027.84335.100001673596130&type=1&theater Jak tylko Aisza będzie gotowa do adopcji z przyjemnością pomogę w ogłoszeniach


Halszko, zawsze nam pomagasz z ogłoszeniami, bardzo pięknie dziękujemy :loveu::loveu:

Witam, jestem na zawołanie cioteczki Ada-Vebby ;).


Gratuluję Wam Dziewczyny determinacji i udanej akcji :)
Deklaruję na sunię stałą wpłatę co miesiąc 20zł.
Powodzenia Maleńka :)


Asiu bardzo Ci dziękujemy :loveu::loveu:


Paula nie wiem jak dziekować :loveu::loveu:

Przelałam jednorazowo 20 zł dla suni - tyle mogę zrobić...


Bardzo bardzo dziekujemy :loveu::loveu:

Jestem na podwójne zaproszenie :) Przepraszam, że dopiero teraz, ale coś ostatnio rzadziej bywam na dogo.



Dziewczyny :loveu: chylę czoła. Odwaliłyście kawał dobrej roboty :)

Rozumiem, że trzeba zebrać na hotelik - postaram się po 20 zł miesięcznie podsyłać.


Danusiu :loveu::loveu:, tyle masz swoich bid, bardzo dziękujemy

Kochane, naprawdę nie wiem jak mamy dziękować za pomoc, nie wiem co byśmy bez Was wszystkich zrobiły :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...