Jump to content
Dogomania

Forumowa Zuzia z "gruzowiskiem" w brzuchu prosi o pomoc...


Recommended Posts

[quote name='Jo37']Kciuki i łapki nadal trzymamy. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.[/QUOTE]
:) :) :)

[quote name='Finlora']Buziaki dla Zuzi, dzielna dziewczynka :calus:[/QUOTE]
:* :)

[quote name='Bogusik']Ja też zrobię na początek ufffff...Pierwsze za Zuzią,a za dalsze mocno trzymam kciuki i cieplutko przytulam :kciuki::calus:[/QUOTE]
:) :) :)

[quote name='Panna Marple']Dzielna Zuzka! Dzielna Agucha! Dałyście radę Dziewczynki![/QUOTE]
:)

[quote name='Poker']Jak dobrze ,że już po.Oby się teraz dobrze goiło no i dietka smakowała.
Na zakwaszanie moczu jest bardzo dobry preparat AlkalaT w tabletkach lub N w proszku. firmy SANUM. Dla Zuzolka wystarczyłaby dziennie ilość jak fasolka.
Zuzinka musi być w kloszu? Nie wystarczy sukieneczka? Klosz potwornie stresuje i utrudnia korzystanie z miski.[/QUOTE]
Gdzie mogę nabyć te preparaty. Możesz podesłać mi link? Będę bardzo wdzięczna :)

Ps. Zuzia na razie musi być w kołnierzu. To jest kombinatorka i ubranko na niewiele by się zdało ;) A rana nie może w żaden sposób zostać zanieczyszczona w jej przypadku.

[quote name='cancer43']Uffffff,teraz będzie tylko lepiej i lepiej

Piękne sreberka od Bgra już dołożone do bazarku,ale ciągle mało tam ludzi
[URL]https://www.facebook.com/events/592371210815144/697997666919164/?ref=notif&notif_t=event_mall_comment[/URL][/QUOTE]
Dziękuję! :Rose:

[quote name='caha']i ja się cieszę, że już po, trzymaj się Zuzanko i zdrowiej :)[/QUOTE]
:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Noc minęła względnie... Zuzia nie chciała spać na posłanku, chyba chłodziła brzuch na panelach. Ok. północy musiała dostać kolejną dawkę leków przeciwbólowych, bo postękiwała więc musiało boleć :( Nad ranem wróciła na kocyk.

Dziś wieczorem idziemy na kontrolę i po kolejną dawkę lekarstw.

Link to comment
Share on other sites

Trzymajcie się dziewczyny!

PS.
Odpisała mi Viris nasza moderatorka od bazarków, powtórzyła to co napisała na priw do Aguchy.
Na psiaki w DS nie można robić bazarków, z wyjątkiem takich które pokrywają długi psa sprzed adopcji. Z braku czasu Viris jest sporadycznie na dogo.

Link to comment
Share on other sites

Byłyśmy na kontroli.
Temperatura w normie. Mocz jest podbarwiony krwią i jeszcze trochę taki będzie, puki się pęcherz nie oczyści i nie wygoi.
Ciężko określić czy będzie problem z nietrzymaniem, bo na razie Zuza cały czas czuje parcie...

Na wieczornym spacerze skupiła się, więc jelita wracają do normy.

Koszt dzisiejszych leków - 20zł.

Wet był zadowolony z Zuzy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...