Jump to content
Dogomania

Forumowa Zuzia z "gruzowiskiem" w brzuchu prosi o pomoc...


Recommended Posts

Też się cieszę! :) :) :)

Za 2 tygodnie znów mocz do badania. Oby już było tylko do przodu...

Zdjęcia wpisu w książeczce z wynikami moczu i rachunek wkleję w najbliższych dniach, bo dziś padła mi bateria w aparacie i nie mam już głowy do tego. Póki co - uzupełniłam rozliczenie na pierwszej stronie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agucha']
Czy ktoś zna dobry, naturalny(!) sposób na zatwardzenia u psów?
Może jakiś olej albo coś do jedzonka?

---------------------------------------
[/QUOTE]

A może spróbuj dodawać jej olej parafinowy do jedzenia ? Mnie wtererynarze wcześniej przepisywali po wszelkich operacjach dośc długo dodawać do jedzenia olej parafinowy z apteki. I psom i kotom. Teraz mój pies ma kłopoty z załatwiniem sie i dodawałam mu olej roslinny trochę. Własnie 2 dni temu dowiedziałam sie od weta, ze NIE, bo olej roslinny jest trawiony przez trzuskę. A ma być NIE trawiony, ma wychodzic z kupą i tworzyć poslizg w jelitach i .. aż kupa wyjdzie. Więc tylko prafinowy, to nie jest wszystko jedno.
Nie wiem czy olej lnainy jest trawiony tak jak roślinny. Parafinowy nie jest. Spróbuj, na pewno jej nie zaszkodzi.
Simię lnaine nie zaparzone- nie glutowate, lecz w ziarenkach lub nawet zmielone jest mało skuteczne. Wyłącznie glutowate, zaparzone - to faktycznie super skuteczna sprawa i dla zwierzęcia i dla człowieka. Jesli sunia zje to glutowate, to bardzo dobrze. Najlepiej, szczególnie, jesli podawane jest na czczo. Jednak, jesli nie chce tego jeść, to wtedy lepiej olej parafinowy dodawać.

(Chyba, że olej lniany jest również nie trawiony, czego nie wiem teraz z rękawa.)

Słodziaśna psiula ta Zuzia i imię ma fajne. Pasuje.

Link to comment
Share on other sites

Basieńko, jeżeli kisielek z siemienia nie zda egzaminu na pewno spróbujemy oleju parafinowego.
Dziękuję za podpowiedzi :)

[quote name='b-b']
Wet się dziwił bo nie wie ile cioć swoje dobre fluidy słały do Zuzi :)[/QUOTE]

... i to jest chyba ta najskuteczniejsza recepta!!! :loveu:

Wet się dowiedział, że cały sztab ludzi stoi za Zuzią więc pewno się podwójnie przyłożył hi hi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']I ja :)


Z bazarku na FB wysłałam dzisiaj ostatnie zakupione fanty.
Ale pewnie coś więcej na ten temat napisze cioteczka Cancer43 :)[/QUOTE]

Poprawiam. A jednak jeszcze jutro 3 wysyłki idą :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bgra']jak się ma Zuzinka?[/QUOTE]

[quote name='Anula']Ja też dołączam do pytanka.[/QUOTE]

[quote name='b-b']I ja :)


Z bazarku na FB wysłałam dzisiaj ostatnie zakupione fanty.
Ale pewnie coś więcej na ten temat napisze cioteczka Cancer43 :)[/QUOTE]

[quote name='Bogusik']I ja zaglądam do Zuzanki :smile:[/QUOTE]

[quote name='Marycha35']Ja też jestem:)[/QUOTE]

[quote name='cancer43']Są juz wszystkie wpłaty z bazarku na FB.
[B]Uzbierało się 503,60 zł[/B]
Proszę o numer konta[/QUOTE]

[quote name='caha']i jak tak prawie przedświątecznie zaglądam i o zdrówko Zuzanki zapytam :)[/QUOTE]

[quote name='Marycha35']Brawo, jest dobrze:):):) To teraz tylko zdrowiej suniaczku:) Aguś, jak tam u Was????[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy za troskę i wielką pomoc, pozytywne fluidy, wielkie serca! :loveu::loveu::loveu:

Zuza ma się dobrze, o operacji chyba już nie pamięta i korzysta z wiosny ;)
Ostatnio Jej się przyśniło, że lata po pięknej łące i ma masę terenu do poznaczenia... no i zsikała się pod siebie, co skutkowało przymusowym SPA :diabloti: Relacja wkrótce, bo ja tak tylko na jednej nodze dziś, ale chciałam Wam pokazać jak się wspólnie z Zuzią "nudzimy" w pracy kiedy Klient robi sobie z nas jajucha i nie przychodzi na umówioną wizytę :roll:

Nie potrafię wkleić bezpośrednio na forum tego filmiku, więc podsyłam link i zapraszam na DOGeria' nowy seans ;)

[URL]https://www.facebook.com/photo.php?v=744186788949162&set=vb.291277964240049&type=2&theater[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...