Jump to content
Dogomania

Nutka i Elik w cudownych domach:)


ewu

Recommended Posts

[quote name='wanda szostek']Sunia zajęła miejsce w szafce i leży jak długa. Malec zjadł więcej jak pół puszki z niewielką pomocą mamy i leży obok. A więc zaadoptowały się w przedpokoju. Toja siedzi zamknięta w pokoju. Na spacer wieczorny wyniosłam ją na rękach na klatkę schodową. Awantury nie było. Tak samo zrobiłam po powrocie do domu.
Z pierwszych spostrzeżeń:
Sunia była na spacerze. Nie bardzo chciała wyjść. Ze schodów na dwór ją zniosłam. Nie szalała na smyczy, ale kręciła się wokół mnie i od czasu do czasu wyrywała do przodu. Potrzeb swoich nie załatwiła a więc rano może być sprzątanie.
W drodze powrotnej do klatki podeszła, ale bała się przejść przez drzwi. Długo ją zachęcałam i wreszcie udało się ją wciągnąć. Po schodach już weszła bez oporu. W domu cisza, psy śpią. Koniecznie psiaki trzeba odpchlić. Drapią się i naocznie pchły widziałam. Ja tez już czuję coraz gdzieś swędzenie.
Zobaczymy co jutro przyniesie.[/QUOTE]
Jutro będą odpchlone, odrobaczone i przebadane.
Sunia jest w stresie i dlatego nie załatwiła swoich potrzeb, to normalne...
Meffik przez pierwszy dzień też zostawiał prezenty...Potem nie było żadnego problemu.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj poza sunią i załatwianiem doszły mnie wieści ,że starsza Kobieta , której pomagamy z Martiką ma opuścić do 31 marca mieszkanie wraz ze swoimi zwierzętami.
Pani Ula ma 6 kotów i 2 psy....

Nie wiem co począć....:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Dzisiaj poza sunią i załatwianiem doszły mnie wieści ,że starsza Kobieta , której pomagamy z Martiką ma opuścić do 31 marca mieszkanie wraz ze swoimi zwierzętami.
Pani Ula ma 6 kotów i 2 psy....

Nie wiem co począć....:([/QUOTE]

Cioteczki, nie widze innej mozliwosci jak pomoc jakiejs fundacji. No bo co zrobic? :sad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Makila']Mnie też było bardzo miło.
Psiaczki mają ogromne szczęście, że trafią pod taką opiekę.[/QUOTE]
[quote name='ewu']Oj tak:):):):)[/QUOTE]
Dziękuję :oops: Zrobię wszystko co leży w moich możliwościach, żeby sprostać tak wielkiemu zaufaniu :)
Bardzo martwię się łapeczkami malca :(

[quote name='wanda szostek']Sunia zajęła miejsce w szafce i leży jak długa. Malec zjadł więcej jak pół puszki z niewielką pomocą mamy i leży obok...[/QUOTE]
Wandeczko dzieki za zgarnięcie rodzinki :buzi::Rose:
Jaką puszkę im dałaś, że tak chętnie jadł maluszek ?
Ile tygodni on może mieć ?
Co powiedział wet ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Jutro będą odpchlone, odrobaczone i przebadane.
Sunia jest w stresie i dlatego nie załatwiła swoich potrzeb, to normalne...
Meffik przez pierwszy dzień też zostawiał prezenty...Potem nie było żadnego problemu.[/QUOTE]

Basiu prezentów nie było. Sunia grzeczniutka. Dzisiaj na spacerze zrobiła spory kopiec, ale nie siusiała. Szła już dużo lepiej, bo nie tańczyła wokół mnie. Troszkę z oporem, ale szybko przeszła przez drzwi. Bardzo się cieszę, że dzięki Twojemu zaangażowaniu i pomocy licznie tu zebranych osób pieski mają swoją szansę. Zasłużyły na to.

[quote name='elik']Dziękuję :oops: Zrobię wszystko co leży w moich możliwościach, żeby sprostać tak wielkiemu zaufaniu :)
Bardzo martwię się łapeczkami malca :(

Elik cieszę się bardzo, że trafią do Ciebie i wiem, że zrobisz wszystko co w Twojej mocy i jeszcze więcej
Wandeczko dzieki za zgarnięcie rodzinki :buzi::Rose:
Jaką puszkę im dałaś, że tak chętnie jadł maluszek ?
Ile tygodni on może mieć ?
Co powiedział wet ?[/QUOTE]

To co malec wcinał to (przepisuję z opakowania) STARTER mausse ROYAL CANIN dla suk w okresie ciąży i laktacji oraz dla szczeniąt od odsadzenia do 2 miesiąca życia. Podaje się od 3 tygodnia 1/4 puszki

Edited by wanda szostek
przejęzyczenie
Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja z podpisu ewu. Boziu, jaka ona podobna do Agatki, którą w zeszłym roku z maluszkiem Jacusiem wiozłam do Murki..
Taka sama maleńka i cicha mamusia.
Ewu, puszczę Ci zaraz jakieś pieniądze na konto - tylko sprawdzę ile mi zostało :D - trzeba ratować te niewinne skrzywdzone istotki. Bardzo bardzo Cię podziwiam za to, co robisz i dziękuję Ci za to, że jesteś. I pozostałym wspaniałym kobietom również - elik i Wandzie :)
Szkoda łapki maluszka, nie wykształciła się, bo ciąża taka mnoga i to u takiej niedożywionej malizny :-(
Ale pewnie i z taką będzie szczęśliwy, jeśli znajdzie dobrych ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Kochane roześlę konto ale teraz wiszę na telefonie w sprawie Pani Uli.
Ula i 9 zwierzaków może trafić do schroniska dla bezdomnych, oczywiście zwierzaki do Miedar a Ula do Brata Alberta....
Całą noc nie spałam z nerwów.
Dziękuję ,że jesteście i wspieracie:)
Wandziu dziękuję:):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']Jestem i ja z podpisu ewu. Boziu, jaka ona podobna do Agatki, którą w zeszłym roku z maluszkiem Jacusiem wiozłam do Murki..
Taka sama maleńka i cicha mamusia.
Ewu, puszczę Ci zaraz jakieś pieniądze na konto - tylko sprawdzę ile mi zostało :D - trzeba ratować te niewinne skrzywdzone istotki. Bardzo bardzo Cię podziwiam za to, co robisz i dziękuję Ci za to, że jesteś. I pozostałym wspaniałym kobietom również - elik i Wandzie :)
Szkoda łapki maluszka, nie wykształciła się, bo ciąża taka mnoga i to u takiej niedożywionej malizny :-(
Ale pewnie i z taką będzie szczęśliwy, jeśli znajdzie dobrych ludzi.[/QUOTE]
Dziękuję za tyle dobrych słów:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Wydarzenie na FB
[URL]https://www.facebook.com/events/536015393177914/?context=create&ref_dashboard_filter=upcoming&source=49#[/URL]

Trzeba tam dodać osobe do kontaktu,a najlepiej gdyby ktoś mający więcej informacji została współadminem,moze elik ?[/QUOTE]

Super! :) Tez mysle, ze najlepiej jakby elik zostala wspoladminem.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Konto rozesłane.
Jeśli ktoś dostał pw dwukrotnie to bardzo przepraszam, jeśli kogoś pominęłam to proszę mnie upomnieć na pw.
Musiałam kasować wysłane wiadomości bo w skrzynce odbiorczej już nie było czego usuwać i mogło mi się w ferworze coś pomylić.
Wszystkim bardzo dziękuję za wyrozumiałość i wsparcie:)[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Wydarzenie na FB
[URL]https://www.facebook.com/events/536015393177914/?context=create&ref_dashboard_filter=upcoming&source=49#[/URL]

Trzeba tam dodać osobe do kontaktu,a najlepiej gdyby ktoś mający więcej informacji została współadminem,moze elik ?[/QUOTE]
Dziękuję Danusiu, byłoby super gdyby elik się zgodziła:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...