Jump to content
Dogomania

Nutka i Elik w cudownych domach:)


ewu

Recommended Posts

Pasowałoby więcej warszawiaków zaprosic .Jeśli ktoś sie zdecyduje wziaśc ich na tymczas ,mogę jednorazowo 10 zł dołożyć i ogłoszeniami służyć. Moze jakiś bazarek uda mi się zrobić. Nie wiem ,co jeszcze, ręce opadają. Zebym choć jaką pracę dorywczą miała.:-( A tak, ciągle borykam się z brakiem kasy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Pasowałoby więcej warszawiaków zaprosic .Jeśli ktoś sie zdecyduje wziaśc ich na tymczas ,mogę jednorazowo 10 zł dołożyć i ogłoszeniami służyć. Moze jakiś bazarek uda mi się zrobić. Nie wiem ,co jeszcze, ręce opadają. Zebym choć jaką pracę dorywczą miała.:-( A tak, ciągle borykam się z brakiem kasy.[/QUOTE]
Dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Nie wiem, może coś takiego:
Piątka szczeniąt martwa. Ich matka i jej ostatnie, ranne dziecko walczą o życie.[/QUOTE]
Ono nie jest ranne tylko ma kaleką albo przetrąconą łapkę.
Prosiłam Wandę żeby dzisiaj pojechała na cito do weta.
Bardzo będzie potrzebne wsparcie.
Dziękuję ,że jesteście.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B]Wczoraj późnym wieczorem zadzwoniła do mnie Elik i powiedziała,że jeżeli uda się Jej poukładać wszystko organizacyjnie , to przyjmie sunię i maluszka na bdt jedynie za zapewnienie karmy, podkładów i weta.
Oficjalnie informuję,że Elik potwierdziła ,że zaopiekuje się sunią i ,że mogę to napisać na wątku.
Załatwiłam też transport i mam nadzieję,że nie zostawicie mnie i Elik bez wsparcia, tym bardziej ,że łapka może wymagać operacji....
Elu dziękuję:):):):):)
[/B][/SIZE]

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[B]Teraz czekam na wieści ile będzie kosztował transport... Pierwsze zakupy to karma i podkłady.Koszt 50 zł.
Makila dziękuję,że jak zwykle pomagasz:)
Wandzia ma sunię złapać i pojechać z psiakami do weta, potem będą u niej nocować.
Jutro Kasia z Lublina zabiera pieski do Warszawy , gdzie będą do soboty.
W sobotę wyruszają do Krakowa.
Trzymajcie kciuki...[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja7']Bardzo się cieszę.
Też dorzucę grosik. [B]Mam słabość do czarnych podpalanych suniek, takich właśnie jak TA[/B]!!!!!![/QUOTE]
Ja także, bo dokładnie taką samą mordeczkę mam w domu. Adoptowałam ją z Krężla jako pokłosie "magazynu" Ewy B.
Wtedy tak wyglądała moja sunia.

[IMG]http://www.krezel.ovh.org/images/phocagallery/Psy/Lili_Marlene/Lili_Marlene_17_-_400x339px.jpg[/IMG]

A to bezdomna mama z dzieciaczkiem. Czy nie są jak siostry bliźniaczki ?

[IMG]http://i508.photobucket.com/albums/s323/an1a1987/Ostrow_Maz_szczeniaki/sunia%20i%20szczeniak/SUNIAZBROJNA037.jpg[/IMG]

Dlatego nie mogłam nie zareagować na prośbą Basi i widok tych biedaczków :-(

Tylko razem z Basią bardzo proszę o wsparcie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...